Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E a gde bre gledate pantica, stalno vidim citiraju ga. Sta je sa andjusom i ludovanom? Jel ziv bard? Vidim za sada su tu samo fegeltija i jakovljevic.

    Comment


    • Naravno da vredi...Igrac vredi koliko je neko spreman da plati. Neimar ne vredi ni blizu 222 miliona evra, ali se nasao neki ludak da to isplati Barsi.

      Imas i primer Blekija od prekoputa koji ni u ludilo ne vredi ni blizu 5 miliona evra, ali posto je to Falji kombinacija, oni su "dobili" te pare, koje nece videti nikada.

      Trziste je cudo!

      Originally posted by Konjokradica View Post
      Pricas da se klub finansira novcem gradjana, kad ti se pomene Gazprom pricas ko ih je doveo. Shvati da u kontekstu pobijanja tvojih tvrdnji nije bitno ko je doveo Gazprom nego čije su pare. Da li su od gradjana, nisu.
      Ne znam koliko vredi Ristic ali smo uzeli 2 miliona, ukupno 10 ovog leta od transfera. Od Uefinih nagrada blizu 5, od karata milion u kvalifikacijama i 2 u grupi. To je 18 miliona prihoda ove jeseni bez Gazproma. I ti onda dodjes i poput nekog gtr fana tvrdis da Kangu placa drzava. Cemu to druze Brajkula?

      Forum postaje naporan ako cemo svi da odgovaramo tebi i Urosu na nebuloze.
      BRAVO MAJSTORE
      Last edited by mad for red; 06-09-17, 21:25.

      Comment


      • Originally posted by mad for red View Post
        Izbacuje "cinjenice" ludog Pante i uopste ne namerava da dokaze, to je za njega fakat i to je to. A to sto ludi Panta lupeta gore od Vujosevica, to nema veze..bitno je sta ludi Panta kaze, a ne sta su zaista cinjenice!
        Čitam učestalo ponavljanje reči "lud".

        Ko je to utvrdio da je on lud?

        Jel on lud zato što priča stvari koje ne želiš da čuješ ili stvarno ima dijagnozu?

        Ako nema dijagnozu onda ne mlati praznu slamu i daj argumente zašto nije u pravu.

        Comment


        • Ako Markoss cita...video sam da je na onom forumu pisao o generaciji 2002 i pojacanjima...Vrhunski posao su uradili, Panta (Miodrag Pantelic) je radio sa tom generacijom u Vojvodini i lepo je "izbusio" kad je otisao...A sto se Slavoljuba Djordjevica tice, veruj mi, jedan od najperspektivnijih trenera kod nas, jedan od retkih "fudbalera" koji to ne rade zato "sto im se moze", izuzetno je posvecen...Prethodne dve godine je skockao generaciju 2004...Ako ovako nastavi brzo cemo ga gledati i na klupi prvog tima...Finansijski je obezbedjen, ne podleze "pritiscima" ni menadzera ni roditelja sa dubokim dzepom..sjajan tip...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Pozajmljeni igrači sa profesionalnim ugovorima: Aleksandar Stanković, Nemanja Stojić, Stefan Cvetković (Grafičar), Lazar Romanić, Vanja Vučićević (Borac Čačak), Mateus Viveiros, Draško Đorđević, Damjan Gojkov (Bežanija), Miloš Stojanović (Sinđelić Beograd), Jovan Vićić (Drina Zvornik), Andrija Luković (Voždovac), Milan Senić (Šiofok), Milan Pavkov (Radnički Niš), Bogdan Račić (Sremac Vojka).
            Last edited by Markoss; 06-09-17, 22:00.

            Comment


            • Originally posted by Konjokradica View Post
              Pricas da se klub finansira novcem gradjana, kad ti se pomene Gazprom pricas ko ih je doveo. Shvati da u kontekstu pobijanja tvojih tvrdnji nije bitno ko je doveo Gazprom nego čije su pare. Da li su od gradjana, nisu.
              Ne znam koliko vredi Ristic ali smo uzeli 2 miliona, ukupno 10 ovog leta od transfera. Od Uefinih nagrada blizu 5, od karata milion u kvalifikacijama i 2 u grupi. To je 18 miliona prihoda ove jeseni bez Gazproma. I ti onda dodjes i poput nekog gtr fana tvrdis da Kangu placa drzava. Cemu to druze Brajkula?

