Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ristić prima loptu na 45m od našeg gola i lagano prilazi na 18m i šutira, jedini koji može tu nešto da uradi je Babić !! Pogledaj ponovo klip što si postavio, Brajkula brate, ti si popio više od mene večeras?!

    ..situacija kod prvog gola
    Last edited by salelesa; 17-08-17, 23:29.

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      E pa ovako.. (ispario deo alcohol-a, pa da napišem koji redak)
      Borjan- koncentraciju ostavio u BG-u..

      Žule - najbolji u zadnjoj liniji today..
      Fujadin - stupido, tatin sin, pričam mesecima..
      Babić - kriv kod prvog gola, mora i može bolje..
      Anđelko - no comment, grbavi noj ne znAe..

      DLT - manje zlo od 2 zadnja vezna..
      Donald - pogledati iznad..mnoooogo grešaka..
      Srnić - ništa da mu zamerim, dao gol jbg..
      Radonjić - nisi sam na terenu!! ..
      Kanga - opet u Ludogorec mode-u, mora bolje..

      Boaćko - više sreće u revanšu..
      Šta ti znači to za Vujadina? Da Bog da nam igrali Krneta i još neki raspali grobar, mi najviše mrzimo naše.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Šta ti znači to za Vujadina? Da Bog da nam igrali Krneta i još neki raspali grobar, mi najviše mrzimo naše.
        Ajd kad kažeš..

        Comment


        • Meni se to ne svidja kod nas, ajde da loše igra. Da je neki Edson, neki stranac iz pičkovca došao ovde i odigrao ovo što Vujadin igra, bili bi ovde hvalospevi o najboljem štoperu, kako igra itd. A ne daj Bože Savke da pogreši. Odmah bi vratili svi Pingponga. Koji nema orijentaciju u prostoru, protiv Bačke se izgubio kod gola kad smo već kod toga, a razni stručnjaci govorili da je Pingi klasa za Savketa. Malo morgen.

          Comment


          • Bice bas tesko u revansu, oni su dobra i iskusna ekipa to je jasno, jos ako im Smolov bude igrao od poctka bice jos vecih problema. Nzm kakvu ce Milojevic kombinaciju napraviti zbog odsustva DLT-a ali morace da iskoristi Gobeljica, odbrana bi trebalo ovako da izgleda Rodic-Savic-Babic-Stojkovic , ispred Donald-Gobeljic i ostalo kao danas, mada ne bi me iznenadilo da napravi neko iznenadjenje sa Milicem ili Adzicem ili ne daj boze Rikardinjom. Mislim da Radonjic treba da pocne utakmicu kao i danas, jer je najbrzi sa loptom a i tehnicki je odlicno potkovan. Uz punu maraknu i veliku borbenost mozda nas i sreca malo pogleda.

            Comment


            • Која смејурија је наша средина терена била данас без Јовичића, не могу да кривим одбрану када је Краснодар увек имао отворен пут ка истој.

              Анђелковића не треба коментарисати. Стојковић је пристојно одиграо. Канга је доста лопти губио и често падао, лоша партија. Боаћи, штета што није дао гол, морао је да реализује ону шансу. Срнић ко Срнић, ал' дао је гол. Радоњић је био добар, али је превише сам хтео. Мора он да нам буде стартер константно, зна дечко да игра и правиће разлику. Доналд-ДЛТ, катастрофа.

              Такође, очекивао сам да их Милојевић боље физички спреми. Божовић није имао кондиционог тренера и екипа му је умирала на терену у 25. минуту, ово је 10х боље од Миодрага, али мислим да могу и морају боље бити спремљени.
              Last edited by Победа; 17-08-17, 23:44.

              Comment


              • Sta ste se uhvatili za tog Gobeljica? Gobeljic, Gobeljic, ko je taj. Bolje Adzinjo da igra zadnjeg veznog

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Која смејурија је наша средина терена била данас без Јовичића, не могу да кривим одбрану када је Краснодар увек имао отворен пут ка истој.

