Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala majstori, hvala Milojeviću, daće Bog da slavimo duplu krunu ove godine

    Comment


    • Bio jednom jedan Miladinović, imao 18, 19 godina.

      Loše odigrao kod jedne akcije protiv Milana i nestao zauvek sa fudbalske scene iako je omladinski reprezentativac.

      Comment


      • Jbg Imali smo svoje šanse, nismo ih iskoristili...ne treba žaliti jer ovo je izanredan uspeh ovog tima.
        Ne treba ni jednog igrača osuđivati ni pljuvati.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pesicu konju jedan. Nije Pesic kriv. Rokada Pesic - Srnic bi resila mec. Da mi gol u evropi ne mozemo da damo....

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Jbg Imali smo svoje šanse, nismo ih iskoristili...ne treba žaliti jer ovo je izanredan uspeh ovog tima.
            Ne treba ni jednog igrača osuđivati ni pljuvati.
            Kako ne treba zaliti ? koliko je smao polomljenih televizora bilo danas, zbog Pesica i pojedinaca. Provukao se CSKA....

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Steta, lakse bi mi bilo da su izgubili 5:0.

              Vala bas,, ove dve prilike bas upropastise vece,jbga,
              sigpic

              Comment


              • Svaka cast Miloju i igracima. Uz par pojacanja da probamo do lige sampiona.
                Van svih ocekivanja su odigrali ovu sezonu.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Bili su ravnopravni, ako ne i bolji od tima koji je ispao sa 9 bodova iz LS.
                  Veliki uspeh Milojevica, steta sto su se napadaci usrali kad god su imali priliku za gol.
                  Radonjic i Pesic nisu kvalitet za Evropu, treba tu dovesti nekog crnca sa hladnijom glavom.

                  Comment


                  • Očigledno smo brzo zaboravili Jevtića, Sikimića, Parkera i ostale majstore. Imao je Pešić 100% šansu, pa šta?

                    Mašili su i najbolji fudbaleri sveta slične šanse u jednako bitnim utakmicama, mašili penale, pa ih niko nije razapinjao. Pešićev problem je više što ne utiče nikako na igru, za razliku od Boaćea.

                    Comment


                    • A jbg Bože....realno ovaj CSKA je mogao da se izbaci. Ljudi su prematori pod a, a pod b ništa posebno. No eto....msm da je falio Boaći.

                      Ben je vrh vrhova bez obzira na promašenu šansu, Adžiću treba davati minute jer dečko ako ništa ima muda, Borjan je isto vrh, a Donald je i ovaj put dokazao da je foraš najveći u ekipi.

                      Krstičić na poziciji na kojoj je igrao dobar deo meča ( pozicija Kanga ) je neupotrebljiv i stavljati ga na tu poziciju baš nema efekta.

                      Dupla kruna se danas vidi, jasno kao dan, pa dogodine opet....bravo momci

                      Comment


                      • Ja sam zadovoljan zalaganjem svih igrača, jbg nismo uspeli...koliko bi nas "dalo levi bubreg" negde prošlo leto, Jun mesec da stignemo do 16ine finala, ma šta 1/16, bili smo presrećni kada je preskočena spido sezona. Ovi momci su se bar pošteno borili za razliku od košarkaša u finalu KRK.
                        I da dodam da je Ben već sada naš najbolji igrač.
                        Da bi nešto ozbiljnije u juropi napravili treba nam igrač malo bolji nego Kanga, očito je da nam to fali.
                        Last edited by nebitan; 21-02-18, 18:58.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Bili su ravnopravni, ako ne i bolji od tima koji je ispao sa 9 bodova iz LS.
                          Veliki uspeh Milojevica, steta sto su se napadaci usrali kad god su imali priliku za gol.
                          Radonjic i Pesic nisu kvalitet za Evropu, treba tu dovesti nekog crnca sa hladnijom glavom.
                          Tako je, Radonjica poslati u neki Radnik iz Surdulice i to na fosnu.
                          Svasta se moze procitati ovde
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Bolje da je neko kršten igrao špica, nevezano šta je igrao pre toga.

                            Tačno. Pešić niti utiče na igru, niti može da realizuje.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Očigledno smo brzo zaboravili Jevtića, Sikimića, Parkera i ostale majstore. Imao je Pešić 100% šansu, pa šta?

                              Mašili su i najbolji fudbaleri sveta slične šanse u jednako bitnim utakmicama, mašili penale, pa ih niko nije razapinjao. Pešićev problem je više što ne utiče nikako na igru, za razliku od Boaćea.
                              Pesic prima loptu na grudi, pa jel je Pancev pa da primi loptu na grudi? Mi gol ne mozemo da damo u Evropi, nije ovde problem promasena sansa, vec hronicna neefikasnost. Da je igrao Boaci pobedili bi, da je Pesic umesto Donalda otiso na klupu ponovo bi prosli. NIsmo mi grobari pa da se zadovoljavamo ovakvim promasajima. Izrevoltiran sam do koske. Jedva je televizor preteko,

                              Comment


                              • Nažalost mislim da treba obeležavati napadača Pešića.
                                Bavi se zeznutim zanimanjem.
                                Lično je najodgovorniji i najveći krivac on što nismo večeras prošli dalje.
                                Meni je to zaista jako žao.
                                Ovakve utakmice služe za to da se pokaže ko je ko.
                                Svi oni promašaji od pre par meseci u grupnoj fazi su nebitni.
                                I Boakyeovi i večerašnji Benov.
                                Aleksandar Pešić je morao da postigne gol večeras i tako postane junak.
                                Ostane zapisan u istoriji.
                                Očigledno je ono "Puno mačku goveđa glava".
                                O, da Aleksandar Pešić je najveći tragičar Crvene zvezde u ovoj sezoni.

                                Izuzev toga, bila je privilegija navijati ove sezone za Zvezdu,
                                i gledati majstorstvo našeg trenera Milojevića koji je sa ovim, za neke dalje domete,
                                skromnim timom napravio slobodno možemo reći podvig.

                                Hvala vam momci na svemu.

                                Volimo vas.

                                Comment

                                Working...
                                X