Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dule Krtola View Post
    Evo ođe je momak skoro mjesec dana (manje-više), i konstatno se vrti oko jedne te iste sume odnosno "uložene" sume od 1000e. Čak je sada u minusu. Nije ovo nikakvo podjebava*e niti omaložavanje, prvokacija itd al meni ovo nema smisla. Igrati se sa tim parama skoro mjesec dana i ništa skoro ne dobiti, niti da si 1e u plusu to je ludost, iskreno.

    Pogodio si onoliko mečeva, skoro 90% i ne budeš u plusu to mi nekako ne ide u glavu.

    Izvini ali nekako sve mi ovo ide na ono što je Brajkula pričao na početku.
    Krtola,

    prvo si me napao da nisam postavio slike i da igram virtuelno, a postavio sam, drugo, sad pises da sam u minusu, i da se vrtim stalno oko istog, vec su ti u prethodnim postovima objasnili kakva je situacija, da se ne ponavljam. Vec jednom napisah, ponovicu opet, serendas, a ne pratis. Sto se mene tice, izgubio si svaki moguci kredibilitet da ti ubuduce odgovaram na post bilo kakve prirode.
    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

    Comment


    • Originally posted by PRINCONI View Post
      Slabo ti nesto ide u poslednje vreme, Petrovče

      Pozdrav.
      Tek smo na trecini meseca, polako. Mada, to je tacno, ni sam nisam zadovoljan.
      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

      Comment


      • Mogao si danas nesto da probas,recimo Bajern kvota 1.20 ..moga si tu uzet koji dinar,eto cisto dnevnicu da uzmes


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Krvav je ovo posao što Petrovac radi. Napraviš tri koraka napred, a onda jedna greška i četiri unazad.

          Jeste zaradio 800 e u januaru, odmah sam rekao da to nije realno, 95 posto uspešnosti čak i sa takvim kvotama se više ne ponavlja.

          Sad zamislite da mu je januar bio kao februar, da li bi ga iko sad ozbiljno shvatao?

          Ja ne podležem euforiji. Nisam podržavao ovaj njegov sistem ni kad je napravio 800 e (čestitao sam mu na znanju ili osećaju, ali to nije sistem), a neću ni sad da ga kritikujem.

          Treba mnogo veći uzorak da bi se procenilo da li ovo radi ili ne. Podržavam ga da nastavi ovo da radi jer i mene zanima recimo posle šest meseci ili godinu dana da li će biti u plusu. Januar mu je bio nenormalno dobar i napravio je ogromnu zalihu. Ne sumnjam da će još dugo biti u plusu zbog toga. Da se desila neka normalna zarada 200-300 e u januaru za šest meseci bi se mogli izvući prvi zaključci, ovako bojim se da će trebati i cela godina. Ako bude nastavio da igra i posle godinu dana bude u plusu i 100 e smatraću da je ovo legitiman sistem.
          Last edited by goku; 10-02-16, 19:38.

          Comment


          • Taman gokara da kreneš u januaru 2017. Do tada realno možeš i skupiti ovaj početni kapital

            to se od tebe očekuje

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Krvav je ovo posao što Petrovac radi. Napraviš tri koraka napred, a onda jedna greška i četiri unazad.

              Jeste zaradio 800 e u januaru, odmah sam rekao da to nije realno, 95 posto uspešnosti čak i sa takvim kvotama se više ne ponavlja.

              Sad zamislite da mu je januar bio kao februar, da li bi ga iko sad ozbiljno shvatao?

              Ja ne podležem euforiji. Nisam podržavao ovaj njegov sistem ni kad je napravio 800 e (čestitao sam mu na znanju ili osećaju, ali to nije sistem), a neću ni sad da ga kritikujem.

