Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak nakon 7 meseci i situacije gde su pred Irtiš
    prognoze bile 50-50, vrlo brzo smo došli do toga
    da smo ekstremno nezadovoljni ispadanjem u 1/16 finala.

    Comment


    • Ja sam bio nezadovoljan i kad su deca od 16, 17 godina iz Arsenala radila na Rajku Mitiću šta su htela seniorskoj ekipi.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Ja sam bio nezadovoljan i kad su deca od 16, 17 godina iz Arsenala radila na Rajku Mitiću šta su htela seniorskoj ekipi.
        I ja sam nezadovoljan što ti pišeš na forumu, pa jebiga.

        Comment


        • Ja sam zadovoljan što ti pišeš, ma koliko bio različit od mene.

          I to je neki suštinski problem ovog društva, da ne idem dalje.

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Ja sam zadovoljan što ti pišeš, ma koliko bio različit od mene.

            I to je neki suštinski problem ovog društva, da ne idem dalje.
            Jedan od glavnih problema, slažem se.

            Comment


            • Mislim da bi Ben mogao da igra na poziciji Kange. Jeste da nije taj tip igrača ali bi bio korisniji od Krstičića. A Krstičića umesto Donalda.

              Comment


              • Problem je sto posle ovakvih promasaja Pesica oni golovi u nasoj ligi zapravo predstavljaju jedno veliko nista.

                Comment


                • Nije brate bas tako, promasivao je i boaci u evropi koga sad svi prizivate, reci da 18 golova u ligi nijr nista a prvi smo na tabeli izmedju ostalog i zbog tih golova je malo bzv. Ponosan na tim 16 evromeceva zaista sjajna sezona, idemo dalje Subotica vrlo vazan mec.

                  Comment


                  • Uh bas bas tesko, znaci nisam pogledao poslednjih 5min prvog poluvremena, stizem i vidim gubimo 1-0, e tu sam znao da je kraj, kada je pesic promasio onaj zicer doslo mi tv da polupam...bas sam verovao da idemo dalje...nista, sta sad, sad dupla kruna i da se miloju produzi ugovor!!!

                    Comment


                    • Jel se radi na produzavanju ugovora sa Milojevicem?

                      Comment


                      • Naravno samo nadam se uspesnije nego sa Donaldom, LeTalekom i Kangom
                        On hoce, samo nije sad vreme za progovore, plus Terzic je sjebao prelazni rok za medalju

                        Comment


                        • Ako zajebe stvar i sa Milojem, Terzica govnjivom motkom oterati sa stadiona...ako je naravno istina da je Vladan za produzetak saradnje...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Vuk1408 View Post
                            Mislim da bi Ben mogao da igra na poziciji Kange. Jeste da nije taj tip igrača ali bi bio korisniji od Krstičića. A Krstičića umesto Donalda.
                            Ma viđeno je 4-4-2 ove polusezone. Jedino je pitanje ko će sa Boaćijem da čini tandem, da l Ben, a Srnić da igra krilo, ili Pešić a Ben da igra krilo. Donald fosna, em je foraš, em nas napušta na leto, u centralu Krstičić i Bakula, na drugi bok Radonjić, tu rotirati sa Adžićem i eto vrhunskog rostera za JSL.

                            Nzm što odjednom toliki hejt prema Pešiću, momak je dobar fudbaler da se ne lažemo. Promašio pa ? Iguain maši svako finale po penal pa šta onda !? Je l i on kanta npr. ?

                            Čudni su simpatizeri Zvezde ovde na forumu, idu od uzdizanja u nebesa do guranja u ponor i to sve u roku od 24 časa.

                            Miloja sačuvati po svaku cenu.

                            Comment


                            • Ova mora u zaseban post

                              Comment


                              • Sjajna slika, sjajan tim, ova sezona jos samo da se krunise titulom.

                                Comment

                                Working...
                                X