Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne nisam gledao ni jednu. Ti si gledao svaku, mister plašljivko.

    Comment


    • Da, gledao sam bar 80% domacih uzivo i gledam Zvezdu duze nego sto ti imas godina i znam ponesto o klubu, istoriji, igracima, taktici i fudbalu generalno

      Ti znas da pljujes crnce jer su crni i to je sve sto znas. Skoro da si naucio pertle da vezes bez icije pomoci

      Comment


      • Meni je potpuno normalno da neko ne voli nekog igraca.
        Ja sam od onih koji ovde vec godinama seru kako bih uvek pre gledao domaceg igraca nego nekog stranca. I nisam se udaljio od svojih stavova.

        Takodje sam protiv bilo kakvog ucenjivanja kluba od pomenutih igraca. Neces da produzis ugovor onda ispadni covek, lepo se prodaj da klub uzme nesto na tebi. A ne kao govance da odlazis na mala vrata kad niko ne gleda, bez obestecenja i u Tursku, Grcku, Rusiju za 100k vise nego sto imas u Zvezdi.

        Eto ja sam protiv toga, da klub bude talac pohlepnih agenata i nezahvalnih fudbalera.
        Iskreno takodje ne gotivim Kangu, antipatican lik. Bio bi mi antipatican da ima i zelenu kozu.
        Nije svaka recenica protiv nekog crnca iskljucivo vezana za rasizam.
        Ne znam ja bar tako razmisljam.
        Last edited by Indigo; 15-01-18, 17:57.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Uaaaa, rasisto. Kako se pod parolom rasizma ili prava nacionalnih manjina ugrožavaju suprotne grupe evo imamo primere.

          Znači ako je crnac ja ne smem da kažem da bih voleo da ode?

          Pa to je razmišljanje na rasističkoj strukturi. Nema ja šta da im titram dodatni jer su crni, jer smo svi jednaki. Poseban tretman za crnce e to je rasizam. Ovo nije rasizam. Ja ih tretiram isto kao i sve i voleo bih da odu zbog ljudskih i igračkih kvaliteta,i neću da se ustručavam, šta me uvo boli što su crni.

          Kad bih terao Le Taleka i još trojicu belaca onda bi ćutali. Samo mi Le Talek najmanje smeta jer najmanje za njega može da se uzme. I Savić zna francuski pa su se skontali ok.


          Pljujem ih jer su došli u Zvezdu sa stavom da igraju u Mordovoviji i da će neko da ih moli, teraj ih u pizdu materinu!!!!!!!!!!!!!!!!
          Ben došao i rekao istinu da je Zvezda veći klub od Olimpijakosa i da mu je drago što je stigao. Smeje se non stop, iskreno, zeza se. Više on ima te klasićne crnačke topline ova dvojica Kanga i Donlad kao da su potekli iz aristokratskih britanskig porodica, neki kurac oni nabedjeni kao da su Kros i Isko.

          Muka mi je od Kanginog sebičluka i od veštačkog osmeha Boaćija koji kao da je radio sa onim nekim tipovima guruima za samokontrolu pa kao on je uvek nasmejan. Daj gol.
          Last edited by Cassius Clay; 15-01-18, 18:14.

          Comment


          • Ima Uros poentu, iako je pomalo agresivno servira. Nemojte ici do stanja funkcionalne nepismenosti sa tim rasizmom.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Ima Uros poentu, iako je pomalo agresivno servira. Nemojte ici do stanja funkcionalne nepismenosti sa tim rasizmom.
              Mogu ja i fino da serviram ali nije isti utisak. Ovako ostavljam utisak nekog obrazovanog poludivljaka, ali dosta se maže više istina i priča politički korektno.

              Zvezda treba da posluje tržišno i profitno orijentisano, a ne da se zaljubljem tu u igrače i da kukam.

              Mnogo boljih igrača od Kange ima za iste pare(platu). Neka budu crnci baš me briga ali neka se ponašaju kao dete ovog kluba na neki način Mamadu Mbodj, dete u smislu da je zavoleo Zvezdu i Srbiju i ne može bez njih. Ovi sutra neće ući na livescore da vide rezultat. I ne treba, ali ne treba ni ja njima da se upucavam ovde kao da su Dejo Savićević i Robi lično

              Comment


              • Nisi primetio koliko Donald ili Boaci ili Kanga postuju FKCZ?


