Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I da, Donald će biti ispred Avala Isaha u mom srcu, juče. To je pravi igrač bio i gde god da je nek je živ i zdrav i on i Ibrahim Gaj. Imali su dušu, kako je Gaj davio Moreiru. Ovi su šminkeri ali su ok fudbaleri. Sve je to fejk ljubljenje grba i to udvaranje navijačima. Ako voliš klub uradiš ono što je Aval Isah uradio kad je otišao u Rozenborg. Ovi će otići okrenuti se neće. I naravno bratina Lućo Ibanjez. To su kvalifikovani stranci ovo ostalo emocija bez. Što se mene tiče.

    Frik sam mislio jer oni to gledaju kao čudno. Jeste strategija na njegovo insistiranje.

    Comment


    • @Uros
      NIje na njegovo insistiranje.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Pa takvu sam informaciju dobio a plate možeš pogledati na raznim sajtovima koji se time bave. Donald je tražio 500k po sezoni u Dinamu a oni na to ne mogu da pristanu i nešto se još oko navijača njihovih bunio. Oni su dijametralno suprotni od mad for red i zvezdaiznadsvega, oni su rasisti. Vi ste negrofili a ja sam normalan lik koji želi Zvezdu punu ciganštura koji znaju šta je Zvezda i koji će ginuti. Ne mislim da vas vredjam nego vi igračima sudite po boji kože, vama su oni bolji samo zato što su tamnoputi. Da je Pešić mašio kao Boaći jebali bi ste mu ne samo vi nego svi, prababu u grobu pa do majke.

        Je l lažem recite mi???

        Zvezdi treba svake sezone 5-6 mladih igrača u timu ako želi perspektivu. Ne moraju nužno samo domaći igrači i nemam ništa npr protiv Bena a crnac je. Korisniji je i Vladan ga zna.

        Inače Vladan je veći frik nego ja za domaće igrače. Mislim da će ići na to da svih 11 bude domaći uslovno rečeno zbog Borjana i Crnogoraca.
        Naravno da lazes!


        Prvo. cim ti je bitno da u timu budu igraci samo jedne nacije, koja god to bila, ti si rasista, jer ti se ne svidjaju igraci drugih nacija. Drugo, vec si se istakao svojim rasizmom i prema Kangi i Donaldu i Boaciju vise puta, tako da ti taj prilepak odlicno stoji.
        To sto ti hoces 11 ciganstura u timu, da imas oci i da poznajes fudbal vise od Mise Tumbasa, video bi da je Donald veca ciganstura (takodje rasisticki izraz, koji ti koristis u "pozitivne" svrhe) od mnogih Zvezdasa koji su igrali i igraju za Zvezdu.

        Jos jedna laz je da mi je bitna boja koze, ti to potenciras i time opet dokazujes svoj rasizam, mene samo iskljucivo i jedino zanima uspeh Zvezde, a ko je u timu mi je najmanje bitno. 11 Srba ili 11 stranaca potpuno je nebitno, jer je Zvezda iznad toga! Bar meni.

        Comment


        • "KINEZI ZOVU KANGU! Gabonac pred odlaskom iz Crvene zvezde"

          Ćudljivi Gabonac dobio je veoma jaku ponudu iz Kine i vrlo je blizu odluke da je prihvati, prenose Novosti.

          Kanga je u finišu jesenje polusezone imao dva ispada koja se nisu dopala ni čelnicima kluba, ni navijačima, pa bez obzira što je nezamenjiv u veznom redu crveno-belih, procena je da je pravo vreme za rastanak.

          Zvezda već ima spremne i zamene za Kangu, a prve dve opcije za novog dirigenta igre su Mirko Ivanić iz BATE Borisova i Filip Đuričić, nekadašnje dete crveno-belih, koji nikako da se snađe u inostranstvu, pa bi povratak na "Marakanu" bio možda pun pogodak i za njega.
          Last edited by suptil; 16-12-17, 22:58.

          Comment


          • Kad se vec citira Informer kao pouzdan izvor evo jos jedne budalastine, Mozda cestiti Uros zameri sto ima nemacki pasos, ali su mu krvna zrnca na broju

            https://www.srbijadanas.com/sport/fu...ija-2017-12-16

            Kakvo pojačanje, strašno pojačanje! Crvena zvezda bio ove zime mogla da dovede bivšeg igrača Čelsija i reprezentativca Nemačke Marka Marina.


            Naravno da je u pitanju budalastina da se decica poput Urosa pecaju, ali i to je zivot... Ipak je Terzic sa zenom u Atini, pa je svratio i do Olija da prica o transferima...

            Comment


            • Bože pogledaj me samo da ode i da dodje Ivanić ili Djuričić. Za mesec dana će svi zaboraviti ko je Kanga kada vide jednog od ova dva majstora. Opredeljenost za domaće igrače nije rasizam. Ne igra kod nas Vinsent Kompani i Mane pa da umirem kada idu. Takvih kao Kanga i Donald imamo i u domaćim igračima iz inostranstva koji znaju šta je Zvezda.

