Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahaha, jedva si docekao...
    Nemoj, dobar je Ricky, on je bar igrao konstantno dobro cele sezone osim zadnjih par utakmica.


    Hype je cudo, posebno kad se jadni, napaceni narod primi i pomisli da se stvarno desava nesto revolucionarno.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Hteo sam i Pacova da potkacim, raspadao se poslednje 2-3 nedelje... Rekoh, ajde da iskuliram, povredio se covek, trulo je.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Hteo sam i Pacova da potkacim, raspadao se poslednje 2-3 nedelje... Rekoh, ajde da iskuliram, povredio se covek, trulo je.
        Ali pacov je igrao mnogo bolje nego sto smo svi ocekivali. I doneo je nesto novo u NBA. Svi smo tvrdoglavi pa ga nikad necemo voleti,ali to je vec njegov problem

        Adelman shvatio da mora da se resi Beasley-a,pa u poslednje vreme gura Derricka,koji sabija. Lepo sam ja govorio...

        Comment


        • The waiting continues for Pau Gasol, who told Spanish media outlets that any trade is in the hands of ownership (not management). Houston still covets him, as does Chicago — and David Aldridge of NBA.com says the Wizards have an outside shot. Lakers also still have $8.9 million trade exception from Lamar Odom deal. Would have to take on luxury tax, but ownership can afford it and needs to send positive message to Coach Kobe.
          Krvav je ovaj Sheridan.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Jedan zanimljiv podatak, ako se ne varam, Minnesota je sinoc protiv Pheonixa imala najvise asistencija na jednoj utakmici. Zabelezili su 30, a prosek ove sezone im je 19.3. Nadam se da ce Barea i Ridnour uspeti da nadoknade izostanak Rubia, ali isto tako im treba jedna solidna dvojka..
            Last edited by colke995; 13-03-12, 14:44.
            sigpic

            Comment


            • Nije mi jasno zasto niko Millsap-a ne pokusava da dovede. Jedan od retkih igraca kod kojeg je odnos cena/kvalitet bas kakav treba da bude-oko 7 miliona. S tim ugovorom bi trebao da bude primamljiv gotovo svim ekipama, pogotovo ako uzmemo u obzir da Utah ima 11 miliona trade exception-a, tako da mogu da apsorbuju i veci ugovor...
              Last edited by Ernesto; 13-03-12, 14:07.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by Ernesto View Post
                Nije mi jasno zasto niko Millsap-a ne pokusava da dovede. Jedan od retkih igraca kod kojeg je odnos cena/kvalitet bas kakav treba da bude-oko 7 miliona. S tim ugovorom bi trebao da bude primamljiv gotovo svim ekipama, pogotovo ako uzmemo u obzir da Utah ima 11 miliona trade exception-a, tako da mogu da apsorbuju i veci ugovor...
                Po meni i jeftiniji nego sto treba da bude. S obzirom na to da je PF mozda najjaca pozicija u ligi i gledajuci sa kim se kida svake veceri njegovi brojevi, produktivnost i nacin na koji on i Big Al nose jutu je impresivan.

                Comment


                • Ric Bucher kaze da je Otis obecao Dvajtu jakog igraca do kraja roka.

                  Comment


                  • No matter what happens by Thursday's deadline, Dwight Howard eventually plans on signing with the Nets, sources tell Yahoo Sports.
                    This report comes from Adrian Wojnarowski, perhaps the most reliable NBA insider around. He says that Howard has no intention of re-upping with the Magic even if they upgrade the roster, but that he won't publicly push for a trade either. That's because he wants to land on a Nets roster that includes Brook Lopez, MarShon Brooks, Deron Williams and a full complement of draft picks. The Nets can sign Howard after he opts out of his current contract this summer. This report should put Orlando into full "sell" mode as they search for the best possible deal over the next 48 hours.

                    Comment


                    • Otis zeli da ga se resi, vlasnistvo ne da. Nije ni Otis glup covek, zna da ne moze sa ovim bilmezom vise nista da uradi korisno.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Samo neka Monta ostane u GSW.

                        Comment


                        • Molim Boga da ga Deron ispali na leto i ode u Dallas pa nek se onda raspada u Netsima Ovakvim ponasanjem u poslednje vreme, debelo je snizio svoju reputaciju. Gotivio sam ga pre, sad ga mrzim
                          sigpic

                          Comment


                          • A ako potpise za Celtics-e sta onda

                            Mislim da ce najverovatnije Dwight i D-Will zavristi u Dallas-u ali videcemo....

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Molim Boga da ga Deron ispali na leto i ode u Dallas pa nek se onda raspada u Netsima Ovakvim ponasanjem u poslednje vreme, debelo je snizio svoju reputaciju. Gotivio sam ga pre, sad ga mrzim
                              Pa nije Deron toliko glup, da otidne u Teksas da igra sa penzionerima, a on u najboljim godinama. Ovako u Brooklyn-u sa Lopez-om, Howard-om i Marshon-om ima sjajne predispozicije na Istoku.

                              Comment


                              • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                                A ako potpise za Celtics-e sta onda

                                Mislim da ce najverovatnije Dwight i D-Will zavristi u Dallas-u ali videcemo....
                                Ma gde ce onaj da ode u Dallas, on se zaljubio u Kardashiana pa to ti je..

                                Ne daj Boze, pu pu daleko bilo. Ako bude dosao onda mi samo konopac preostaje

                                Spoiler


                                @LejkerBoy, Ma znam, ali Deron bi voleo najvise da igra u Dallasu zbog porodice. I da napreve takvu ekipu, nece od njih biti nista..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X