Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zna li iko koja internet kladza daje najbolje kvote na X ??

    Comment


    • Originally posted by dejanmm View Post
      zna li iko koja internet kladza daje najbolje kvote na X ??
      Ako hoces X-eve da jurish,veruj mi...ne isplati se...ili da budes strpljiv da cekas da za jedno veche bude vishe od 2 X-a...sto nije uopste lako...;)

      U Mozzartu su kvote od 15.5 do 22...;)
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • U Max Bet-u nikad nije ispod 16 kvota na X, probaj tu bolje.

        Comment


        • miami 1
          dallas-sacramento over 198
          walker over
          new england-boston over 50

          i padnem na sugavog mejoa koji ubacuje 19, a meni trebalo 21

          Comment


          • a nisam ni mislio svaki dan da igram sve na X, vec da ih sacekam kad dodju u jednoj noci. A koliko sam video uglavnom tako i dolaze...nekako se spoje uvek kad dodje jedan produzetak, dodje jos...

            Comment


            • Originally posted by dejanmm View Post
              a nisam ni mislio svaki dan da igram sve na X, vec da ih sacekam kad dodju u jednoj noci. A koliko sam video uglavnom tako i dolaze...nekako se spoje uvek kad dodje jedan produzetak, dodje jos...
              Znas kako,igram vec 2 sedmice X-eve.Do sad sam pogodio 6 X-eva (uzeo negde oko 20000,na uplatu odprilike 19000).Samo jednom su dosla 2 X-a.Pre nego sto sam poceo da igram,sedmicu pre,za jedno veche su dosla 4 X-a,pa onda 3 X-a...ali to ti je ono,kad ga odigrash nema ga nigde ;)

              Da gatash kad ce doci X,ne znam hoce li ti uspeti.Odigram jedno veche 12 tekmi X,ne dodje nijedan,odigram sledece veche na 5 tekmi X,ono dodje na kvotu 20..nema pravila...;)
              Ako vec hoces da odigrash,sutra veche ima 13 tekmi,i tu bi trebalo da bude X-eva.Probaj da odigrash,ali ako padnesh,predlazhem ti da odustanesh odmah...;)
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Charlotte, Cleveland & Toronto. Jedni moraju doci.
                sigpic

                Comment


                • Ne mora od njih niko, vjeruj mi.
                  Memfis, Bruklin i Atlanta ziceri po meni.
                  sigpic

                  Comment


                  • Brooklyn, Minnesota, Memphis - fina kvota.
                    Wade vise, Curry vise, Walker manje... Srecno ljudi...
                    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                    Comment


                    • Hoce li Lin igrati veceras ?
                      sigpic
                      sigpic

                      Comment


                      • Igraju i Lin i Harden.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Ovo je da covek poludi....odigrao svih 13 X-eva...dosao samo jedan,a do poslednje sekunde sam imao skoro 15 hiljada u dzepu (4 Xsu trebala da dodju )

                          Williams pogodi trojku u poslednjoj sekundi vs Spursa...i to sa 10 metara...

                          Green pogadja na 0.09 do kraja vs Majamima i izbija mi 4000 iz dzepa...

                          Dragic mi izbija pare iz dzepa jer pogadja na 0.05...

                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Ne mora od njih niko, vjeruj mi.
                            Naravno da ne mora. Sve sto napisem ovde ne dodje i vi slobodno udrite suprotno. Lepe pare cete napraviti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Toronto ima odlicnu ekipu i po meni su ne zasluzeno poslednji...DeRozan,Bargnani,Fields,Johnson....bol ju ekipu imaju od vecina tima u NBA ali ne znam zasto im ide ovako lose..

                              Comment


                              • Originally posted by JuanDelPotro View Post
                                Toronto ima odlicnu ekipu i po meni su ne zasluzeno poslednji...DeRozan,Bargnani,Fields,Johnson....bol ju ekipu imaju od vecina tima u NBA ali ne znam zasto im ide ovako lose..
                                Zato sto imaju vec 20 povreda od pocetka sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X