Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma neka igraju ljudi sta hoce, ja jos jednom ponavljam da ne postoji sigurna zarada od kladionice. Imas vrlo realan tiket, realan tiket, nesiguran koji moze da prodje i onaj userski sto ti se otvori jednom-dvaput u zivotu. Zarada ne postoji, dobitak je samo bonus. Zato kad dobijes malo vece pare iskoristis to ljudski. Da li ce to biti neki bogovski izlazak, garderoba, ves masina, putovanje, vecera s devojkom a za ozenjene da kupe deci nesto ili ustekaju od zene da ne zna, nebitno je. U dugorocnom plusu tesko da mozes da budes i poenta je da u momentu iskoristis te pare i da umes da uzivas.

    Ako neko moze da bude u plusu ja skidam kapu ali da garantujes zaradu a onda igras na Monfisa i Gulbisa, alo rodjaci.
    sigpic

    Comment


    • Kome smeta jak petrovac


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
        Stanje 660 e.

        Atp Marsej

        Gulbis - De Seper 1, kvota na bet365 1.53

        Ulazemo 100 e, ostaje 560 e.

        Pozdrav.
        Gulbis - De Seper 2 1 - dobitan.

        Stanje 713 e.
        Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

        Comment


        • Originally posted by Overlord View Post
          Podrska za Petrovca. Ko ga ne voli ima opciju ignore. Moram samo da ti kazem da mi se cini da si izgubio mirnocu u kladjenju, kao da je na tebe uticalo par promasenih parova.
          Pomalo promaseni parovi, a pomalo i ono sta moram citati ovde . Taman kad covek pomisli da je video i procitao sve, prevari se
          Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

          Comment


          • Originally posted by ZekZek View Post
            Petrovac svaka cast , treba imati strpljenja za ovakav nacin kladjenja.

            Ja to malo drugacije radim.

            psg-celzi 2 kvota 6.5 bet365, ulog 1000e
            Svako se moze na slican nacin zezati, ovo nema nikakvu tezinu.
            Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

            Comment


            • Stanje 713 e.

              Liga sampiona

              Psg ( -2,5) - Celzi h2, kvota na bet365 1.15

              Ulazemo 213 e, ostaje 500 e.

              Pozdrav.
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Imas sansu da izbacis skrinsot i napravis me budalom, ali ti to odbijas i kazes mi da sam djetinjast i da ne kazem sta od onog posta koji ti je izbrisan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                  Stanje 713 e.

                  Liga sampiona

                  Psg ( -2,5) - Celzi h2, kvota na bet365 1.15

                  Ulazemo 213 e, ostaje 500 e.

                  Pozdrav.
                  Psg - Celzi 2 1 - dobitan.

                  Stanje 744 e.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Imas sansu da izbacis skrinsot i napravis me budalom, ali ti to odbijas i kazes mi da sam djetinjast i da ne kazem sta od onog posta koji ti je izbrisan.
                    celzi.jpggulbis.jpg
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Petrovac danas ide all in na Real daje gol, kvota taman po meri
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • @Dale

                        Za obe utakmice granica 4,5 (kartoni) ide li to na vise kartona?

                        Comment


                        • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                          [ATTACH=CONFIG]14351[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14352[/ATTACH]
                          Kada pises o svojim kladionicarskim poduhvatima jako si transparentan, a sada u ovom skrinsotovima krijes ulog. Namece se pitanje gde je nestala ta transparentnost?

                          Comment


                          • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                            [ATTACH=CONFIG]14351[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]14352[/ATTACH]
                            Dovoljno za mene. Nemam vise sto da ti pricam.

                            Na prvoj slici ti se vidi kako si odigrao Celzi h2 (-1.5) inace. A u postu ti je (-2.5).
                            Last edited by Reise; 17-02-16, 12:05.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              @Dale

                              Za obe utakmice granica 4,5 (kartoni) ide li to na vise kartona?
                              Roma-Real igram preko, a Gent-Wolfsburg preskacem u sirokom luku, tu cu samo go Wolfa igrati, jer fkt veze nemam sta bi tu moglo biti,zbog Wolfove uzasne forme ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCONI View Post
                                Kada pises o svojim kladionicarskim poduhvatima jako si transparentan, a sada u ovom skrinsotovima krijes ulog. Namece se pitanje gde je nestala ta transparentnost?
                                Ne krijem nista. Od pocetka sam samo pisao da mesecno mogu kucni budzet da uvecam za par stotina eura mesecno, samo to. I onda su krenuli napadi, pokazi tikete, iako to nisam planirao. Pa ja pokazem, onda ni to nije dovoljno. Nisu tvoji, igras virtuelno, ovo nije prava stvar, ovo je experiment, svako moze tako zaradjivati na pilicarski nacin itd. Evo i sad pokazem od juce, verovatno ni to nije zadovoljavajuce. Kad odigram par, onda zasto si taj, velika je kvota, a kao da nisam do sad postavljao kvote oko 1,60... Kako god okrenes, ne valja .
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X