Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Srnić i Radonjić idu. Sve je upropastio mali Adža. Radonja će ostati do kraja kvalifikacija, ili bar do kraja trećeg kola ako prodjemo, siguran sam.

    Jevtović Roben za siromašne, ciganštura.


    47CC1F28-8168-41AC-ABF9-FB81468E6829.jpg

    Comment


    • Znaci nista od one price da cemo biti jaci nego prosle sezone.

      Comment


      • Ništa. Slagao Terza.

        Na leto otišli Donald i Le Talek, a došli Stojiljković, Jovančić, Jevtović, Meleg i golman Popović i traga se za štoperom.

        Svaki dodatan odlazak sem Srnića, tipa Radonjić i Pešić biće nadomešten. Prvo se traži domaća opcija a ako nema onda stranac. Takodje pojačanje će zavisiti i od plasmana u 3. kolo LŠ. Ukoliko se plasiramo možda ostane bar Radonja da odigra a posle će se sigurno dovesti top zamena.

        Prošle godine smo iz nehata doveli najboljeg igrača. Drinčić mesar je povredio Bakulu i pred sam kraj roka pokupili smo najboljeg igrača našeg Nenada Krstičića.

        Comment


        • Nismo slabiji sigurno, a mislim da smo i jaci.
          Doveli smo dobre igrace koji ce se brzo uklopiti u sistem, a opet zadrzali kostur tima.

          Napad: Pesic, Stoiljkovic, Ben, Pavkov, umjesto Boacea i Pesica

          Krila: Radonjic, Jeftovic, Srnic, Milic, a po potrebi Ben i Pesic umjesto Radonjica, Srnica, Milica, Adzica

          Vezni: Krsticic, Meleg, Jovicic, Jovancic, Lukovic, Gobeljic, Milijas, umjesto Kange, Krsticica, Donalda, Jovicica, Gobeljica, Racica, Milijasa.

          Odbrana ista izuzimajuci DLt i Friponga.

          Sirok i kvalitetan roster za 3 fronta, potreban brz iskusan stoper i pismen vezni igrac.

          Comment


          • Još je Milunović bio blizu ali dečko ima traume od Neška Debelog. On je inače najbolji srpski štoper. Valjda ga je Debeli zlostavljao, Fića Mladenović dao keš da ga pusti. Ta neka priča, Brajkula je zadužen za Lučane on zna sigurno.

            Inače tog Melega smo priželjkivali isto Brajkula i ja, pa ne znam. Ima godinu dve i više. Kakav je to newElMagiko u najavi... Haos. Ubiće ovu sezonu. Pozicija će mu biti malo iza napadača.

            Trener je želeo Čaušića i zapeli su pregovori. Kažu da želi da igra i formaciju bez klasične 10ke.

            Mislim da se ide na Atletiko Madrid u nekim segmentima. Hoće trkače, da se rudari za svaku loptu, visok ritam i smrtonosne Bena, Radonju, Melega, Stojiljkovića napred.

            Nikola je to već igrao u Čuki kod njega (ispred Pavlovića). Bolji je igrač od Pešića za nijansu. Od Pavlovića sada malo teže.

            Ja očekujem dolazak štopera, centralnog veznog ako iskoči nešto, i zamenu za Pešića sigurno a za Radonju po potrebi.

            Comment


            • Pismen vezni je Meleg, dečko ima znanje da sam potezom reši utakmicu, a ne sumnjam da će ga Miloje uvesti u sistem da radi za ekipu.

              Poređenje Stoiljka i Pešića je malo zeznuot, Nikola je napadač tipa Tevez, mećava, brz, jak, ide ko šilo, dok je Pešić napadač ala Žiru npr. ume i da proigra oko sebe, ume da ga ćušne, kreće se, stalno je u šansi. Sa njima dvojicom imamo širinu gore, zavisno šta nam i kada treba.

