Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A nije morao bas na ovako raspolozenog Kolsrajbera,ne miluje ga zreb uopste na prva 2 turnira,zato ce na AO biti bolji

    Kad god se odlucim da pogledam Delpa,vidim isto.Kubot diktira igru,gradi poen i onda promasi zicer,najcese insajd in.Nema leba od Rajana,nacekace se prvog cetvrtfinala ove godine,nadam se ipak samo do americke turneje(ove u februaru)
    Last edited by Dacha; 11-01-12, 02:20.
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Napravio,poklonjem mu,zar je bitno
      Evo je blizu jos jednog koji bi zavrsio ovo mucenje.

      Dacho fora je da padne kod mene

      Kohly odilican trenutno

      Laku noc Majo odoh i ja,moram rano da ustanem
      sigpic

      Comment


      • Morah ovo do kraja odgledat',sta radi Kohly
        sigpic

        Comment


        • Idi bre,taman lepo krenulo,ajde ish.
          Falla ubio staracea ako nekog itneresuje.Dobar je Alejandro,gledao sam ga protiv Janga i lepo je odigrao,odlicne uglove pronalazi forhendom
          Gaske ima brejk protiv Fonjinija u prvom setu,po ocekivanjima ;)
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Cut'
            Mislio sam da je gotovo,ali ne,mora covjek da zakomplikuje.Srecom mu je i protivnik prilicno lud pa ipak nece prokockat' sve.Ne da ne recem dva puta

            edit;Dupla na mec loptu,ovaj je jos gori
            Last edited by Vladan; 11-01-12, 02:55.
            sigpic

            Comment


            • Kako nigde nema highlights Del Povog meca!? Il sam ja corav.

              Comment


              • http://www.atpworldtour.com/Scores/Schedule.aspx
                Evo rasporeda za danas,ima dosta interesantnih meceva,svakako Bagdatis-Del Potro ubedljivo najvise interesantan,mada nisam siguran i da ce biti kvaliteta.U Oklandu Kolsrajber-Almagro potencijalno zanimljiv mec,fino je sinoc FIlip odigrao,sto znaci da ce danas Almagro laganica
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Jigsaw, nemas sta da vidis, bila su 2 dobra poena, a inace los Delpo skroz, a ni mec nije bio nesto dobar. ;) Bar kad je u pitanju 1. set. ;)

                  Comment


                  • Sydney

                    Istomin - Gasquet

                    Ocekujem pobjedu Gaskea u 2 seta. Jednostavno, Risar je dosta bolji igrac i nadam se da ce se ove godine vratiti u top 10 drustvo, gdje po kvalitetu pripada. Krajem prosle godine se mucio sa povrjedama, nadam se da je to gotova prica, ali nije to njegova jedina boljka, mora jos malo glavu srediti, tako da ce i ona imati veliki uticaj u ovom mecu, ako ne bude pravila probleme, trebao bi ovo biti lak posao za Gaskea. Ovo mu je prvi turnir na turu, a u svom prvom mecu je bio dosta ubjedljiv protiv Fonjinija, prepustio mu samo tri gema. Uzbekistanac je prije ovog turnira igrao u Brizbejnu, gdje je izgubio od Tomica. Inace, njih dvojica su igrala dva puta, oba meca je dobio Francuz, posljednji put su igrali prosle godine u Monte Karlu.

                    Nieminen - ReynoldsMomci koji su vec dugo profesionalci, a do sad nisu igrali jedan protiv drugog. Obojica su dosla do cetvrtfinala iz kvalifikacija i obojica su u svom prethodnom mecu pobjedila favorite - Bobi Iznera, a Jarko Stepaneka. Mislim da je Nieminen ovdje favorit, ali s njim se nikad ne zna, tj. nikad nije iznenadjenje kad on izgubi, ali je bolji i uspjesniji igrac, tako da cu reci da ce i on ovo dobiti u dva seta.

                    Del Potro - Baghdatis
                    Mec dana, bar sto se mene tice.
                    Delpo me sinoc malo razocarao igrom, ali dobro, igrao je prvi mec u sezoni, nadam se da ce veceras popraviti utisak. Igra protiv Bagdatisa koji je igrao i Brizbejn, gdje je pobijedio Herisona i Nisikorija, ali izgubio od Mareja. I u Sidneju ima mec vise, s obzirom na to da je Delpo u prvom kolu bio slobodan. To mu je glavna prednost - ima vise meceva u nogama i mislim da se bolje prilagodio uslovima u Australiji. Del Potru sinoc nije funkcionisalo nista kako treba, a ipak je dobio mec u dva seta. Njegova najveca prednost nocas ce, s obzirom na juce prikazanu igru, biti - glava, o udarcima ne bih jer ga sinoc reket, ili mozda jos bolje tijelo - jer se lose namjestao - nije slusao. Inace, njih dvojica su igrala 2 puta, obojica imaju po jednu pobjedu. Posljednji put je Bagdatis bio bolji, na AO prosle godine i dobio Delpa u 4 seta, ali Delpo se tad tek vratio nakon duge pauze, tako da mislim da ce Delpo veceras pobijediti. Nadam se da ce bolje igrati nego sinoc i da ga ono koljeno nece zezati, mada imam neki osjecaj da mu s tim koljenom nesto ne stima. Ali da ne baksuziram, reci cu 2-1 za Kipranina.

