Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previše postujem, ali ukratko, da ima ugradjivanja, naravno, pa zato i prave veliki rezultat. Ali ima i nezvaničnoh dugova. Ne mogu otići u javnost i reći "uzeto je od Mileta Miloševića 1 500 000" i sl.

    Isti je odgovor na pitanje i kako smo bez LE prepolovili dug i kako sada stagnira, mada će naravno pasti na 15ak miliona za mesec dana dok se pokupi novac.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Previše postujem, ali ukratko, da ima ugradjivanja, naravno, pa zato i prave veliki rezultat. Ali ima i nezvaničnoh dugova. Ne mogu otići u javnost i reći "uzeto je od Mileta Miloševića 1 500 000" i sl.

      Isti je odgovor na pitanje i kako smo bez LE prepolovili dug i kako sada stagnira, mada će naravno pasti na 15ak miliona za mesec dana dok se pokupi novac.
      Sigurno ima takvih dugova, ali to je par ljudi po milion dva, nema ih 50-100

      Comment


      • Uefa, Fifa - teško korumpirane organizacije.

        Blater, Platini... doživotne zabrane.

        Samo Englezi mogu da priušte "luksuz" čistog poslovanja.

        Komplikovana je to situacija... a možemo o njoj... iha... do sutra.

        Comment


        • Kad bi vi znali koliko se radi o moćnim ljudima ćutao bih i ja i vi. Umesto da budemo srećni što je Zvezda napredovala i da mislimo o realnim stvarima, ne, mi maštamo. Nije to nezdravo ali...

          Skoro je pisalo u novinama da je Ivan Ica Delić iz Budve vidjan često na Marakani sa Terzom. Ljudi, to su opasni ljudi, to je opasna organizacija, koga da oteramo mi i šta.

          Hvala Terzi na uspesima i to je sve što mogu reći. Bolje neka oni prave rezultat i od 20 miliona zaradjenih 10 da ode Zvezdi, nego Lukić da zaradi 2 miliona i uzme milion i 200 hiljada.

          Comment


          • A pazi sad ovo .. "čuveni" Selektor sa isto tako "čuvenog" RSB-a kaže da novinari opet **njaju! Gde je bre onaj suptil , ja ovde tahikardiram i posvađah se sa Urošem (again) !!

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Dobro prodaće se to je jasno. To se znalo pre početka kvalifikacija. Kafu nije zamena za njega, inače, dečko je pre svega desno krilo i eventualno napadač, Jevtović će ga menjati koji je takodje odličan igrač. Gde će Ben igrati onda, na pleju verovatno, a Ebicilio, Meleg i Simić sa klupe...

              Imamo toliko dobrih igrača...I Ebecilio je ekstra igrač, dobar trkač, može da igra centralnog veznjaka, nije ni on još u top formi.

              Da će faliti Radonja, hoće, ali Bože moj.

              Samo bih voleo sada protiv Salzburga Radonjić Kafu Simić a iza Ben da počnu, to bi bilo svaka kontra gol
              Protiv Salcburga će sigurno biti trojka u sredini: Jovičić, Jovančić, Krstičić. Napred su sigurni Ben i Radonjić, a za treće mesto konkurišu Stoiljko i Kafu.

              Comment


              • Originally posted by salelesa View Post
                A pazi sad ovo .. "čuveni" Selektor sa isto tako "čuvenog" RSB-a kaže da novinari opet **njaju! Gde je bre onaj suptil , ja ovde tahikardiram i posvađah se sa Urošem (again) !!
                Nema šta da se svadjamo, za isti klub navijamo, voleo bih i ja da je sve lepo i sredjeno ali nije. Pričati sad o nekom teranju nekoga je ravno priči da će Vučić reći sutra "dosadila mi vlast".

                Polemišemo o nerealnim stvarima.

                Sve polazi od države, ukoliko je ona neuredjena, ne može ni sport biti.

                Comment


                • Goku nije ništa sigurno, pre očekujem Ebecilia od Jovančića. Odličan je u defanzivi i neretko isprati igrača na svoju polovinu i oduzme loptu, i to dok je igrao ofanzivnog veznog. Sačekaćemo da vidimo.

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    A pazi sad ovo .. "čuveni" Selektor sa isto tako "čuvenog" RSB-a kaže da novinari opet **njaju! Gde je bre onaj suptil , ja ovde tahikardiram i posvađah se sa Urošem (again) !!
                    Pa što Suptila zoveš za veštačko disanje? Pored naših članica

                    Comment


                    • E da... za onog Hemeda.

                      Znam ga iz PL. Izraelac. Skroz kul lik, najbolji ortak mu Palestinac.

                      Jak je karakter.

                      Dobar je u igri glavom. Onako... ne deluje, ali je tenk.

                      Odlaže lopte za igrače koji dolaze. Tehnika slabija. On je da se gura u 16.

                      Ali mislim da nemamo mi te pare da ga dovedemo.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Polemišemo o nerealnim stvarima.

                        Sve polazi od države, ukoliko je ona neuredjena, ne može ni sport biti.
                        So true..

                        Comment


                        • Oko tog duga od 26-29 miliona, Dve sezone se otprilike vracao u ratama dug onoj banci na nivou 6 miliona evra a ona je otpisala 6 miliona. Terzic je unapred rekao poceli smo da otplacujemo dug i sad je klub duzan 26 miliona iako je u tom trenutku placeno tj. vraceno 2 rate od recimo 24 na koliko je dogovoreno ili koliko vec. Zbog toga se cini da dug stagnira. Dug je realno toliko koliko sada. verovatno cemo po istom modelu otplatiti jos jedan taj veliki dug banci pa ce Teerzic oduzeti od 26 miliona opet 1 i reci dug je 14 miliona arealno pascemo na 14 miliona za godinu ipo. Ostaju trenutni rashodi vezani za tim tokom godinu dana i on varira, plus dobavljaci i zaostale neisplacene plate mozda nekim bivsim igracima koji se isplacuju na parcijalno na mesecnom nivou.Pored ove godine trebace nam minimum jos jedna u naredne tri godine da bi se doslo do konacnog uspeha. I da se ne lazemo rezultatski, igracki, novcano jako dobro ide.

                          Comment


                          • Koje države? Jel imamo državu? Kako se zove? LOL

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Pa što Suptila zoveš za veštačko disanje? Pored naših članica
                              Ma suptila zovem da ga priupitam za zdravlje.. (on je preneo vest)

                              Inače, VELIKI pozdrav za sve drugarice članice..

                              Comment


                              • Ako bi prošli ovaj Salcburg, na koji treba da se fokusiramo. Jer nije nemoguće.

                                Bila bi druga priča.

                                Prošle sezone se i kući gubili, što im se nikada nije dešavalo.
                                Sada su im otišla 3 igrača. Stigao im je Januzović, ali su slabiji.

                                Oni su favoriti, ali ništa neprelazno.

                                Nama su problem štoperi... jer im je napadač najbolji igrač ekipe...

                                Comment

                                Working...
                                X