Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
    Ma u redu je bre Heat-ovci samo opusteno......
    Nema opušteno do titule.

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Legende ste vi navijaci Miami-a ima vas na forumu za izvoz i sto je najgore svi novi clanovi navijaju za Heat......

      Comment


      • neznam baš kojisu tačno bili igrali
        ne sećam se ni koi timovi
        ani koji igraci
        al
        kakvu tije sisatu navijačicu dizvinete ufatijo režiser skamerom u publikumu
        ej
        ma more tiona digra skim gođ oće
        svugde bije lepo primili
        iu enbi eju
        ai šire





        tuta bugarin
        eskluzivno za rumbliku kolorado cirkuz toes enbiej
        izveštava slokacije
        rumunjska kafana
        minu do kraja

        Comment


        • mislim da ove god bas mozemo da uzivamo,koliko samo dobrih igraca i majstorskih poteza,steta sto samo timovi nisu efikasni kao ranijih godina,mislim da ce majami i cikago da igraju naredne 3 god finala istoka,a na zapadu ce da dominira neko vreme oklahoma,a mali k irving ce morati da dobije jos neka pojacanja da bi mogoa da se nosi na zapadu ali je opasan nema sta

          Comment


          • Evo jedan veoma bitan podatak za kladioničare , šalim se, primetio sam nešto pa sam to samo i proverio. Naime, Miami Heat je u dosadašnjem delu sezone izgubio 9 utakmica od 8 timova. Od tih 8 timova, 7 je izgubilo jedan ili više narednih mečeva što implicira da su za pobedu protiv Miami-a igrali sa 110% i sagoreli. Jedini izuzetak su Clippers-i koji su posle pobede nad Heat-om u sledećem meču takođe zabeležili pobedu.
            Sa druge strane, Miami je posle 9 poraza uspeo da 7 puta zabeleži pobedu u narednom meču.

            Naravoučenije:
            1. nemojte pobeđivati Miami jer posle toga gubite sigurno.
            2. kada Miami izgubi, u narednoj tekmi, uvek se kladite protiv tima koji ga je pobedio.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Sta bi Lakers-ima pa izgubise sinoc od Wizards-a,gledam Kobe 31-9 sut iz igre...

              Comment


              • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                Sta bi Lakers-ima pa izgubise sinoc od Wizards-a,gledam Kobe 31-9 sut iz igre...
                Iskreno i meni nije jasno kako smo pobedili...Booker i Seraphin su bili sjajni,a Young je u odlucujucim trenucima prelomio.

                Mislim da su Lakersi morali vise da idu na Bynama i Gasola koji su nas unistavali,jer generalno lose branimo visoke igrace. Lupi McGee tu i tamo neku bananu,ali veze on sa odbranom nema.

                Kobe je pokusao sam,nije uspeo. Sledeci put ce uspeti.

                Comment


                • Manu je od sinoc peti na listi strelaca u istoriji San Antonio Spurs-a, doktor!
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • jopet sam bijo sinoć u rumunjskoi kavani
                    gde pustau na televizor kolorado cirkuz toes enbiej
                    i gdese radi ona komfrčasta konobarica
                    svelkim sisama malim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                    i
                    moram da primetim
                    daje tu sinoć vidjena na momente i egzibicijona igra
                    a sve to zato jar je konobarica bila zaborafila
                    ili nie ni ponesla sobom na poso
                    toes u kavanu
                    one neke brushaltere grudnjake i štatjaznam
                    uglavnom
                    da skratim
                    jer sam dosadan sovom enbi ej analizom utaknice
                    daklem
                    to tije bilo priatelju
                    ludo ai nezaboravno
                    lepo sporsko enbiej veče ai jutro





                    tuta bugarin
                    eskluzivno za rumbliku kolorado cirkuz toes enbiej
                    izveštava slokacije
                    rumunjska kafana
                    minu do kraja

                    Comment


                    • Gledajuci ovu poslednju izjavu J-Smoova,po vasem misljenju, gde bi otrilike mogao da zavrsi?
                      sigpic

                      Comment


                      • Warriors

                        Comment


                        • Sta bih da da dodje u Boston, ali jbg, jedno su zelje, a drugo mogucnosti Mada ne verujem da ce doci do trejda, nece Atlanta tako lako da se odrekene najboljeg igraca..
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa jedno vreme se pricalo za Boston,cak su neki bliski njemu govorili da on ima zelju da igra za Celtics-e sad sta ce biti videcemo nema jos mnogo vremena do trade deadline.

                            Comment


                            • Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                              Pa jedno vreme se pricalo za Boston,cak su neki bliski njemu govorili da on ima zelju da igra za Celtics-e sad sta ce biti videcemo nema jos mnogo vremena do trade deadline.
                              Ne znam koga bi mogli da im ponude. KG ima ugovor od 21m $, Pierce-a ne verujem da ce hteti da trejduju, jer ipak je legenda Bostona, Allen nema neku vrednost sa svojih 37 godina, jedino prestaje Rondo, sto bi mozda i moglo. Daju Ronda za J-Smoova, kad KG-u istekne ugovor na kraju sezone, umesto njega dovedu Derona i svi srecni i zadovoljni, mada kazem, jedno su zelje, a drugo mogucnosti
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nema nista od velikih trejdova,Boston ce ispratiti ove u penziju,krenuti u rebuilding i za 5-6 godina ce opet biti najjaci.

                                Comment

                                Working...
                                X