Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bluegolub88 View Post
    wal je isti ko rose samo sto jam islim da je i brzi od njega,samo jossut decko dasredi i bice opasan,a irving stvarno ko cp3 mada je pol po meni ubedljivo najbolji ple,sinoc je imao bas jendu opasnu fintu
    Od Rouza je brzi samo Usain Bolt...

    I edituj malo post jbg, izgleda katastrofa...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Wall je brzi od Rose-a,ali je Derrick eksplozivniji i probojniji sto je ipak bitnije.

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Wall je brzi od Rose-a,ali je Derrick eksplozivniji i probojniji sto je ipak bitnije.
        Wall je brzi od Rose-a, a Russ skocniji, dok je Derrick kada se sve karakteristike spoje bolji od njih. Znaci, kada bi se izvukao neki prosek iz svega toga. Zato i jeste to sto jeste.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Wall je brzi od Rose-a, a Russ skocniji, dok je Derrick kada se sve karakteristike spoje bolji od njih. Znaci, kada bi se izvukao neki prosek iz svega toga. Zato i jeste to sto jeste.
          Ovo je diskutabilno. Obojica su kenguri, cak se meni cini kako Rose ima veci leap.

          Comment


          • Mozda sam se lose izrazio, eksplozivniji je svakako, a generalno vertical leap je verovatno vrlo blizu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • vertical leap je sigurno na strani wall-a!!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=w8WVfhPGQQQ

              Comment


              • Rose 40 inch vertical leap, Wall 39, Westbrook 36.5...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Rose 40 inch vertical leap, Wall 39, Westbrook 36.5...
                  Pretpostavljam da je to sve sa draft combine-a, ali Rose je izgubio malo leap-a prvo zbog plantar faciitis-a, potom i turf toe-a, to su sve hronicne povrede + ledja od ove sezone.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Pretpostavljam da je to sve sa draft combine-a, ali Rose je izgubio malo leap-a prvo zbog plantar faciitis-a, potom i turf toe-a, to su sve hronicne povrede + ledja od ove sezone.
                    Predraft merenja su... Mada vecina njih krene sa power i olympic lifting-om tek kad dodju u NBA, tako da mi je logicno da samo mogu da imaju veci odraz, nikako manji. Kad uzmes u obzir Rose-ovu radnu etiku, ne verujem da mu se odraz smanjio uprkos povredama.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Ne znam, ja imam takav utisak, a propustio sam mozda 3-4 utakmice u celoj njegovoj karijeri. Takvo je misljenje i generalno medju navijacima Bulls-a, mada moguce je i da se cuva, ko ce ga znati.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Da analiziramo malo danasnju tekmu Miami - Boston. Ovakvo izdanje Heat-a nisam video skoro. Da li je tu najvise kriv Spo, Bosh ili je mozda samo trenutna losa forma? Zadnjih 11 tekmi imaju 5 poraza i to sve od ekipa koji su trenutno u PO-u. Mislim da je ono sto je Ernesto napomenuo sinoc potpuno tacno. Zaustavis im tranziciju, usporis im igru i imas dobre sanse, pogotovo sto im trenutno igraci nisu u top formi. Koliko bi sansi dali Heat-u za titulu posle ovakvih losih izdanja?
                        Last edited by colke995; 02-04-12, 01:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo ti kvote za titulu.


                          2.70
                          Miami Heat

                          4.25
                          Oklahoma City Thunder

                          4.25
                          Chicago Bulls


                          13.00
                          Los Angeles Lakers

                          15.00
                          San Antonio Spurs
                          21.00
                          Dallas Mavericks

                          21.00
                          Los Angeles Clippers
                          34.00
                          Memphis Grizzlies

                          34.00
                          Orlando Magic
                          41.00
                          Boston Celtics

                          41.00
                          New York Knicks
                          41.00
                          Philadelphia 76ers

                          51.00
                          Indiana Pacers
                          67.00
                          Atlanta Hawks

                          81.00
                          Denver Nuggets
                          81.00
                          Houston Rockets

                          101.00
                          Portland Trail Blazers
                          151.00
                          Utah Jazz

                          151.00
                          Milwaukee Bucks
                          201.00
                          Minnesota Timberwolves

                          201.00
                          Phoenix Suns
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Mislim da je ovde prevelika kvota za San Antonio, po meni su oni pored Oklahome, Chicaga i Miamia takodje kandidati za titulu, steta samo sto Clippersi nemaju nekog boljeg trenera pa da i oni malo ozbiljnije napadnu titulu, mislim da imaju ekipu za tako nesto..
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Mislim da je ovde prevelika kvota za San Antonio, po meni su oni pored Oklahome, Chicaga i Miamia takodje kandidati za titulu, steta samo sto Clippersi nemaju nekog boljeg trenera pa da i oni malo ozbiljnije napadnu titulu, mislim da imaju ekipu za tako nesto..
                              I meni su ispred Lejkersa, ali mizerna je to razlika, to je prvenstveno razlika u kvoti jer ima mnogo vise fanova Lejkersa koji ce da igraju na njih jer onanisu na Kobija, cisto navijacki. Zato su i Majami malo vise udaljili od Oklahome i Cikaga nego sto treba.


                              Evo pobednici konferencija.

                              ZAPAD

                              1.83
                              Oklahoma City Thunder
                              7.00
                              Los Angeles Lakers

                              7.00
                              San Antonio Spurs
                              10.00
                              Dallas Mavericks

                              10.00
                              Los Angeles Clippers
                              19.00
                              Memphis Grizzlies

                              34.00
                              Denver Nuggets
                              41.00
                              Houston Rockets

                              81.00
                              Minnesota Timberwolves
                              81.00
                              Portland Trailblazers

                              101.00
                              Phoenix Suns
                              101.00
                              Utah Jazz



                              ISTOK



                              1.73
                              Miami Heat
                              2.50
                              Chicago Bulls

                              21.00
                              Boston Celtics
                              21.00
                              Orlando Magic

                              21.00
                              Philadelphia 76ers
                              26.00
                              New York Knicks

                              26.00
                              Indiana Pacers
                              34.00
                              Atlanta Hawks

                              101.00
                              Milwaukee Bucks
                              Last edited by asprilja; 02-04-12, 01:42.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Za Drazena..



                                Kad on kaze..



                                Svidja mi se ovo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X