Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 16.12.2017.
    02:24
    A-AA+

    Nine ponovo pokazao veličinu!
    Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde i jedan od predvodnika generacije koja je posle šest godina vratila titulu na Marakanu ponovo je pokazao da je čovek velikog srca.
    540-aukcija-4326.jpg
    Još kada je potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom tog leta 2013. godine, znalo se da je Crvena zvezda osim velikog igrača dobila i pravu ljudinu. Tokom godinu dana koje je proveo noseći crveno-beli dres, Miloš Ninković je kada god je imao priliku pokazivao svoju veličinu.

    To čini i dan danas.

    Naš nekadašnji fudbaler organizovao je u Sidneju, gradu u kojem trenutno igra fudbal, humanitarno veče s ciljem da se prikupi novac za lečenje dece u Srbiji. Aukcija na kojoj se našla sportska oprema mnogih poznatih sportista, među kojima i dresovi Nemanje Matića, Aleksandra Kolarova, Edina Džeka, košarkaša Nikole Vučevića, odnosno medalja Aleksandra Šapića sa Svetskog prvenstva u Pertu, privukla je mnogo pažnje. I FK Crvena zvezda je bio učesnik ove aukcije. Veterani našeg kluba donirali su repliku dresa iz 1978. godine sa potpisima svih igrača koji su ga tada nosili protiv Arsenala. Zvezdin dres je prodat za 8.000 dolara!

    — Cilj ove humanitarne aukcije bio je isključivo pomoć deci. Uspeli smo da prikupimo čak 60.000 dolara, međutim to nije konačna cifra pošto nam sredstva i dalje pristižu. Važno mi je da napomenem da će sav novac biti transparentno podeljen nekolicini dečaka i devojčica kojima je finansijska pomoć za lečenje najpotrebnija, a iza kojih već stoji fondacija „Budi human“. Zahvaljujem se svima koji su učestvovali na ovoj aukciji, na bilo koji način — rekao je Miloš Ninković.
    http://crvenazvezdafk.com/sr/vest/66...kazao-velicinu

    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Bolje Pavkov nego promašiti napadača. Čekamo leto očigledno za napadača jer se napadač najlakše uklopi.

      Comment


      • hahahahhahahahahahahaha

        Comment


        • Šta se smeješ, nije Pavkov loš za domaću ligu. Još ako dodju Ben ili Jevtović obojica mogu odrade napadača kao 3. opcija. Stvarno nisi jasan.

          Ako na tržištu nema kvalitetan napadač zašto srljati i potencijalno dovesti novog Rikardinja?

          Comment


          • Nama treba centarfor za EVROPU..prerasli smo JSL davno. Drugo, Pavkov je pozajmljen Radnickom do juna meseca, raskid pozajmice podrazumeva penale, tako da bi to bila epska glupost. Trece, ako cemo uigravati tim za kvalifikacije sledece sezone, treba nam napadac SADA, a ne u junu,. tako da je dodatno besmisleno forsirati Pavkova, jer on nema kvalitet ni za Zvezdu, a kamoli za Evropu.

            Comment


            • Ne moze Terza bez kombinacija...a taman covek pomisli da se bar malo promenio...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Centarfor za Evropu je Pešić. Ja ne znam šta ste mislili da će biti, da smo ga doveli za 800.000 Evra da igra na klupi cele godine.

                Napadač se najlakše uklopi, nama treba ofanzivni vezni i desno krilo, još Kanga da ode.

                Inače matori Donald neće u Dinamo tripuje se želi veći novac. Ima lik 29-30 god. 750k za njega je premija, 6 meseci pre kraja ugovora.
                Kanga će za džabe otići.

                Comment


                • Dace bog da Donald ostane tu gde jeste...pravi kapiten, vodja ove ekipe...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    Nama treba centarfor za EVROPU..prerasli smo JSL davno. Drugo, Pavkov je pozajmljen Radnickom do juna meseca, raskid pozajmice podrazumeva penale, tako da bi to bila epska glupost. Trece, ako cemo uigravati tim za kvalifikacije sledece sezone, treba nam napadac SADA, a ne u junu,. tako da je dodatno besmisleno forsirati Pavkova, jer on nema kvalitet ni za Zvezdu, a kamoli za Evropu.
                    Eno iz Monaca su voljni da raskinu ugovor sa Falcaom...on bi imao kvaliteta
                    Last edited by Constantin; 17-12-17, 01:47.
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Dzabe kad je crnac... nema te izvorne srpske krvi, pa danasnja decica ne vide fudbalske kvalitete. Matori smo ZIS... a i previse razumemo fudbalsku igru, a manje nas zanima boja koze i nacija...

