Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka im je suđen penal, više ne mogu da kukaju, madfa i sada će oni naći neki razlog. Žao mi je što smo krenuli jako rezervisano u drugom poluvremenu i tek nakon penala počeli da igramo. Malo mi je to nabilo nervozu jer kao da smo tada ubacili u petu brzinu a pre toga vozikali u drugoj laganini... Boaći večeras sebičan i bez obzira što je dao gol loš je bio u drugom poluvremenu, Kanga je naš najbolji igrač ali zna i da nas ukopa baš jako.
    Sve u svemu, nisam zadovoljan ali nisam ni nesrećan, ishod nama više odgovara nego njima.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Krivo mi je što smo u meč ušli sa stavom da igramo na nulu.
      Imali smo ih u prvom poluvremenu.
      Onda penal Savića,
      posle toga opet ih nekoliko puta spašava Mustafa.
      Na kraju jedva im i mi dadosmo gol, jer im to manje više radi ko hoće ove sezone.

      Ne mogu da kažem da sam sasvim zadovoljan.
      Očekivao sam da materijalzujemo činjenicu da smo kvalitetniji i organizovaniji tim od njih.
      Tako je bilo i letos na derbiju kod nas.

      Na proleće ne sme da bude sumnje ko će da dobije prvenstveni derbi.
      Last edited by Jaqen Hghar; 13-12-17, 19:03.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Još jednom se zalepi za mene prijaviću ti post. Nikad to nisam radio od kako sam ovde, ali smaraš me već tri meseca. Šetaj od mene.

        I to na svim temama, kuliram kuliram kuliram,ali nemam živaca više. Ja tebe ne citiram kad mi se ne scidja šta pišeš nego te iskuliram.

        Svako dobro.
        Jako si me uplasio......Evo citirah te...Imam pravo da odgovorim na bilo ciji post dokle god ne vredjam i dok je vezan za temu...A ja cu uvek da branim "zle strance" koji su mozda i najzasluzniji sto je klub za koji navijam u ovako dobroj poziciji...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Jako si me uplasio......Evo citirah te...Imam pravo da odgovorim na bilo ciji post dokle god ne vredjam i dok je vezan za temu...A ja cu uvek da branim "zle strance" koji su mozda i najzasluzniji sto je klub za koji navijam u ovako dobroj poziciji...
          Pa znam čoveče al pusti da neko drugačije misli, branim li ja tebi da bodriš Kangu? Navijamo za isti klub. Kanga i Boaće su u padu forme i naravno da želim pre Ivanića i Jevtovića da mi poginu tu na terenu.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pa znam čoveče al pusti da neko drugačije misli, branim li ja tebi da bodriš Kangu? Navijamo za isti klub. Kanga i Boaće su u padu forme i naravno da želim pre Ivanića i Jevtovića da mi poginu tu na terenu.
            Prvo Ivanic je hard core navijac Vojvodine...njegova poruka i dan danas stoji u svlacionici, bas ce on da ti "gine".....Srnic je bolji igrac od Jevtovica a u to ces se i sam uveriti...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Krivo mi je što smo u meč ušli sa stavom da igramo na nulu.
              Imali smo ih u prvom poluvremenu.
              Onda penal Savića,
              posle toga opet ih nekoliko puta spašava Mustafa.
              Na kraju jedva im i mi dadosmo gol, jer im to manje više radi ko hoće ove sezone.

              Ne mogu da kažem da sam sasvim zadovoljan.
              Očekivao sam da materijalzujemo činjenicu da smo kvalitetniji i organizovaniji tim od njih.
              Tako je bilo i letos na derbiju kod nas.

              Na proleće ne sme da bude sumnje ko će da dobije prvenstveni derbi.
              Spasio i vas Meraklija na golu dosta puta.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Neka im je suđen penal, više ne mogu da kukaju, madfa i sada će oni naći neki razlog. Žao mi je što smo krenuli jako rezervisano u drugom poluvremenu i tek nakon penala počeli da igramo. Malo mi je to nabilo nervozu jer kao da smo tada ubacili u petu brzinu a pre toga vozikali u drugoj laganini... Boaći večeras sebičan i bez obzira što je dao gol loš je bio u drugom poluvremenu, Kanga je naš najbolji igrač ali zna i da nas ukopa baš jako.
                Sve u svemu, nisam zadovoljan ali nisam ni nesrećan, ishod nama više odgovara nego njima.
                A što tražili još jedan...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  A što tražili još jedan...
                  Osladilo se, to se osililo...i jedino tako mogu da nam daju neki gol i to jedva.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Spasio i vas Meraklija na golu dosta puta.
                    Kad danas ????
                    Pa gde ćeš veće spašavanje nego u prvom poluvremenu kad Pešić pogodi ovoga u nogu sa 3 metra.
                    Pa igrač utakmice je Mustafa.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 13-12-17, 19:15.

                    Comment


                    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                      Kad danas ????
                      Pa gde ćeš veće spašavanje nego u prvom poluvremenu kad Pešić pogodi ovoga u nogu sa 3 metra.
                      Ko je kriv Pesicu kad nume da da gol 1na1.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Niko.
                        Samo onda ne znam koju utakmicu je
                        igrao/gledao Ožegović kada se njemu pričinjava
                        da su veće šanse imali oni.
                        Od ove nema bolje.
                        Ni penal.
                        Last edited by Jaqen Hghar; 13-12-17, 19:18.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Prvo Ivanic je hard core navijac Vojvodine...njegova poruka i dan danas stoji u svlacionici, bas ce on da ti "gine".....Srnic je bolji igrac od Jevtovica a u to ces se i sam uveriti...
                          Srnić bolji od Jevtovića??? Hahahahaahhahahahah, a zezaš me malo znam te znam. Ne da nije bolji nego...




                          Posle prvog gola ne treba ni gledati.

                          A Ivanić će igrati gde mu se naredi, veruj mi.
                          Last edited by Cassius Clay; 13-12-17, 19:21.

                          Comment


                          • Opet su nam se provukli. Boaci se oprostio na pravi nacin.

                            Comment


                            • Kako ovog Đukića nije sramota, "bili bliži pobedi"??? Baš težak džiberluk i njega i pojedinih igrača Partizana.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Da nisu imali penal, igrali bi do prekosutra da daju gol.

                                Comment

                                Working...
                                X