              Forum postaje naporan ako cemo svi da odgovaramo tebi i Urosu na nebuloze.
              I kada od tih 18 oduzmeš koliko smo uložili u tim, pa koliko dugujemo, koliko ti ostane....

              Ili ne živiš u Srbiji ili si slep....ja drugačije nzm kako da opišem ovo što ti pišeš.

              A ako ti je forum naporan.....slobodno ga napusti, ja ti stvarno tu ne mogu pomoći.

              I stvarno gde gledate Pantića ?

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Raspitaj se kako je Gasprom ušao u klub i zbog čega.....a ako misliš da klub finansira sam sebe, da tu postoji neki vrhunski menadžment, ti su druže moj u ogromnoj zabludi....o prodajama igrača i da ne pričam....



                To se slažem, ali opet moramo o nečemu pisati, bar sad kad je pauza ova dosadna.
                Kakve veze ima kako je Gazprom usao u klub i kakve veze imaju pare javnih preduzeca s prosecnom platom lekara u Srbiji? Da Gazprom i Telekom ne daju prebijeni dinar Zvezdi taj lekar bi bio placen isto koliko je placen i sada. Ti si napisao da je Kanga placen s drzavnog budzeta pa izvoli to i dokazati. Te gluposti tipa "ima se za Kangu a skole propadaju" nisu nista drugo do cista uravnilovka, refleks komunizma kad je klubove zaista placala drzava preko SOFK-e. To je vreme odavno proslo. Kad lekar bude doveo 53.000 ljudi na stadion i donese prihod bolnici u kojoj radi od pola miliona evra onda neka ga ta bolnica plati koliko hoce, kao sto privatne bolnice i placaju masno vidjenije lekare. Dotle on ima deliti sudbinu ostalih korisnika budzeta a privatne firme ce da placaju svoje zaposlene koliko mogu za to da odvoje od profita.

                Nemoj mesati babe i zabe. Kad lekar u Srbiji bude imao 4.000 evra mesecnu platu veruj mi da ce Zvezda imati trostruko veci budzet nego sto ga ima sada jer prihod od 53.000 ulaznica nece biti pola miliona evra vec dva miliona evra, posto ce taj lekar imati da plati pristojnu cenu karte da gleda fudbal. A Kanga ne bi primao pare koje prima u Zvezdi, na njegovom mestu bi igrao duplo skuplji i bolji igrac.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Pare u Zvezdu ne dolaze direktno iz državnog budžeta ali bez državnih i političkih strukturs klub ne bi ni postojao. Ko još normalan veruje u ove magične reprograme da su čista posla. Država gura Zvezdu i dala joj je zeleno svetlo, konkretno FK CZ, jer kao što sa pisao, oni bi da budu kao Mamići. Da srede dugove, naprave od Zvezde stalnog učesnika Evrope, da bi mogli da peru keš, i da prave još veći. Fk Crvena Zvezda ne bi opstala bez državne pomoći kao ni Partizan, samo uzmimo realno da se dug sa 60 na 20 i nešto smanjio pomoću države. A i to je očekivano, klubovi nisu privatni. Inače da se posluje po sistemu prihod/ rashod u poslednjih 10 god, bez države, Zvezda ne bi postojala jer ne bi mogla dugove vratiti.

                  Država treba još više da nas gura

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Država treba još više da nas gura
                    Држава не треба да уложи цент у Звезду. Звезда треба да се приватизује. То је једина нормална солуција.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Pare u Zvezdu ne dolaze direktno iz državnog budžeta ali bez državnih i političkih strukturs klub ne bi ni postojao. Ko još normalan veruje u ove magične reprograme da su čista posla. Država gura Zvezdu i dala joj je zeleno svetlo, konkretno FK CZ, jer kao što sa pisao, oni bi da budu kao Mamići. Da srede dugove, naprave od Zvezde stalnog učesnika Evrope, da bi mogli da peru keš, i da prave još veći. Fk Crvena Zvezda ne bi opstala bez državne pomoći kao ni Partizan, samo uzmimo realno da se dug sa 60 na 20 i nešto smanjio pomoću države. A i to je očekivano, klubovi nisu privatni. Inače da se posluje po sistemu prihod/ rashod u poslednjih 10 god, bez države, Zvezda ne bi postojala jer ne bi mogla dugove vratiti.