                To sto se Boaci kezi, to je facijalni izraz... njegovo lice tako izgleda...ne podsmeva se on nikome sto je promasio gol...takva mu je faca...
                Last edited by mad for red; 15-01-18, 18:41.

                Comment


                • Uroše i ti sviraš, Kanga je realno majstor.

                  Samo ajde i pored toga zanima me koji će klub za njega da da neke dobre pare.

                  Boaći je isto odličan, bolji špic stranac nije došao u srpski fudbal. Kakav crni Ugo zalama ove iz Čuke u montiranoj utakmici da uđe u 7+, izađemo u Evropu ne može duel u Malti da izdrži, da ne pričamo o Bugarima i posle Italijanima. Gledajući fudbalski Boaćija jedino malo zeza realizacija, ali opasan je u duel igri, skok igri, sačuva loptu, odloži, odlično se kreće, napada prostor, ma ful. Zato će za njega neko i dati neke pare.

                  A to omalovažavanje Krstičića ne stoji, dečko nam je najbolji fudbaler u ekipi, najkompletniji igrač ubedljivo, Kanga igra u jednom smeru samo, zato ga i neće neki ozbiljan evropski klub bez obzira što gotovo uvek sa lakoćom sačuva loptu. Ne igra se više nigde samo u jednom pravcu. Donald je ka napred tanak, pozadi prosečan. Nije igrač za neki ozbiljan klub.

                  Srnića kao što rekoh, treba pustiti već sada za dž ako ne mogu da se uzmu pare za njega, ako niko ne nudi. Realno je da će on ovu polusezonu teško ponoviti, tako da je u idealnoj prilici da zabode kakve takve parice. A mišljenja sam da od njega ne zavisimo preterano i da će baš Ben da igra umesto njega, da gazi.

                  Treće, odakle vama da Aleksić igra Kanga poziciju, ja koliko ga pamtim dok je iole i bio živ on je više neki špic.

                  Najviše bi me obradovao Filip Đuričić, dečko je realno tri klase ispred Kange i bila bi prevara veka da on dođe kod nas sada.

                  I na kraju @mad for red predstavljaš se da imaš ozbiljne godine, ok, ali malo je nekulturno da nastupaš sa tim stavom "Ti nemaš pojma ja se razumem u fudbal". Iznesi svoje mišljenje, napiši šta i kako.

                  Da remiziram, Kanga i Donald su nam dosta toga doneli, hvala im, sad mora da se gleda dalje, jer svi znamo da se od ljubavi ne živi. Ili da produže ugovor pa nek i igraju kod nas ako ne mogu da se prodaju za neke koliko toliko pristojne pare, imaju kvalitet za Zvezdu svakako, ili da se razilazimo.
                  Last edited by Brajkula; 15-01-18, 18:44.

                  Comment


                  • Zato su Krntijas i Andjelko pravi zvezdasi...duse od ljudi koji su nas udostojili svojim prisustvom i za odrzavanje atmosfere u svlacionici primaju neku crkavicu...ovaj prvi je zajedno sa Koromanom pravio klanove i uvek bio protiv "omrazenih stranaca" pa su nam igrali izvesni Blazici, Bogdanovici...dok je jedan Hernan Barkos proglasen za neznalicu...sacuvaj me boze takvih zvezdasa i dao bog da nas ubuduce zaobilaze u sirokom luku...a neka nam svake sezone dodje neki "placenik" kao ova cetvorka koja je trenutno kod nas...pa makar samo vratili pare od njih...zaradicemo rezultatima, kao ove sezone...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 15-01-18, 18:49.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Srnic ako ne produzi ugovor ili se ne proda sjebace nam odnose sa Cukom jer imaju masne procente od prodaje.

                      Krsticic u paru sa Donaldom je najbolja sredina od Gruja-Donald a i pre toga moglo bi se reci. Kanga ima odlican pregled igre, ali cesto ga saigraci ne prate, pa izgleda kao da davi i gnjavi, a ustvari brze razmislja od saigraca. On na utakmici izbaci po nekoliko puta saigrace u sansu, samo je realizacija problem

                      Boaci je najjaci centarfor koga smo imali godinama unazad i domaci i strani. Hiugo bi se sa njim odlicno ukopio zbog onog neprestanog presinga i uletanja u prostor.

