Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da vas ne citiram sve, ali odavno nisam pročitao ograničenije postove.

    Zvezda se finansira iz državnog budžeta i pretežno od sponzora koji su javna preduzeća, koja su pak opet korisnici dravnog budžeta, što znači nije šija nego vrat.

    Ušli smo u Evropu posle 10 godina i odmah postovi kao da smo zaradili tri milijarde, kao da sami sebe hranimo.....

    Opet kažem nek ima momak i 600k mesečno, ali je ograničeno da jedna država da tolke novce jednom fudbaleru, a da lekar koji dnevno spase 3 života prima 50.000 dinara.

    To isto važi i za Partizan.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Da vas ne citiram sve, ali odavno nisam pročitao ograničenije postove.

      Zvezda se finansira iz državnog budžeta i pretežno od sponzora koji su javna preduzeća, koja su pak opet korisnici dravnog budžeta, što znači nije šija nego vrat.

      Ušli smo u Evropu posle 10 godina i odmah postovi kao da smo zaradili tri milijarde, kao da sami sebe hranimo.....

      Opet kažem nek ima momak i 600k mesečno, ali je ograničeno da jedna država da tolke novce jednom fudbaleru, a da lekar koji dnevno spase 3 života prima 50.000 dinara.

      To isto važi i za Partizan.
      To ti je borba sa vetrenjacama. Ne mozes ovde nista promeniti. Tako je u svetu!

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post

        Zvezda se finansira iz državnog budžeta i pretežno od sponzora koji su javna preduzeća, koja su pak opet korisnici dravnog budžeta, što znači nije šija nego vrat.

        .
        To je blago receno LAZ. Zvezdin glavni sponzor je RUSKA FIRMA GASPROM, a ne NIS niti bilo koja druga drzavna firma. Telekom Srbije je drugi glavni sponzor sa oko milion evra sponzorstva, a svi ostali sponzori NISU drzavni sponzori niti drzavne firme, a i da jesu to su zanemarljive cifre.

        Ono sto nisi napisao, a sto jeste istina, je da je drzava dozvolila FKCZ da placa na rate dugove za struju, poreze, komunalije i slicno iako je godinama dugovala ogromne svote novca i dan danas duguje i dan danas kasni sa isplatom. To je jedina pomoc direktna.

        A to da li je neko zvao banke da utice da nam oproste kamate ili deo duga, to ces morati da dokazes na sudu, jer su to jako teske optuzbe i nikad ih neces dokazati, osim ako ne verujes ludom Panti, naravno.

        Comment


        • Originally posted by mad for red View Post
          To je blago receno LAZ. Zvezdin glavni sponzor je RUSKA FIRMA GASPROM, a ne NIS niti bilo koja druga drzavna firma. Telekom Srbije je drugi glavni sponzor sa oko milion evra sponzorstva, a svi ostali sponzori NISU drzavni sponzori niti drzavne firme, a i da jesu to su zanemarljive cifre.

          Ono sto nisi napisao, a sto jeste istina, je da je drzava dozvolila FKCZ da placa na rate dugove za struju, poreze, komunalije i slicno iako je godinama dugovala ogromne svote novca i dan danas duguje i dan danas kasni sa isplatom. To je jedina pomoc direktna.

          A to da li je neko zvao banke da utice da nam oproste kamate ili deo duga, to ces morati da dokazes na sudu, jer su to jako teske optuzbe i nikad ih neces dokazati, osim ako ne verujes ludom Panti, naravno.
          Raspitaj se kako je Gasprom ušao u klub i zbog čega.....a ako misliš da klub finansira sam sebe, da tu postoji neki vrhunski menadžment, ti su druže moj u ogromnoj zabludi....o prodajama igrača i da ne pričam....

          Originally posted by crni_redstar View Post
          To ti je borba sa vetrenjacama. Ne mozes ovde nista promeniti. Tako je u svetu!
          To se slažem, ali opet moramo o nečemu pisati, bar sad kad je pauza ova dosadna.

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            ima na b92 fin clanak o bivsem treneru radnickog iz nisa. Stvarno je stanje bedno...kako da ocekujemo strucnjake u takvim uslovima Bog ne zna, a ne mi.
            Ne mozes da udjes na liste za licence od "bivsih fudbalera" koji svake godine iskacu i iz kopacki na klupe a ne znaju nista...plate su blago receno bedne...u Evropi su treneri mladjih kategorija najcenjeniji s razlogom, kod nas zu zadnje rupe na sviralu...da ne idem dalje u off ima toga koliko hoces...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Raspitaj se kako je Gasprom ušao u klub i zbog čega.....a ako misliš da klub finansira sam sebe, da tu postoji neki vrhunski menadžment, ti su druže moj u ogromnoj zabludi....o prodajama igrača i da ne pričam....
              Naravno da znam kako je Gasprom usao u klub, isto kao sto je EPS finansirao Partizan kad nisu imali generalnog sponzora... i sl. Ali ih niko nije tukao po glavi da nastave sponzorstvo ili je i tu svemoguci ubacio svoje prste, jer tako kaze ludi Panta?

              Naravno da ne postoji vrhunski menadzment u klubu... mogao bi da citiras gde sam to napisao?!