                      Država treba još više da nas gura
                      Nisu privatni, nisu ni državni...Zvezda je udruženje građana (mislim da se tako klasifikuje), kako su državne strukture pomogle da se ukanali, tako pomažu i da ispliva.
                      Sada mi da izmišljamo toplu vodu ne ide, tek kada dđe do te famozne privatizacije moćićemo da vidimo i transparentno i domaćinsko polovanje...ovo sve je u okviru "društveno političkog rada"(staža), do neke bolje funcije.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Evo jel mogu ja...10 godina vec radim na fudbalskom terenu (ne sisam travu) ...i to sam u superligaskoj ekipi trenutno...
                        Korner zastavica?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pitanje za upućenije

                          Zvezda.JPG

                          Da li je stvarno prvog dana prodato ovoliko ulaznica ili one nisu ni bile i neće ni biti puštane u prodaju, bar ne preko Iticket-a?

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Kakve veze ima kako je Gazprom usao u klub i kakve veze imaju pare javnih preduzeca s prosecnom platom lekara u Srbiji? Da Gazprom i Telekom ne daju prebijeni dinar Zvezdi taj lekar bi bio placen isto koliko je placen i sada. Ti si napisao da je Kanga placen s drzavnog budzeta pa izvoli to i dokazati. Te gluposti tipa "ima se za Kangu a skole propadaju" nisu nista drugo do cista uravnilovka, refleks komunizma kad je klubove zaista placala drzava preko SOFK-e. To je vreme odavno proslo. Kad lekar bude doveo 53.000 ljudi na stadion i donese prihod bolnici u kojoj radi od pola miliona evra onda neka ga ta bolnica plati koliko hoce, kao sto privatne bolnice i placaju masno vidjenije lekare. Dotle on ima deliti sudbinu ostalih korisnika budzeta a privatne firme ce da placaju svoje zaposlene koliko mogu za to da odvoje od profita.

                            Nemoj mesati babe i zabe. Kad lekar u Srbiji bude imao 4.000 evra mesecnu platu veruj mi da ce Zvezda imati trostruko veci budzet nego sto ga ima sada jer prihod od 53.000 ulaznica nece biti pola miliona evra vec dva miliona evra, posto ce taj lekar imati da plati pristojnu cenu karte da gleda fudbal. A Kanga ne bi primao pare koje prima u Zvezdi, na njegovom mestu bi igrao duplo skuplji i bolji igrac.
                            Pa valjda je važnije što lekar spase 3 života dnevno, nego da napini stadion od 53k ljudi. Valjda tri spašena života vrede bar pola miliona ? Fudbal je izmišljen da zabavlja narod, lekar da spašava, ako dvroska luda ima više od iscelitelja, onda ćemo brzo da zatremo. I nije poenta da treba da ima više, već da je suludo da neko u Srbiji zarađuje 50k mesečno, fudbaler, a ljudi jedva preživljavaju, nemamo puteve, ulice, škole, bolnice......

                            Opet kažem, nemam ja ništa protiv te plate, i volim što taj Kanga igra u Zvezdi, majstor je to fudbala, već sam se samo osvrnuo na dubiozu ovog društva, ništa peto.

                            A da je Zvezda mašina za pranje para moćnicima je takođe tačno, nestadoše devedesetih onoliki milioni, pa onda pranje para preko pivara, Zvezda distribuirala pivo po Srbiji i tsl.

                            Volim i ja Zvezdu, ali neću da se pravim lud na stvari koje se događaju oko mene.

                            Comment


                            • Originally posted by 29.05.1991 View Post
                              Pitanje za upućenije

                              [ATTACH=CONFIG]15287[/ATTACH]

                              Da li je stvarno prvog dana prodato ovoliko ulaznica ili one nisu ni bile i neće ni biti puštane u prodaju, bar ne preko Iticket-a?
                              Ogranicen broj ide preko iticketa.rs moraju i kes neki da uzmu, a ne samo online Drugo, tu nemas sezonce i sl. Tako da ce sutra "rasprodati" stadion, a u sustini ce biti karata sasvim dovoljno za petak

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Држава не треба да уложи цент у Звезду. Звезда треба да се приватизује. То је једина нормална солуција.
                                Pričamo o realnim stvarima. Ako negde treba da ide nek ide u Zvezdu. Privatizacija je sad jednaka mogućnosti da vratimo Kosovo, čak će pre Kosovo biti vraćeno.

                                Comment

                                Working...
                                X