Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Svakako da se i Khloe dosta mesa ovde (videcemo svakako u novoj sezoni Khloe&Lamar-a ), ali trade je glup za medalju, mada pitanje je sta su Lakers-i mogli nakon propalog trade-a za CP3-a, Odom-u je indirektno stavljeno do znanja da ga ne zele tu.
    izgleda da joj Dalas ne ogrovara kao destinacija za nju je samo hollywod

    Comment


    • Raymond Felton has starting job back already
      Coach Nate McMillan confirmed that Raymond Felton will start Monday's game against the Hornets.
      Jamal Crawford is 1-4 as the Blazers' starting point guard, so McMillan is squashing that experiment. Now we'll see if Felton's stint on the bench will snap him out of a season-long slump. In 32 starts earlier this year, Felton averaged just 10.0 points and 6.3 assists while shooting 37.1 percent from the field. He did, however, log 32.4 minutes per game. McMillan insists this move isn't a showcase for the March 15 trade deadline.
      Izgleda da nije uspeo eksperiment sa Crawford-om pa se vracaju Felton-u,videcemo rezultate........

      Comment


      • teo sam ija da gledam kolorado cirkuz toes enbiej
        al nemadok sporske sreće
        upalim tija televizor
        atamo
        dadnuli neki lep švedski akcijoni film
        ma nisam lut pada menjam kanal




        tuta bugarin
        eskluzivno za rumbliku kolorado cirkuz toes enbiej
        izveštava slokacije
        rumunjska kafana
        minu do kraja

        Comment


        • Brook ce da odmara jos 3 nedelje, sto znaci da nema teorije da bude zdrav do 15. marta kad je trade deadline. Svakako jos jedna stvar koja ne pomaze Nets-ima kada je u pitanju Dwight.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • kolko se prica o tim trejdovima da je to strasno,li mislim da nece biti neki veliki kao sto howard u nets i td,mozda bude nekih manjih trejdova...

            Comment


            • Bice nesto sigurno zadnjeg dana......

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Brook ce da odmara jos 3 nedelje, sto znaci da nema teorije da bude zdrav do 15. marta kad je trade deadline. Svakako jos jedna stvar koja ne pomaze Nets-ima kada je u pitanju Dwight.
                Dwight i Deron u Dallas-u sa Dirk-om..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Dwight i Deron u Dallas-u sa Dirk-om..
                  Onda trejduju Roddy-a i Haywood-a u LA za Kobe-a.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Onda trejduju Roddy-a i Haywood-a u LA za Kobe-a.
                    Pa mogu max ugovore da im ponude ako amnestiraju Haywood-a i da se rese Marion-a...Nije nemoguce..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Daleko je to jos jako, jako, jako... ;)
                      Naravno da nije nemoguce, ali ja nesto cisto sumnjam.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Daleko je to jos jako, jako, jako... ;)
                        Naravno da nije nemoguce, ali ja nesto cisto sumnjam.
                        Ma da, samo bi bilo jako zanimljivo videti to..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Pa mogu max ugovore da im ponude ako amnestiraju Haywood-a i da se rese Marion-a...Nije nemoguce..
                          Upravo tako. Bez ugovora Mariona i Haywooda Dallas moze da ponudi dva skoro maksimalna ugovora na leto. Zato je pre izvesnog vremene bila prica da ce Cuban trejdovati Mariona ako dobije mig Dvajta i Derona da bi dosli u Dalas. LEto jeste daleko, ali po meni je ovo vrlo realan scenario - Nowitzki, Howard i Williams.


                          Edit: naravno, pod uslovom da Dvajt ne bude trejdovan do 15-tog.
                          Last edited by 3 sekunde u reketu; 05-03-12, 22:41.

                          Comment


                          • Ne znam, ja ipak mislim da do svega toga nece doci, jednostavno mi Dallas ne zvuci kao grad gde bi se okupile 3 superzvezde. To mora da bude nesto glamuroznije tipa Miami, LA, NY. Videcemo u svakom slucaju, ako uspeju da negde dump-uju Marion-ov ugovor, bice Mavs-i u odlicnoj poziciji za leto.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Teksas je kao sredina mozda finansijski i najtvrdja kod njih, ko zna sta Cuban moze da im da ispod stola, ko zna.

                              Comment


                              • nece biti velikih trejdova,ne ide dvajt nigde verujte mi barem do kraja ove sezone!

                                Comment

                                Working...
                                X