Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da se izvlaci na krilo jer time razvlaci odbranu. U JSL, posto slabo gledas Zvezdu nauci nesto, Pesic je igrao vise od Boacija i UVEK je bio centarfor. Jedino je u Derbiju poceo na krilu, mada je i tada menjao pozicije

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Naravno da se izvlaci na krilo jer time razvlaci odbranu. U JSL, posto slabo gledas Zvezdu nauci nesto, Pesic je igrao vise od Boacija i UVEK je bio centarfor. Jedino je u Derbiju poceo na krilu, mada je i tada menjao pozicije
      Mislio sam na zajedničke minute njih dvojice. Kad je igrao sam zadovoljio je. Može bolje al treba mu više samopouzdanja i više minuta.

      Aj dolaziš li na Marakanu? Da se vidimo ispred Marakane da popričamo o taktici i formaciji i to, uživo ti, ja i ZvezdaIznadSvega?

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Mislio sam na zajedničke minute njih dvojice. Kad je igrao sam zadovoljio je. Može bolje al treba mu više samopouzdanja i više minuta.

        Aj dolaziš li na Marakanu? Da se vidimo ispred Marakane da popričamo o taktici i formaciji i to, uživo ti, ja i ZvezdaIznadSvega?
        Hahahah ja ulazem 1000 din na Urosa, da ce dobiti u ovoj "debati"

        Manitey se ljudi balavurdija
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Mislio sam na zajedničke minute njih dvojice. Kad je igrao sam zadovoljio je. Može bolje al treba mu više samopouzdanja i više minuta.

          Aj dolaziš li na Marakanu? Da se vidimo ispred Marakane da popričamo o taktici i formaciji i to, uživo ti, ja i ZvezdaIznadSvega?
          Oko 30 godina idem na Marakanu, gledao sam Piksija uzivo, a ti?

          Comment


          • Originally posted by mad for red View Post
            Oko 30 godina idem na Marakanu, gledao sam Piksija uzivo, a ti?
            Ja sam s njim pikao fudbalicu...a ti
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Ja sam s njim pikao fudbalicu...a ti
              Pobedio si

              Comment


              • Pa nije, da popričam sa ljudima na miru da vide da nisam neka budala. Ja ne mogu ići 30 godina na Marakanu kad nemam ni 25 god. Sigurno ne želim Zvezdi ništa loše. Možda ja delujem mrziteljski ali kad bi pričali verujem da bi videli da sam realan. Veću moć ubedjivanja imam uživo, to mi je negde i profesija.

                Verujem ja da i oni imaju dobru nameru i isto tako i moj ćale gotivi Kangu i stric i svi, ali tu sam i za druge poglede na igrače. Kad bi ceo svet bio složan oko nečega, ja bih verovatno našao razlog da budem kontra. Racionalan. Eto Zvezda-Rad istok Marakane skup forumaša Sk-a.

                Comment


                • Pesic nikad ali nikad nece biti igrac kao Boaci...apsolutno nijedan osnovni fudbalski element nema na nivou Ricmonda, nikakvu prednost...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Nakon svih utakmica koje sam odgledao u dosadašnjem delu sezone, nisam uspeo da skapiram po kojem segmentu igre se Pešić ističe u odnosu na ostale Superligaške špiceve. Posvađan je sa tehnikom, spor je, mnogo promašuje, a čak ne uspeva ni da adekvatno iskoristi visinu i da bude neki, da se izrazim FM žargonom, "target man". To što on ima 7 golova za sada ne govori apsolutno ništa, jer ne može on da promaši onoliko koliko mu saigrači šansi stvore. Ako je on zamena za Boaćija, teško nam se piše.
                    Manchester United Serbia

                    Comment


                    • Pešić je odličan igrač. Videće se to tek. Jedva čekam povratai Bakule, i transfer period. Onaj mesar ružni Drinčić nas je na kraju nagradio. Došao Krstičić sad će se vratiti i Bakula.

                      Comment


                      • Penali, penali.... Kakva je ovo sprdnja od prvenstva!!

                        Comment


                        • kakvi penali, nije valjda počela utakmica?

                          Comment


                          • Originally posted by Valensija View Post
                            Penali, penali.... Kakva je ovo sprdnja od prvenstva!!
                            Da bi bili prvaci, pored pobeda u derbijuu moramo da dobijemo 95 posto ostalih tekmi što će biti baš teško ali dobro vidim i trener Macve dao izjavu ali ko to obraća paznju, oni pišu bodove. Ajde da sad podrzimo momke u Nišu, šta nam drugo preostaje.

                            Comment


                            • Kangaaaaaa, bravo

                              Comment


                              • Bravo Kanga!!! Idemo još par komada u mrežu Nišlija.

                                Comment

                                Working...
                                X