                    Bennetau - Bogomolov
                    Jos jedan par starijih igraca koji se do sad nisu sastajali. I njih dvojica su na ovom turniru vec pobijedila bolje rangirane igraca - Bogomolov Troickog, a Beneto Felija. Meni bi u normalnim okolnostima ovdje blagi favorit Bogomolov, ne samo zbog renkinga (Aleks 24, a Zilijen 49.) vec zbog velikog napretka u prosle godine, ali njega je nedavno mucila povrjeda zbog koje je predao mec Ramosu u Dohi bez izlaska na teren, a poslije toga ga nisam gledala, tako da ne znam sta ocekivati, ali evo, nadam se da je s njim sve ok, pa neka bude 2-1 za Bogomolova. J


                    Auckland

                    Kohlschreiber - AlmagroKolsrajber je sinoc pobijedio Herisona i to nakon izgubljenog prvog seta, sto je za njegove standarde pravo cudo, mada je imao oscilacija tokom meca. Almagro ima srece sa zrijebom i sad i u Cenaju, ali nije to samo sreca vec i dobar renking… Na drugoj strani, Kolija i ne sluzi zrijeb, vec u prvom kolu Dohe je naletio na Nadala, cak mu uzeo i set, ali to je to. Ja cu navijati za Kolsrajbera, ljepse igra, trebalo bi da mu i podloga vise odgovara, ali vidjecemo kakva ce mu glava biti veceras. U medjusobnim susretima Almagro vodi 3-2 i dobio je posljednji mec u Hamburgu 2011. Iako se nadam Kolijevoj pobjedi, mislim da ce Almagro dobiti mec, neka bude 2-1.

                    Rochus - Paire
                    Ja ne ocekujem neki pretjerano zanimljiv mec i mislim da ce ovo Belgijanac lagano dobiti, s obzirom na to da je Francuz igrao i kvalifikacije… a mislim i da je Rohus kvalitetniji igrac. Igrali su jednom, tacnije 2 puta ako racunamo i proslogodisnje kvalifikacije za Monte Karlo, oba puta je pobijedio Rohus. Prognoza - 2-0 za Belgijanca.

                    Verdasco - Guillermo Garcia-Lopez
                    Verdasko je bolji igrac kad je u formi, u to nema sumnje, ali s njegovom glavom se nikad ne zna… A ne znam ni u kakvoj je formi i kako ga sluzi forhend jer ga nisam gledala bas odavno. Nijedan nije imao problema sa zrijebom i relativno lako su dosli do cetvrtine finala. Inace, do sad su igrali 3 puta, Verdasko vodi 2-1, posljednji mec su igrali u Rimu 2010. godine, pobijedio je Nando. Veceras je, kao i obicno kad igra Verdasko, sve moguce, ne znam zasto, ali mislim da ce nas Verdasko opet razocarati i da ce GGL dobiti ovaj mec.

                    Ferrer - Falla
                    Ako bi trebalo da kazem ko je siguran pobjednik ovog kola, rekla bi Ferer, jednostavno, u prvom kolu odlican, kraj sezone briljantan, brani titulu, prosle godine u ovo doba je briljirao, a nakon toga bio odlican i u Melburnu. Ne samo da ne vidim cim ga Falja moze ugroziti, vec mislim da ce on osvojiti ovaj turnir. Nikad nisu igrali jedan protiv drugog, ali ne smeta to Spancu, tako da cu reci laganih 2-0 za Davida.

                    Comment


                    • Morao bi Gasquet do finala! Stvarno se nadam da je sazrio i da se prije svega dobro fizicki pripremio, za sto je svakako imao vremena ako se uzme u obzir broj meceva koje je odigrao u posljednja 3 mjeseca. Pobjeda protiv Verdasca prosle sedmice,kao i rezultat protiv Fogninia bi mogli biti znakovi da je ozbiljan ove sezone. Sve osim laganog prolaska do finala bi mi bilo razocarenje!

                      Comment


                      • Vidio sam sada da SK sjutra ujutru prenosi jedan mec. Koji?
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Delpo-Bagdatis igraju u pola 10,tako da prenose njih
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Delpo-Bagdatis igraju u pola 10,tako da prenose njih
                            Uuuuu, odlicno. Bar necu morati da se petljam sa stream-ovima
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Krecemo sa ozbiljnim tenisom
                              Almagro-Kolsrajber:
                              http://www.sportlemon.tv/v-2/14/102/v-350313.html

                              Moze biti strasan mec,a moze biti i katastrofalan
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Raonic i Isner izgubili. A sto je najcrnje to i nije za mene iznenadjenje, kad server igra nije iznenadjenje ni da izgubi od nekog kvalifikanta, anonimusa niti da iznenadi nekog top 10 igraca.

                                Comment

                                Working...
                                X