                  Анђелковића не треба коментарисати. Стојковић је пристојно одиграо. Канга је доста лопти губио и често падао, лоша партија. Боаћи, штета што није дао гол, морао је да реализује ону шансу. Срнић ко Срнић, ал' дао је гол. Радоњић је био добар, али је превише сам хтео. Мора он да нам буде стартер константно, зна дечко да игра и правиће разлику. Доналд-ДЛТ, катастрофа.

                  Такође, очекивао сам да их Милојевић боље физички спреми. Божовић није имао кондиционог тренера и екипа му је умирала на терену у 25. минуту, ово је 10х боље од Миодрага, али мислим да могу и морају боље бити спремљени.
                  Pametno zboriš bledoliki..

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Ajd kad kažeš..
                    Stvarno si bezobrazan da igraca koji ostavlja 101% srca na terenu nazivas Fujadin.
                    Kada je Andjelko lezao na travi i onaj Smolov nije htjeo da izbaci loptu zna se ko je prvi prisao da mu objasni par stvari.
                    Danas je odigrao odlicno, ali sta ces da sam ja nazvao Fujadin automatski ban bi bio.
                    Last edited by vinetu; 17-08-17, 23:48.

                    Comment


                    • Rodic je slomio prst na nozi, tesko ce on igrati revans. Ako je Andjelko povredjen imacemo velikih problema da skockamo postavu.

                      Comment


                      • Originally posted by vinetu View Post
                        Stvarno si bezobrazan da igraca koji ostavlja 101% srca na terenu nazivas Fujadin.
                        Kada je Andjelko lezao na travi i onaj Smolov nije htjeo da izbaci loptu zna se ko je prvi prisao da mu objasni par stvari.
                        Danas je odigrao odlicno, ali sta ces da sam ja nazvao Fujadin automatski ban bi bio.
                        Pa i Anđelko ostavlja 101% na terenu..al' ne zna!!

                        Comment


                        • Izvinjavam se za Fujadin, nisam ga ja tako prozvao.. grbavi je moj TM..

                          Comment


                          • Anđelković je kod drugog gola loše pokrio Viktora Klaesona, koji je uhvatio volej nakon centaršuta Kristijana Ramiresa sa levog boka.

                            "Suzio sam prostor sa ostalim igračima, kao što se i radi, nisam mogao da stojim široko pored njega. Odmah sam se okrenuo, ali je on uhvatio volej i dobro šutirao", pojasno je Anđelković.

                            Comment


                            • Originally posted by many men View Post
                              Rodic je slomio prst na nozi, tesko ce on igrati revans. Ako je Andjelko povredjen imacemo velikih problema da skockamo postavu.
                              Igraće Rodić, malo je nedostajalo da igra i ovu utakmicu. Verujem da bi sa jednom nogom bio bolji od ove štetočine Anđelkovića.

                              Što se tiče Vujadina, jedna jedina greška koju sam ja primetio je kod prvog gola Krasnodara kada nije ispratio svog igrača.

                              Kako smo igrali dobro smo prošli. Da su samo malo bili konkretniji mogli su nas napuniti do vrha. Očajno pokrivanje prostora na sredini terena 20m od gola. Svaki put je tu izletao njihov igrač, primao loptu i prosleđivao pas ili na krilo ili pored Ristiću i Gazminskom. Nismo smeli da dozvolimo da njihova zadnja linija tako lagano organizuje napad i prenos lopte. Previše se povukli i onda su se otvarale rupe na 25-30m od gola. Ristić je to najbolje koristio. Le Talek je bio ubedljivo najgori igrač na terenu i iskreno se nadam da više nikad neće igrati u veznom redu. On i Anđelković su nas sahranili večeras.
                              This is the beginning of your day
                              Life is more intricate than it seems
                              Always be yourself along the way
                              Living through the spirit of your dreams

                              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                              Comment


                              • A i kod trećeg gola nigde nikog.. Petrov sam kao duh!

                                Comment

                                Working...
                                X