Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    8 asistencija po mecu govore suprotno, isti broj kao i Parker, dok Brick ima samo 5.5... Jeste on drugaciji tip pleja, ali ima sve ono sto je potrebno za plejmejkera, a Westbrook to nema...
    Ja pricam o tome da je Rondo klasican plejmejker sa smekom koji nadje asistenciju ni iz cega. Rose je pre svega kos masina koja uvek navlaci dvojicu-trojicu na sebe pa samim tim ima vise mogucnosti da asistira. Pricam o tom plejmejkerskom smeku. Inace nema dileme ko je bolji igrac i ko je korisniji za tim.

    edit: Ne citam dobro, indijanac sam u alkoholisanom stanju Naravno da je Rose bolji od Vestbruka i ko igrac i ko plej ali su isti tip igraca.
    Last edited by asprilja; 29-03-12, 23:06.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Ja pricam o tome da je Rondo klasican plejmejker sa smekom koji nadje asistenciju ni iz cega. Rose je pre svega kos masina koja uvek navlaci dvojicu-trojicu na sebe pa samim tim ima vise mogucnosti da asistira. Pricam o tom plejmejkerskom smeku. Inace nema dileme ko je bolji igrac i ko je korisniji za tim.
      Da, da kapiram te...;)

      Pa jbg, sad se gubi taj pojam klasicnog pleja i Rose je primer modernog i savremenog plejmejkera... Slican takav ce biti i Kyrie, samo sto je mali povukao smek na Paula, a kos-geterske sposobnosti na Rouza...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Wall ce da povuce na Rose-a,a Irving na CP3-a. Slican tip igraca.

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Ja pricam o tome da je Rondo klasican plejmejker sa smekom koji nadje asistenciju ni iz cega. Rose je pre svega kos masina koja uvek navlaci dvojicu-trojicu na sebe pa samim tim ima vise mogucnosti da asistira. Pricam o tom plejmejkerskom smeku. Inace nema dileme ko je bolji igrac i ko je korisniji za tim.

          edit: Ne citam dobro, indijanac sam u alkoholisanom stanju Naravno da je Rose bolji od Vestbruka i ko igrac i ko plej ali su isti tip igraca.
          Derrick pravi ubedljivo najvise otvorenih suteva za saigrace po utakmici, bio je taj podatak pre par nedelja, cak sam ga i postavio ovde, ne mogu sad tacno da pronadjem.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Moze se reci da je Derrick novi Magic.

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Derrick pravi ubedljivo najvise otvorenih suteva za saigrace po utakmici, bio je taj podatak pre par nedelja, cak sam ga i postavio ovde, ne mogu sad tacno da pronadjem.
              Naravno kad je majstor i ne moze niko da ga cuva, cela odbrana se skuplja kad on krene unutra pa puni saigrace loptama. To je veliki kvalitet, mnogo veci od Rondovih asistencija. Ja samo pricam o smekerskim asistencijama kakve imaju Pol, Rondo, Kid, Nes, Rubio...Opet i taj Rondo se cesto pogubi u tom svom smeku, zato nije ni do kolena Rouzu. Dzabe smek kad ne mozes da ga kontrolises, primer mali Teodosic. Dok mi je Kris Pol mnogo gotivan, on zna da iskontrolise taj smek. Valjda sam dobro srocio ovo, da ne budem pogresno shvacen
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Moze se reci da je Derrick novi Magic.




                Sad statistika ne odgovara?




                EDIT: Asprilja, ja se slazem i potpuno razumem sta hoces da kazes, samo sam zeleo da istaknem neke stvari.



                Carry on my lads.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Ja ne volim statistiku

                  Comment


                  • Malo vesti

                    Barnes,Henson i Marshall ce izaci na draft.

                    A srednjoskolske senzacije Shabbaz Mohhamad i Nerlens Noel ce najverovatnije u Kentucky,ali jos nista nije sigurno.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Malo vesti

                      Barnes,Henson i Marshall ce izaci na draft.

                      A srednjoskolske senzacije Shabbaz Mohhamad i Nerlens Noel ce najverovatnije u Kentucky,ali jos nista nije sigurno.
                      Cudo ce u Kentaki. Sistem je prljaviji od CIA-e. Kako bih ja potkacio katanac na halu bez da mislim. Lopovcine.

                      Comment


                      • Originally posted by Drazen 3 View Post
                        Cudo ce u Kentaki. Sistem je prljaviji od CIA-e. Kako bih ja potkacio katanac na halu bez da mislim. Lopovcine.
                        Iskreno me boli uvo za to...Ne navijam za koledz timove,samo pratim igrace i drago mi je sto ce dva talentovana klinca u isti tim

                        A kapiram da Kentucky nije jedini prljav.
                        Last edited by Ljuba90; 30-03-12, 02:44.

                        Comment


                        • Kad se Rose vraca samo da sanira do kraja povredu da se ne zajebe.Sta je inace sa Curry-em malo pa malo pa povredi skocne zglobove ?

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Kad se Rose vraca samo da sanira do kraja povredu da se ne zajebe.Sta je inace sa Curry-em malo pa malo pa povredi skocne zglobove ?
                            Rekli mu doktori da ne sme da skace zbog zglobova, ne trpe opterecenje kako treba, samo sme da trci pa sad razmislja da li da nastavi da se bavi kosarkom. Svi se molimo za njega i njegovu tehniku suta.

                            Comment


                            • Wow, Dzeremaja pokidao meniskus, zavrsio sezonu, ali regularnu. Pitanje da li ce biti zdrav potpuno za PO. Greota brate, greota...
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • wal je isti ko rose samo sto jam islim da je i brzi od njega,samo jossut decko dasredi i bice opasan,a irving stvarno ko cp3 mada je pol po meni ubedljivo najbolji ple,sinoc je imao bas jendu opasnu fintu

                                Comment

                                Working...
                                X