              Treba mnogo veći uzorak da bi se procenilo da li ovo radi ili ne. Podržavam ga da nastavi ovo da radi jer i mene zanima recimo posle šest meseci ili godinu dana da li će biti u plusu. Januar mu je bio nenormalno dobar i napravio je ogromnu zalihu. Ne sumnjam da će još dugo biti u plusu zbog toga. Da se desila neka normalna zarada 200-300 e u januaru za šest meseci bi se mogli izvući prvi zaključci, ovako bojim se da će trebati i cela godina. Ako bude nastavio da igra i posle godinu dana bude u plusu i 100 e smatraću da je ovo legitiman sistem.
              Sto bi rekao Bruno Mars - Dont believe me, just watch
              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

              Comment


              • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                Stanje 863 e.

                Euroliga

                Crvena Zvezda - Cedevita 1 ( ukljucujuci produzetke ), kvota na bet365 1.30

                Ulazemo 263 e, ostaje 600 e.

                Ovo je samo pocetak, da vide kakva sudbina ih ceka i u polufinalu Aba lige...

                Pozdrav.
                Pala kvota na Zvezdu na 1.19...
                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                Comment


                • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                  Stanje 863 e.

                  Euroliga

                  Crvena Zvezda - Cedevita 1 ( ukljucujuci produzetke ), kvota na bet365 1.30

                  Ulazemo 263 e, ostaje 600 e.

                  Ovo je samo pocetak, da vide kakva sudbina ih ceka i u polufinalu Aba lige...

                  Pozdrav.
                  Crvena Zvezda - Cedevita 94 74 - dobitan.

                  Stanje 941 e.
                  Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                  Comment


                  • Stanje 941 e.

                    Portugal

                    Benfika - Porto 1x, kvota na bet365 1.30

                    Ulazemo 200 e, ostaje 741 e.

                    Porto ove sezone nije na nivou.

                    Pozdrav.
                    Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                    Comment


                    • Stanje 741 e.

                      Atp Roterdam

                      Troicki - Mahut 1, kvota na bet365 1.36

                      Ulazemo 100 e, ostaje 641 e.

                      Mahut je juce protiv Sardija spasao jedno sto brejk lopti, a svoje dve tri sve iskoristio, Viktor je u formi. Plus, igrao je i kvalifikacije ovde, ovo mu je cetvrti ili peti mec uzastopno dan za danom, mislim da je i faktor umora na strani Viktora.

                      Pozdrav.
                      Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                      Comment


                      • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                        Stanje 941 e.

                        Portugal

                        Benfika - Porto 1x, kvota na bet365 1.30

                        Ulazemo 200 e, ostaje 741 e.

                        Porto ove sezone nije na nivou.

                        Pozdrav.
                        Tako ti je to petrovce kada nekog uzme na zub moj brat Krtola

                        Pozdrav.

                        Comment


                        • Pratio sam redovno parove sto se ovde igraju i kad sam video Benfiku i Porto odma sam znao da je klimav ne mozes igrati takav derbi sa tako malom kvotom, u derbijima ne vazi to ko je u kakvoj formi i ko kakvu sezonu ima...

                          Comment


                          • Zato danas lepo 2 na Horhe Žesusa, Brajana Ruiza i braću. Ko nas juri ?

                            Comment


                            • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                              Stanje 941 e.

                              Portugal

                              Benfika - Porto 1x, kvota na bet365 1.30

                              Ulazemo 200 e, ostaje 741 e.

                              Porto ove sezone nije na nivou.

                              Pozdrav.
                              Benfika - Porto 1 2 - gubitan.

                              Stanje 641 e.
                              Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                              Comment


                              • Originally posted by petrovac na mlavi View Post
                                Stanje 741 e.

                                Atp Roterdam

                                Troicki - Mahut 1, kvota na bet365 1.36

                                Ulazemo 100 e, ostaje 641 e.

                                Mahut je juce protiv Sardija spasao jedno sto brejk lopti, a svoje dve tri sve iskoristio, Viktor je u formi. Plus, igrao je i kvalifikacije ovde, ovo mu je cetvrti ili peti mec uzastopno dan za danom, mislim da je i faktor umora na strani Viktora.

                                Pozdrav.
                                Troicki - Mahut 0 2 - gubitan.

                                Stanje 641 e.
                                Boj se ovna, boj se govna, a kad cu zivjeti - Mesa Selimovic

                                Comment

                                Working...
                                X