                      Comment


                      • Bolji su par Jovičić i Krstičić. Nažalost po Vas, kod mene ne vlada fenomen samomržnje i devalviranje svega domaćeg i svega srpskog. Šta talentovani smo za košarku kao a nismo za fudbal? Nije nego je struka u košarci i škola možda i najbolja na svetu.

                        To je neki fenomen antirasizma(crnci i stranci a pogotov crnci su nužno bolji od domaćih) u Srba. Da je Pešić crnac ovde bi bio proglašen za Boga, a tek Savić.

                        Dakle obnuli ste logiku.

                        Gledam racionalno, Donald traži 500.000 platu u Dinamu ima 29 godina dečko ne pipa zemlju sa obe noge. Igrači iz top 5 njegovog kalibra imaju 250-300k.

                        Kanga mora da ide da se uigrava novi amf. Previše je nekonstantan i silovaće sad da ode u bolji klub. Hvala mu na svemu. Boaće ide isto i još Le Talek i onda domaći igrači

                        Comment


                        • Odakle tebi info da trazi 500.000 evra? Ti si mu menadzer ili radis za FK Dinamo iz Moskve?

                          Otkud znas da igraci njegovog kalibra imaju 250-300.000 evra... ti si neki statisticar plata po fudbalskim klubovima ili si obe informacije izmislio ili jos gore procitao na nekom sajtu pa ovde se pravis mudar i pametan kako znas neke insajderske stvari?

                          Comment


                          • Pavkov je verovatno kombinacija, ali koja je poenta ako Pavkov u zvezdi za jednu godinu se nadaje golova i proda za neku finu paru. Prestiz je na zapadu ali para ima svuda oko nas. Da se razumemo ja licno ne prizivam Pavkova, ali struka verovatno najbolje zna sta radi.

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Odakle tebi info da trazi 500.000 evra? Ti si mu menadzer ili radis za FK Dinamo iz Moskve?

                              Otkud znas da igraci njegovog kalibra imaju 250-300.000 evra... ti si neki statisticar plata po fudbalskim klubovima ili si obe informacije izmislio ili jos gore procitao na nekom sajtu pa ovde se pravis mudar i pametan kako znas neke insajderske stvari?
                              Pa takvu sam informaciju dobio a plate možeš pogledati na raznim sajtovima koji se time bave. Donald je tražio 500k po sezoni u Dinamu a oni na to ne mogu da pristanu i nešto se još oko navijača njihovih bunio. Oni su dijametralno suprotni od mad for red i zvezdaiznadsvega, oni su rasisti. Vi ste negrofili a ja sam normalan lik koji želi Zvezdu punu ciganštura koji znaju šta je Zvezda i koji će ginuti. Ne mislim da vas vredjam nego vi igračima sudite po boji kože, vama su oni bolji samo zato što su tamnoputi. Da je Pešić mašio kao Boaći jebali bi ste mu ne samo vi nego svi, prababu u grobu pa do majke.

                              Je l lažem recite mi???

                              Zvezdi treba svake sezone 5-6 mladih igrača u timu ako želi perspektivu. Ne moraju nužno samo domaći igrači i nemam ništa npr protiv Bena a crnac je. Korisniji je i Vladan ga zna.

                              Inače Vladan je veći frik nego ja za domaće igrače. Mislim da će ići na to da svih 11 bude domaći uslovno rečeno zbog Borjana i Crnogoraca.
                              Last edited by Cassius Clay; 16-12-17, 22:38.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post

                                Inače Vladan je veći frik nego ja za domaće igrače. Mislim da će ići na to da svih 11 bude domaći uslovno rečeno zbog Borjana i Crnogoraca.
                                Strategija kluba je vracanje domacih igraca. Nije to nikakav "frik" trenera.

                                Comment

                                Working...
                                X