Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5,5 miliona je sasvim dobra cena za igraca koga smo dobili dzabe, srecno Ric i hvala, takodje mislim da je Pavkov trebao da ostane i da ulazi sa klupe.

    Comment


    • Ovakvog spica dugo nismo gledali u Zvezdi, sjajne brojke je imao Ricmond, ali po meni jos vaznije - pokazao se kao izuzetno dobar momak i neko ko razume gde se obreo.
      Zavoleo je klub i navijace, naterao nas da i mi njega zavolimo ne samo zbog golova koje je postizao.
      Steta sto nece osvoijiti titulu sa ekipom koja ove sezone igra sjajno, a cemu je i on mnogo doprineo.

      Srecno, majstore! I sto pre da se preselis u ozbiljniju fudbalsku sredinu!

      Comment


      • Originally posted by Manoly View Post
        Ovakvog spica dugo nismo gledali u Zvezdi, sjajne brojke je imao Ricmond, ali po meni jos vaznije - pokazao se kao izuzetno dobar momak i neko ko razume gde se obreo.
        Zavoleo je klub i navijace, naterao nas da i mi njega zavolimo ne samo zbog golova koje je postizao.
        Steta sto nece osvoijiti titulu sa ekipom koja ove sezone igra sjajno, a cemu je i on mnogo doprineo.

        Srecno, majstore! I sto pre da se preselis u ozbiljniju fudbalsku sredinu!
        Apsolutno tacno. Uzeli smo pare za njega a nismo morali. Ovo je potpuni poklon za nasu upravu, koja se sigurno ugradila za neki procenat.

        Boaci, legendo, zaradi pare u Kini pa da te gledamo u nekoj jacoj ligi

        Comment


        • Boaći ide u Inter!?
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Da osiguramo titulu sto pre pa da malo gledamo Joveljica. Ja bih voleo da vidim i Vanju Vucicevica ako je u voznom stanju.

                Comment


                • Dobice sansu i Jovelja i jos neki klinac, polako..Titula je najvaznija prvo to pa razigravanje klinaca..Nama ovih plus 11 u stvari znaci 6 ili 5 bodova..To je malo..nije nista reseno..

                  Comment


                  • Ajd' što Vanja V. trenutno nije u voznom stanju (povreda) nego, pozajmili smo ga Spartaku do kraja sezone..

                    Comment


                    • Comment


                      • Tvrdo.

                        Comment


                        • Kakvi smo carevi. Ni ofsajdi nam ne mogu nista.

                          Comment


                          • Meni se cini da se ovaj igrac Vozdovca aktivirao iz ofsajda
                            Kod gola, ali sve i da je ostsalo nereseno - kod podele bodova bi izgubili ssmp bod kako stvari safa stoje...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Zvezdo velika si, 73 godine..Hvala momcima za ovu pobedu vrlo, vrlo vaznu i tesku, ofsajd cist. Do kraja sezone bice jos teskih meceva ali ovih 14 bodova ne znaci puno, to je ipak samo 7..Jos mnogo ima da se igra.

                              Comment


                              • Ofsajd k'o vrata, Račiću izgleda Terza tata.. šalu na stranu, osim 3 boda, malo šta je za pohvalu. Kreacije bez, već drugu tekmu nas vade bekovi. Nadam se da će Miloje probati sa Adžom na play-u.

                                Bravo za vatromet & bakljadu u 73.min.. sretan nam rođendan!

                                Comment

                                Working...
                                X