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                Naravno da znam kako je Gasprom usao u klub, isto kao sto je EPS finansirao Partizan kad nisu imali generalnog sponzora... i sl. Ali ih niko nije tukao po glavi da nastave sponzorstvo ili je i tu svemoguci ubacio svoje prste, jer tako kaze ludi Panta?

                Naravno da ne postoji vrhunski menadzment u klubu... mogao bi da citiras gde sam to napisao?!
                Onda ti je jasno da se klub prevashodno finansira državnim parama, odn. narodskim, jer je narod i vlasnik kluba, kao i države....

                Comment


                • Ako nekog interesuje, golovi omladinaca sa utakmice sa Radom.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Onda ti je jasno da se klub prevashodno finansira državnim parama, odn. narodskim, jer je narod i vlasnik kluba, kao i države....
                    Jasno...jer je tako rekao ludi Panta...

                    Boldovano je toliko naivno kao da si rekao da ce Deda Mraz da ti svrati za par meseci i donese pokloncice jer je Nova godina

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ne mozes da udjes na liste za licence od "bivsih fudbalera" koji svake godine iskacu i iz kopacki na klupe a ne znaju nista...plate su blago receno bedne...u Evropi su treneri mladjih kategorija najcenjeniji s razlogom, kod nas zu zadnje rupe na sviralu...da ne idem dalje u off ima toga koliko hoces...
                      Ma jasno...god prolaze, a mi ni 1cm napred ne odmicemo.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Da vas ne citiram sve, ali odavno nisam pročitao ograničenije postove.

                        Zvezda se finansira iz državnog budžeta i pretežno od sponzora koji su javna preduzeća, koja su pak opet korisnici dravnog budžeta, što znači nije šija nego vrat.

                        Ušli smo u Evropu posle 10 godina i odmah postovi kao da smo zaradili tri milijarde, kao da sami sebe hranimo.....

                        Opet kažem nek ima momak i 600k mesečno, ali je ograničeno da jedna država da tolke novce jednom fudbaleru, a da lekar koji dnevno spase 3 života prima 50.000 dinara.
                        Potpuno masis poentu!
                        Ako pravis takvo poredjenje, sa osobom koja na nedeljnom nivu spasi 10-ak zivota u prosjeku i prima 600 eura, onda plata fudbalera treba da bude manja od 50 eura mjesecno.
                        Lekar spasava zivote a fudbaler pimpla loptu, kaci slike na instagram i juri starlete
                        Last edited by many men; 06-09-17, 20:47.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Raspitaj se kako je Gasprom ušao u klub i zbog čega.....a ako misliš da klub finansira sam sebe, da tu postoji neki vrhunski menadžment, ti su druže moj u ogromnoj zabludi....o prodajama igrača i da ne pričam....



                          To se slažem, ali opet moramo o nečemu pisati, bar sad kad je pauza ova dosadna.
                          Kakve veze ima kako je Gazprom usao u klub? Valjda je bitno cije su pare, a ne ko je koga doveo?
                          Reci nam nesto i o transferima, mozda smo mi u zabludi da je npr. Ristic prodat za 2 miliona u Krasnodar, verovatno imas bolje podatke...

                          Comment


                          • Izbacuje "cinjenice" ludog Pante i uopste ne namerava da dokaze, to je za njega fakat i to je to. A to sto ludi Panta lupeta gore od Vujosevica, to nema veze..bitno je sta ludi Panta kaze, a ne sta su zaista cinjenice!

                            Comment


                            • Originally posted by Konjokradica View Post
                              Kakve veze ima kako je Gazprom usao u klub? Valjda je bitno cije su pare, a ne ko je koga doveo?
                              Reci nam nesto i o transferima, mozda smo mi u zabludi da je npr. Ristic prodat za 2 miliona u Krasnodar, verovatno imas bolje podatke...
                              Pa da nije ušao u klub kako je ušao, ne bi ni videli te "nečije pare"....može malo i logika, ne bi bilo loše.

                              Pa je l ti stvarno misliš da Ristić vredi samo 2 miliona ?

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Pa da nije ušao u klub kako je ušao, ne bi ni videli te "nečije pare"....može malo i logika, ne bi bilo loše.

                                Pa je l ti stvarno misliš da Ristić vredi samo 2 miliona ?
                                Pricas da se klub finansira novcem gradjana, kad ti se pomene Gazprom pricas ko ih je doveo. Shvati da u kontekstu pobijanja tvojih tvrdnji nije bitno ko je doveo Gazprom nego čije su pare. Da li su od gradjana, nisu.
                                Ne znam koliko vredi Ristic ali smo uzeli 2 miliona, ukupno 10 ovog leta od transfera. Od Uefinih nagrada blizu 5, od karata milion u kvalifikacijama i 2 u grupi. To je 18 miliona prihoda ove jeseni bez Gazproma. I ti onda dodjes i poput nekog gtr fana tvrdis da Kangu placa drzava. Cemu to druze Brajkula?

                                Forum postaje naporan ako cemo svi da odgovaramo tebi i Urosu na nebuloze.

                                Comment

                                Working...
                                X