                      Aleksic nije ni blizu pozicije Kange. on je pre zamena za krilo, a nikako za pleja i asistenta u timu. Potpuna je besmislica da to on moze da igra.

                      Sto se tice mog stava, cinjenica je da Uros veze nema sa fudbalom, ne kazem da ga ja poznajem, ali ga dovoljno dugo gledam, da ne lupetam na nacin kao sto to on cini.

                      Comment


                      • Malo se i maši poenta. Sve i sva se pripisuje baš strancima. Rekoh dobri su, ali all lights on Miloje.

                        Igrali su Kanga i co i kod lažnog Grofa malog, pa smo ih terali ko što smo onomad terali Barkosa.

                        I Zvezda iznad svega, ako ti je post uperen Urošu, totalno si promašio poentu, čovek govori o prodaji radi dovođenja istih, a ako sad od tih igrača ne profitirmao, jer smo osuđeni, tapkaćemo u mestu.

                        Comment


                        • Aleksić nije plej?

                          Brajkula meni je Kanga bezveze igrač. Ivanić je za njega igračina sveukupno.

                          Dovesti baš tako bolje strance.

                          Comment


                          • Originally posted by mad for red View Post
                            Srnic ako ne produzi ugovor ili se ne proda sjebace nam odnose sa Cukom jer imaju masne procente od prodaje.

                            Krsticic u paru sa Donaldom je najbolja sredina od Gruja-Donald a i pre toga moglo bi se reci. Kanga ima odlican pregled igre, ali cesto ga saigraci ne prate, pa izgleda kao da davi i gnjavi, a ustvari brze razmislja od saigraca. On na utakmici izbaci po nekoliko puta saigrace u sansu, samo je realizacija problem

                            Boaci je najjaci centarfor koga smo imali godinama unazad i domaci i strani. Hiugo bi se sa njim odlicno ukopio zbog onog neprestanog presinga i uletanja u prostor.

                            Aleksic nije ni blizu pozicije Kange. on je pre zamena za krilo, a nikako za pleja i asistenta u timu. Potpuna je besmislica da to on moze da igra.

                            Sto se tice mog stava, cinjenica je da Uros veze nema sa fudbalom, ne kazem da ga ja poznajem, ali ga dovoljno dugo gledam, da ne lupetam na nacin kao sto to on cini.
                            O Donaldu nemam neko sad wow mišljenje, ali Kanga je majstor da sačuva loptu, podeli kao što kažeš i to je fakat. Sve ostalo je laganje.

                            Naravno ima mane kao i svi, na stranu ponašanje, nekom se dopada nekom ne, ali istina je da ka nazad ništa ne može da pruži.

                            U paru sa dva dobra btb je prava priča. To je Miloje uvideo, kao što je uvideo da LTL je kanda na DMC.

                            Ponavljam ALL LIGHTS ON MILOJE, dok je on tu ja se uopše ne plašim za rezultate.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Aleksić nije plej?

                              Brajkula meni je Kanga bezveze igrač. Ivanić je za njega igračina sveukupno.

                              Dovesti baš tako bolje strance.
                              Ma kakav plej, momak je neki neodređeni napadač.

                              Ma kakav Ivanić, baš ga ne cenim, evo protiv nas npr. duplo golo u oba meča. Bolji mi Kanga. Ali Đuričić........Krunić.......to su imena.

                              Opet, svako ima svoje mišljenje, ja tvoje cenim. Ukusi.

                              Comment


                              • Kojima ce trebati vecnost da se uigraju i naviknu na sistem..videti pod Rikardinjo.

                                Drugo, mi nemamo skauting sluzbu koja zna da radi svoj posao dalje od igrice Football Manager 2018, pod uslovom da su nasli krek, jer original sigurno nisu kupili, nema se para

                                Trece, Kanga, Donald, Letalek su toliko doneli Zvezdi ove polusezone, da im se treba zahvaliti i otvoriti im vrata da se vrate uvek kad god im padne na pamet. A da li ce otici ili ostati znacemo do odlaska u Antaliju 26.1.

                                Comment

                                Working...
                                X