Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je vama Petrovac uradio pa ga prozivate toliko Pustite coveka da igra. Sta ste zapeli za tih 1000e treba krenuti sa onoliko koliko mozes. Umesto da mu skidate kapu na uspesnom januaru vi ga pljujete cim je krenulo nizbrdo, verovatno ste jedva cekali da promasi.

    Comment


    • Svaka mu cast za januar. Oces da uporedis u stvarnom zivotu tih 1800 i ovih 660? To ti je zajedno na nekoj pozitivnoj nuli. Jedino ako stvarno imas 1000e specijalno za kladionicu svaki mjesec, tu bi se razbacivao svako ko je, npr. kao ja bolesan od kladionice, sto bi igrao na kvotu 1.30?

      Je li to eksperiment?
      sigpic

      Comment


      • Ja predlazem da od marta organizujemo takmicenje i krenemo svi sa ,,1000 evra,, i sa svojim parovima, pa da vidimo ko nosi zvonce, a ko tera ovce na kraju meseca

        Pozdrav.

        Comment


        • Mnogo je toga infantilnog napisano, i tesko je na sve odogovoriti, ali pokusacu izvesti neki zajednicki zakljucak.

          Reise, ti pojma nemas koliko si u krivu. Ti imas dokaz kazes, da je meni neki lik poslao tikete, dokaz imas ? A koji dokaz majke ti, sem mog posta gde sam se zajebavao, da malo razmrdam temu, jer niko nije pisao danima. Drugo, kazes, svako moze uzeti 1000 e, igrati na Real, Barsu, PSG i ostale, i eto 800 e. Hahaha, samo cu se grohotom nasmejati, pa uzmi burazeru, ako nemas od koga, digni kredit, pa kreni, pa nije valjda da igras kladionicu da bi nocima pratio koliko Karmelo ima skokova i asistencija, i to gadjao, i tako ubijao svoje vreme, a ne da zaradjujes par stotina eura mesecno.

          Krtoline postove ne komentarisem.

          Kolegi Gokari svaki respekt npr. Ne mora me svako voleti, niti podrzavati, niti mi je to cilj, bukvalno, ali covek daje pozitivnu kritiku, i to je za svako postovanje.

          U postu koji je obrisan, napisao sam da cu prestati da postavljam parove, ako je to stav vecine, ali mislim da nije.
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Stanje 660 e.

            Atp Marsej

            Gulbis - De Seper 1, kvota na bet365 1.53

            Ulazemo 100 e, ostaje 560 e.

            Pozdrav.
            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

            Comment


            • Poceo si sa vecim kvotama ...skreces sa kolosjeka i zacrtanog sistema . Zasto? To nije resenje za mjesecnu zaradu . Mani se toga tih kvota,uh kad sam vidio da si odigrao 1.60 i to zenski tenis To je gubljenje kompasa. Ne dozvoli to !


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • A da date covjeku sansu i pustite ga kao sto niste komentarisali nikoga do sad? Pa kad bude u minus nakon nekoliko mjeseci fino ga zamolite da ne postavlja vise tipove?
                Krtola se do sad javio pa brat bratu najmanje 4 puta za nepunih mjesec dana da ishejtuje covjeka. Da brinete toliko o svojim parama koliko o tudjim mozda bi i zaradili nesto na kladionici.
                I za kraj ukljucenja: zanemarite ovih 1000e virtuelnih eura kako kazete i umjesto eura zamislite rijec unit(junita, jedinica ili ga nazovite kako god) i gledajte koliko posto na pocetku mjeseca je covjek u plusu/minusu.

                Comment


                • Petrovac jedan prijateljski savet, zaobidji tenis jer biras prilicno riskantne meceve poput gaela koji je ocaj u finalima pa i ludi ernest danas

                  Comment


                  • Ne znam koliko prati te sportove/ekipe/igrace na koje se kladi ali sam bio prilicno iznenadjen kad sam vidio da je odigrao kvotu 1,36 na Troickog protiv Mahuta U DVORANI !!!

                    Comment


                    • Podrska za Petrovca. Ko ga ne voli ima opciju ignore. Moram samo da ti kazem da mi se cini da si izgubio mirnocu u kladjenju, kao da je na tebe uticalo par promasenih parova.
                      Last edited by Overlord; 16-02-16, 14:00.

                      Comment


                      • +1

                        Svi smo mi petrovac
                        sigpic

                        Comment


                        • Petrovac svaka cast , treba imati strpljenja za ovakav nacin kladjenja.

                          Ja to malo drugacije radim.

                          psg-celzi 2 kvota 6.5 bet365, ulog 1000e

                          Comment


                          • Zek zek kreće sa 10000e.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Sve neke hiljade lete u zadnje vrijeme po forumu, tesko vas prepoznati.

                              Spoiler

                              Comment


                              • Sve neki burzuji
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X