              Ovom timu, pod uslovom da niko ne ode fali samo još jedan štoper za rotaciju, Babić i Savić je meni ok, ali ako se dovede neki bolji od pomenutih, svaka čast, ako ne.....u domaćici možemo i onog omladinca da forsiramo malo, što da ne.

              Comment


              • Stojiljković je u mladoj reprezentaciji imao prodore kao Ronaldo (Zuba, originalni). Zaleti se sa centra, brz kao vetar, prava linija prema golu.

                Borjan
                Stojković-Savić-Babić-Rodić
                Meleg-Jovičić-Krstičić
                Srnić-Stojiljković-Radonjić

                Ovo je najbolje u ovom trenutku.
                Traku dati Vujadinu Saviću, ukinuti nenormalne brojeve 82, 30, 90, uzeti trojku Jovičiću, 55, 49.
                Sve ove brojeve zameniti sa fudbalskim, pošto ne znam koji je ovo sport sa brojevima tipa 90, nebuloza.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Srnić aut, Ben in.

                  Comment


                  • Srnić ni pod razno aut. Desna strana Stojković-Srnić se ne dira, to je uigrano ko singerica, najjači deo tima.
                    Ben može ili levo ili u sredinu, gde mu više paše, on svakako mora biti u timu.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Pismen vezni je Meleg, dečko ima znanje da sam potezom reši utakmicu, a ne sumnjam da će ga Miloje uvesti u sistem da radi za ekipu.

                      Poređenje Stoiljka i Pešića je malo zeznuot, Nikola je napadač tipa Tevez, mećava, brz, jak, ide ko šilo, dok je Pešić napadač ala Žiru npr. ume i da proigra oko sebe, ume da ga ćušne, kreće se, stalno je u šansi. Sa njima dvojicom imamo širinu gore, zavisno šta nam i kada treba.

                      Ovom timu, pod uslovom da niko ne ode fali samo još jedan štoper za rotaciju, Babić i Savić je meni ok, ali ako se dovede neki bolji od pomenutih, svaka čast, ako ne...
                      Pismen je i Krsticic ali treba neko da ih rotira.
                      Milojevic nije doveo Bena da grije klupu Srnicu

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Srnić ni pod razno aut. Desna strana Stojković-Srnić se ne dira, to je uigrano ko singerica, najjači deo tima.
                        Ben može ili levo ili u sredinu, gde mu više paše, on svakako mora biti u timu.
                        Druže o čemu ti pričaš? Već je najavljeno na zvaničnoj stranici i za utakmicu protiv rep Užica i za inače. Ben desno, Meleg iza špica. Nema potrebe za tim upisima kada su utopistički. Kao kad bih ja pisao da Savić igra špica.

                        Napisano je ide se na prodaju Srnića i tu je kraj. Tu poziciju igra Ben a može i Jevtović da je pokrije, kao i levu. Neki kažu da i Meleg može levo.

                        Srnić neće biti u prvih 11 produžio je ugovor jer je primer zvezdaša koji voli svoj klub. Karijeru će 99% nastaviti u Turskoj.

                        Comment


                        • Ajd neko ko je gledao Jevtovica da napise nesto vise o njemu,koje su mu dobre,a koje lose strane,kakav mu je sut,dribling,brzina itd.

                          Comment


                          • Originally posted by markos98 View Post
                            Ajd neko ko je gledao Jevtovica da napise nesto vise o njemu,koje su mu dobre,a koje lose strane,kakav mu je sut,dribling,brzina itd.
                            Evo pa prosudi sam:
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Evo pa prosudi sam:
                              Najbolji post u ovoj temi u prethodnih godinu dana.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ma OK je ovo,ja sam pitao za igracke kvalitete,ovu sliku sam video 100 puta vec.Obozavam i ja Zvezdu od malena ali to ne znaci da sam automatski i dobar igrac.Inace,Jevtovicu,DOBRODOSAO!

                                Comment

                                Working...
                                X