Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima i Filadelfija pa opet su za njih dobro plasirani...

    Comment


    • Kako mozes da poredis Filadelfiju - ozbiljan tim koji je kompletan mozda i Top 4 na istoku i Toronto koji se i u punom sastavu i u najboljoj formi jedva bori za ulazak u PO?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Kolko ja znam, Fila ima Bajnama i imala je povrede, ne previse ozbiljne, J-Richa i Nik Janga. Tako da ne znam kako mozes da uporedis njih sa Torontom kojeg povrede kidaju. Barnjani, Lauri, Kleiza, Anderson, Filds - vecina njih ima i vise od jedne povrede, npr. Kleiza ima vec 3. I sve im se izdesavalo u toku sezone, jedan mec nisu skupili zajedno svi oni, a to su im glavni igraci. Ne mozes od njih ocekivati nesto veliko u ovom slucaju.

        A i ovo je tema za kladzu, pa necemo vise o tome.
        SAS i Atlanta u hendikepu i Lejkersi za veceras.
        sigpic

        Comment


        • Po meni je Filadelfija obican tim,sastavljen od prosecnih igraca....ili eto na primer Milvoki...imaju 2 igraca...Montu Elisa i Jenningsa....pa opet imaju skor mnogo bolji od Toronta///a Bynum,Nick Young i Holiday to je cela Fila.......zato mi nista nije jasno

          Comment


          • Da da Atlanta h1...mnogo dobro igraju bez obzira sto nemaju vise Johnsona i Crowforda i Heynricha

            Comment


            • Pocni malo vise da pratis NBA brat.
              I dva igraca ne cine tim.
              sigpic

              Comment


              • Milvoki cine 2 igraca...kad oni ne pogadjaju milvoki gubi....U medjusobnom duelu izmedju file i milvokija skoro samo su jenning i monta elis pogadjali i to je to tako je uvek,a igrao sam 1 tu na filu,holiday i nick young samo odigrali kao i uvek i to je to,bynum je povrednje bio nisam ja nikakav strucnjak za nba nego samo zakljucujem gledajuci utakmice...

                Comment


                • Thaddeus Young izmislio kosarku za Nick-a, kao i Jason Richardson i Turner.

                  Inace...

                  Melo over
                  NY
                  Kobe over
                  J-Smoove under
                  Hawks

                  Nakon dugo vremena..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Na kraj ce i Kobe i Melo imati granicu od 40
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • J-Smoove...

                      Kakav papak..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • cisto da se prati nesto veceras

                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Veceras na Lejkerse sve pare. Ako ne dobiju veceras, onda neka ga sisaju svi do jednog.

                          Comment


                          • Da pitam ove koji vise prate , je li moze veceras : Brooklyn , Lakersi i Dallas ?
                            sigpic
                            sigpic

                            Comment


                            • lakersi i bruklin bi trebali da dodju, a dallas cu da preskocim...

                              harden vise
                              derozan vise
                              kobe vise
                              williams vise

                              Comment


                              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                lakersi i bruklin bi trebali da dodju, a dallas cu da preskocim...

                                harden vise
                                derozan vise
                                kobe vise
                                williams vise
                                Slazem se za LAL i BYN, pogotovo sto se BYN-u najverovatnije vraca B.Lopez. A Dallas svakako nepredvidiva ekipa
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X