Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    Sa Monda...

    Potencijalni rivali u 2. kolu kvalifikacija, iz žreba povlašćenih su:

    Ludogorec (Bugarska), Seltik (Škotska), Apoel (Kipar), Legija (Poljska), Astana (Kazahstan), Karabag (Azerbejdžan), BATE (Belorusija), Dinamo (Hrvatska), Šerif (Moldavija) i Malme (Švedska).



    19. jun - žreb za 1. i 2. kolo kvalifikacija
    10. i 11. jul - prva utakmica 1. kola kvalifikacija
    17. i 18. jul - revanš 1. kola kvalifikacija

    23. jul - žreb za 3. kolo kvalifikacija

    24. i 25. jul - prva utakmica 2. kola kvalifikacija
    31. jul i 1. avgust - revanš 2. kola kvalifikacija



    Žreb za treće kolo kvalifikacija biće obavljen između prve dve runde, a na njemu će se pored pomenutih timova priključiti još Salcburg koji će biti povlašćen.

    Ono što je važno napomenuti jeste da ukoliko Crvena zvezda bude eliminisana iz kvalifikacija za Ligu šampiona (pre plej-ofa) prelazi u kvalifikacije za Ligu Evrope, ali na "stazu šampiona" gde će nastaviti da se nadmeće za grupnu fazu sa timovima koji su bili prvaci svoje države, no nisu uspeli da se domognu najelitnijeg evropskog takmičenja. U tom slučaju bi najverovatnije bila i povlašćena u plej-ofu, odnosno poslednjoj rundi pred grupnu fazu.
    Mogu Ludogorec, Apoel ,Malme , Karabag, Serif, Bate.. Ostali za izbegavanje ali da vidimo prvo nas tim na sta ce da lici.

    Comment


    • Ja bih izbegao Ludogorec, Bate, Legiju, Dinamo i Seltik... Ludogorec i Bate jer nam ne odgovara stil igre, Dinamo i Legija zbog navijaca, Seltik ni po jednom parametru nam ne odgovara... pogotovo sto godinama nisu igrali Evropu, pojacace se i bice najtezi protivnik od svih

      doduse pravice se podgrupe, pa cemo verovatno i dobiti nekog od najjacih

      Comment


      • Bogami bice bas tesko uci u Evropu.

        Comment


        • Hvala majstore za sve!




          Kao što su prethodnih dana najavljivali francuski mediji, Le Talek (28) će ubuduće nositi dres Monpeljea, a MONDO nezvanično saznaje da je dogovorena saradnja na tri godine, za ukupnu platu od dva miliona evra.

          Comment


          • Дај Селтик или Динамо.

            Лтл, срећно у наставку каријере.

            Comment


            • Nikako Seltik i Dinamo... ne zna se koja je gora opcija... jedni zbog navijaca, a drugi jer ce se pojacati brutalno, a i ne leze nam, pogotovo ne krajem jula

              Comment


              • Leonidi su proročice poručile:

                Vama što imate dom u Sparti, u prostranom gradu,

                ili će blistavi grad razoriti persijski ljudi,

                il’ će drukčije biti, a lakonski ridaće branič

                za ubijenim kraljem od slavne Heraklove loze…“
                A ja verujem u Miloja i momke, oigraće muški pa na kraju ko bude bolji a da ćemo imati "sa čim pred Murata" uveren sam da ćemo imati.
                Ni prošlo leto im nismo davali neke šanse pa smo svoje Termopile odigrali tek protiv CSKA. Treba imati veru u stručni štab.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Jel jesmo? Jesmo! Ko jeste taj se valjda i seca kad god je prilika... pa molim lepo da se podsetimo i zvanicno 27mi put

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Srecan nam dan Zvezdasi..

                    Comment


                    • http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...ancic-potpisao

                      Душан Јованчић потписао!
                      ФК Црвена звезда довео је прво појачање у летњем прелазном року.

                      У уторак, 29. маја, Црвена звезда је потписала своје прво појачање овог лета. У питању је Душан Јованчић, дојучерашњи везни фудбалер и капитен Војводине.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Kamerunski napadac Bahoken 25 godina interesantan nasem skautingu.

                        Comment


                        • Kvalifikacije za Ligu Sampiona zapravo predstavljaju Ligu Sampiona za siromasne. Licno, nemam strah od konkurentnih timova. Prosle sezone dokazali smo da mozemo da igramo sa svima. Koeficijenti ne igraju. Optimista sam, samo da odradimo dobro prelazni rok.

                          Comment


                          • Stéphane BAHOKEN je izgleda fantastičan centarfor. Koliko je realno da dođe, drugo je pitanje.

                            Last edited by La Jugoslavia; 30-05-18, 11:16.
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Meni je u glavi nekako Filip Djordjevic kao spic. Videcemo ko ce doci na kraju.

                              Comment


                              • Ja bih Filipa odjavio na keca jer kako sam čuo postavlja uslov obaveznih minuta u igri, što bi rekli "putuj Igumane, za manastir ne brini"...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X