Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biće to ekipa kojoj će najveće vrline biti mladost, fizička pripremljenost i brzina.

    Comment


    • Koliko sam razumeo, ispravite me ako grešim, ili ako se ne razumem u Terzino računanje i matematiku, Prijović u zadnjoj sezoni ugovora zahteva 1,2 miliona evra po sezoni, onoliko koliko je svojevremeno imao Marin posle produžetka saradnje.

      Zar po Terzinim besedama i tvrdnjama Nemac nije imao 500 hiljada.

      Ako lažete lažite bar po pravilma. Ispadate ovako smešni i žalosni.

      Toliko o tome koliko država ne finansira mezimicu.

      Ma važi...

      Udarite cigani sada sa demantima jer samo to i umete.

      A istina vam opali takav "šamar realnosti" da obrazi bride i crvene.

      Comment


      • Originally posted by Karamazov View Post
        Gobeljić ima iritantnu njušku. Jedan mi je od onih ljudi koji su odbojni i teraju od sebe.

        Pripala mi muka kad sam nedavno na proslavi titule na stadionu video njega na čelo kolone kako predvodi ostale igrače.

        Zgadio mi se i kad sam par puta na terenu video kako urla na saigrače (Jovančića i Degeneka) zbog grešaka.

        Umislio čovek da zbog drugovanja sa nekim vođama postao član sicilijanske mafije.

        Stojković nije ništa bolji. Često deluje da nije vinklovan i da mu se mozak preobrnuo.

        On kao bivši zvezdaš ima potrebu da se stalno ističe i svima dokaže svoje grobarstvo.

        Bilo je i nekada provokacija, ali imalo je to nekog šmeka. Tačnije nije bilo mržnje, drugarsko peckanje.

        Ovo sada je fuj.
        Stojković nikada nije skidao gaće niti se kreveljio u pravcu vas.

        To odma trebamo da razgraničimo.

        Stojkovića mrzite što je uradio šta je uradio, to je vaše legitimno pravo al onda zadržite iste aršine za sve.

        Borjan je Grobar, dolazio na restoran stadiona Partizana više puta u crno-beloj odori, pokazivao ka Severu "srednjak" dok je branio boje Ludogoreca, pa zašto njemu spomenik hoćete da dižete.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post

          Stojković nikada nije skidao gaće niti se kreveljio u pravcu vas.

          To odma trebamo da razgraničimo.

          Stojkovića mrzite što je uradio šta je uradio, to je vaše legitimno pravo al onda zadržite iste aršine za sve.

          Borjan je Grobar, dolazio na restoran stadiona Partizana više puta u crno-beloj odori, pokazivao ka Severu "srednjak" dok je branio boje Ludogoreca, pa zašto njemu spomenik hoćete da dižete.
          Ovaj post mi promakao.

          Stojkovića ne mrzim, svako ima pravo da traži svoju sreću. On je svoju sreću pronašao u Partizanu.

          Kada sam napisao da nije ništa bolji od Gobeljića, mislio sam na njegov mozak.

          To su dva seljoberska mozga koja ne treba da daju izjave. Malo misle a mnogo pričaju, a najbolje i da ne pričaju, tad su najpametniji.

          A što se tiče Borjana i spomenika, to pitaj ove koji žele da mu podignu spomenik.

          Ja mogu samo da ga pohvalim da odlično radi svoj posao za koji je odlično i plaćen. I ništa više.

          Kod mene nema cilemilisanja i dizanja u nebesa. Dobije samo jedno hvala i ćao.

          Comment


          • Vukašin Jovanović se vratio.

            Babić ne želi da se vrati. Ostaje u Portugaliji.

            Pešić takoće nije želeo povratak, potpisao za turski Fatih.

            Čeka se povratak Krstičića. Prijović još uvek povuci potegni, nisu velike šanse za njegov dolazak.

            Comment


            • Terza izjavio da narednih dana stižu dva nova igrača.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Terza izjavio da narednih dana stižu dva nova igrača.
                Tol'ko fali samo levih bekova.

                Comment


                • Comment


                  • ДОГОВОРЕНА ПОЗАЈМИЦА: Лои Диони води напад Звезде

                    http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/1...i-napad-zvezde

                    Comment


                    • Posle gledanja klipa može se reći da su ovome jedva našli dobre poteze kako bi napravili klip.

                      Comment


                      • Nije isključeno da uskoro vidimo slični scenario kao i u košarci.
                        Mnogo prilika za ozbiljne korake smo propustili.

                        Comment


                        • Dosadno poluvreme sa Vojvodinom.

                          Užas.

                          Comment


                          • Nešto što me raduje jeste želja da se pobedi i trka u 90 i nekom minutu. Ono što zabrinjava jeste neefikasnost, ono što je Ben promašio je za riplija. Krstović je još zelen za LLTSL. Katai je stvarno magiko- Đarminjo naš.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Gledam onog Sanoga, čovek je spor i za stoni fudbal. Koja je svrha takvih igrača, čak i za bunker nije opcija jer ne može da istrči ni jedan jedini šprint,o ubacivanju iz drugog plana, stvaranja viška, utrčavanja, šuta bukvalno ništa, jedino neki nebulozni žuti, crveni karton i to opet zbog sporosti.
                              Bekovi užas.
                              Half linija tek će se videti sporost i nemoć. Njihovo učešće u organizaciji nula. Bukvalno komplet zadnja linija sklopljeni samo za bunker, autobus, plus da im se pridruži još jedan sporać k'o fol zna da igra glavom.
                              Džabe se ljudi ljute na špiceve, kad od ovih tutumraka nikakve vajde, to što oni igraju i znaju ima po BG zonama na tone.

                              Comment


                              • Za sat vremena kreće naš evropski put.

                                Nek' nam je sa srećom!

                                Ganac, kao što sam i obećao Konstantina i tebe vodim na finale LŠ naše Zvezde.

                                Sve o mom trošku. Ja što reknem, ne poreknem.
                                Last edited by Karamazov; 21-07-21, 14:02.

                                Comment

                                Working...
                                X