              Comment


              • Evo i izvor Zurnal za drugu stvar.
                Милића чека операција, у строју већ на почетку припрема?

                Немања Милић је пропустио последњих неколико утакмица јер га је мучила хронична повреда препона. Да је било другачије, тренер Владан Милојевић сигурно би га користио за мечеве са Келном и Партизаном.
                Opustite se. Sta vam je.

                Comment


                • Ma opušteni smo diskutujemo. Lakše mi je sa Mad for Red nego sa Zvezda iznad svega on me već ne mož očima gledati. I izvinjavam se sad što ga spominjem stvarno je počeo da me kulira i hvala mu na tomee.

                  Ih ako Marin dodje idemo na jagnjetinu.

                  Nego gde je drug Valter???

                  Comment


                  • ti ladno verujes da je info za Marina tacna?

                    Ajde ovakoi... Borjan, Stojkovic, Rodic, Savic,Pejcinovic, Jovicic, Krsticic, Marin, Lazovic, Radonjic i Pesic...

                    Eto ti etnicki cist tim...sanse da ih skupimo na jednom mestu, osim u kafani su 0 promila... al eto... za tvoju dusu

                    Comment


                    • Može Milunović. Ja bih pre Jevtovića nego Lazovića, kompletniji i pokriva više pozicija. Pejčinović nije realan. Ivanić je sigurniji od Marina koji je od stakla. Sve tu zeza samo to pravo nastupa. Radonjić je iz domaće lige, mlad i prototip onoga što Zvezdi treba. Eto Radonjić je primer svega što želim u Zvezdi. Nek bude 5 Radonjića i onda neka bude i 2-3 stranca nije frka. Ovako ako već skoro niko nema mlad, neka bude domaći igrači.

                      Nemam ništa protiv Ze Markosa i podržavao sam ga. Mlad perspektivan. Voleo bih da se na njega računa.

                      Comment


                      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Pavkov je verovatno kombinacija, ali koja je poenta ako Pavkov u zvezdi za jednu godinu se nadaje golova i proda za neku finu paru. Prestiz je na zapadu ali para ima svuda oko nas. Da se razumemo ja licno ne prizivam Pavkova, ali struka verovatno najbolje zna sta radi.
                          Ako je sve tačno, i ako sve ima "crno na belo" , Pavkov, da ne bi Zvezda ušla u minus s njim, mora da ode za preko 500 000 €, odnosno za 420 000 € da se "suvi" ugovor isplati. Zato i kažem da mora da se vrati u Zvezdu. Iz Radničkog, da bude prodat za preko 400-500 iljada nema šanse, pa taman na svakoj utakmici do kraja sezone postizao po 5 golova.

                          Klub je veliki potrošač novca i mora da ima i dotok istog. Mora nešto i da se zaradi....
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by mad for red View Post
                            Nama treba centarfor za EVROPU..prerasli smo JSL davno. Drugo, Pavkov je pozajmljen Radnickom do juna meseca, raskid pozajmice podrazumeva penale, tako da bi to bila epska glupost.
                            Pavkovu ističe pozajmica za nekoliko dana. Nije dogovor do juna, već do kraja ove kalendarske godine i mislim da mu je u Surdulici bila poslednja utakmica u dresu Radničkog. Ako bude nekog NOVOG dogovora, možda....
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Onda Uprava Radnickog laze Juzne vesti jer...

                              Posle 6 meseci u Crvenoj Zvezdi, napadač Milan Pavkov se vraća na "Čair". On će u dresu Radničkog provesti godinu dana kao pozajmljen igrač, saopštavaju iz niškog kluba.

                              https://www.juznevesti.com/Sport/Pav...dnicki.sr.html

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Onda Uprava Radnickog laze Juzne vesti jer...

                                Posle 6 meseci u Crvenoj Zvezdi, napadač Milan Pavkov se vraća na "Čair". On će u dresu Radničkog provesti godinu dana kao pozajmljen igrač, saopštavaju iz niškog kluba.

                                https://www.juznevesti.com/Sport/Pav...dnicki.sr.html
                                Nije do Uprave Radničkog nego do toga da danas svako može da bude novinar Sve što ti treba, možeš mene da pitaš
                                Ako ne veruješ meni tu je Milojević, Terzić...ovaj Zvezdan, mislim da je glavni i da se on što-šta pita u CZ....


                                17 децембар, 2017.
                                Милан Павков се враћа у Црвену звезду! Милојевић озбиљно рачуна на момка који је постигао 16 голова за Раднички



                                Корпулентни центарфор је одлично искористио минутажу у нишком Радничком и заслужио повратну карту на Маракану
                                – Тренер Милојевић је изразио жељу да врати Павкова, то ћемо и да учинимо јер би требало респектовати играча који да 16 голова у Радничком из Ниша – истакао је Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде.
                                Позајмица је договорена до зиме, обавеза му је да се врати у јануару – додао је Терзић.
                                http://www.zurnal.rs/fudbal/super-li...va-za-radnicki
                                Last edited by Constantin; 17-12-17, 12:12.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X