Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Troicki dobio protiv Darcisa drugi set sa 6:4 , mislim da ni njemu nije jasno kako je to uspio Nieminen 6:3 protiv Cilica 1.set , Cilic na 30:15 za Nieminena cist smec promasio , Nieminen bio u uglu ni krenuo na nju a Cilic u svom stilu promasio ;)
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Osecam da ce Roddick konacno uraditi nesto...sta vi mislite ?

      Comment


      • Originally posted by Miki View Post
        Osecam da ce Roddick konacno uraditi nesto...sta vi mislite ?
        Ja mislim da ce izletiti u 1.kolu ;) Pecner ako odigra solidno dobice ga , Roddick je polako za penzije
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Nema od Roddicka nista,mislim i da ce se on iznenadit' ako nesto uradi...
          Uopste mi nije iznenadjenje sto se Viktor muci,kao sto mi nije i sto Jarkko vodi protiv Marina koji se tek vratio i trebace mu vremena sigurno
          sigpic

          Comment


          • Sto se tice Rodika odma ima da izgubi u prvom kolu od Pecnera ako se tu provuce svaka mu cast posto ne pamtim kad je prosao prvo kolo nekog turnira
            Ne mogu da verujem kolko je ovaj Trociki ocajan gubi 3-1 u 3 setu od Darcisa sve je gori i gori.
            Last edited by keza63s; 28-02-12, 19:23.

            Comment


            • Ma po statistici vidis da ga Darcis ubija samo tako ... Cim se igra na razmenu koliko mogu skontati Darcis to uglavnom dobija , jedino Viktor ako napadne na drugi servis neka moja predstava , steta sto nema kamera.Evo break lopte za Fiktora Garant ce iskoristiti Break Smanjuje Viktor na 3-2 , samo da ne pukne servis sada. Nieminen vratio break Cilicu ,Marin na 40-A pravi duplu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Evo uzeo je brejk sada je 3-2, mozda i dobije al sramota da se muci protiv ovakvih tenisera Darcis je 68 na svetu

                Comment


                • Nieminen vraca Cilicu istom merom ,na 30-40 duplom greskom Ma Viktor je propast od tenisera , nikad mi nece biti jasno kako je on bio 12 na svetu. 3-3 , mozda ima nade ... Cilic oberucke prihvatio Jarkov poklon i sa 6-3 dobio 2.set , idu u treci
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by keza63s View Post
                    Evo uzeo je brejk sada je 3-2, mozda i dobije al sramota da se muci protiv ovakvih tenisera Darcis je 68 na svetu
                    Sramota je za tenis da je on ikada prisao mestu u prvih 10, nista drugo
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Troicki uzima brejk i vodi sa 4-3 i servira ajde sad Viktore zavrsavaj mec

                      Comment


                      • Napravi jos jedan break , od 0-3 na 4-3 i servis sve mi je jasno , ali ovo sve i da prodje , ocistice ga gulbis sa 2-0 osim ako se letonac ne opije u klubovima noc pre meca
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Sramota je za tenis da je on ikada prisao mestu u prvih 10, nista drugo
                          Pa jeste i ja kazem ja ne pamtim da je on dobio nekog tenisera iz top 10 sve samo pacere zna da dobije

                          Comment


                          • JA koliko znam nije nikada dobio iz top 10 , bio je blizu da dobije Monfilsa prosle godine u Montrealu ili CIncinnati nzm gde ono bilo ali je neverovatno sta je prokockao tada ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Bio je blizu i protiv Novaka i protiv Nadala,ali znamo koliko talenta ima.Darcisa ne volim ali sto se tice suvog talenta on i Viktor ne mogu da se porede.Ovaj je krvavi radnik i ako ne radi kao prije i ako nema samopouzdanja uopste ne cudi sto se muci
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X