Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je zahvalnost sto smo kod njih izgubili titulu?

    Pre bih ga poslao u Rad ili Radnicki Nis, nego u Vozdovac

    Comment


    • Ukoliko zele pun stadion cene ce ostati iste ili neka minimalna razlika od 100-200 rsd. Bas pre nekako naletim na ulaznicu Cz-Lacio, zapad 2.000 i to znam da sam bio bocno, mozda je centralni deo tada bio i vise. To je tad bilo sigurno nekih 25e, danas o toj ceni mogu samo da sanjaju. Finansijski, pogotovo za one koji na utakmice odlaze familijarno, ova jesen ce biti puna izbora sta gledati uzivo.

      Comment


      • Ako zarada bude 2 miliona od karata, uz pretpostavku da na sva tri meca bude pun stadion 55 000 gledalaca, prosecna cena karte je oko 1500 dinara. Nesto manje.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Mislim da ce biti vece nego protiv Krasnodara.
          A osetice najvise kosarka pogotovu u prve dve utakmice protiv Borisova i Arsenala
          za Keln u zavisnosti od stanja da li se moze dalje ili ne.
          Ja mislim da ce bas biti suprotno, jer ce ljudi koji dolaze iz unutrasnjosti i regiona gledati da spoje npr Arsenal fudbal i Barsa kosarka (ako to bude moguce zbog termina). Ne znam kakav je raspored, da li gostujemo u evroligi kad je utakmica sa Kelnom.

          Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk

          Comment


          • Ajmo bre u ofanzivu na desno krilo- jedina pozicija koja je prazna.

            Comment


            • Originally posted by crni_redstar View Post
              Ajmo bre u ofanzivu na desno krilo- jedina pozicija koja je prazna.
              Sta kazes ako rezultatski derbi nije bio slag na torti, barem prelazni rok da se zavrsi slagom Ne ocekujem nista do sutra, ali na zimu brutal.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post

                Je l`vidis kako se moze biti fin, samo kada se `oce?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Mislim da karte treba da se prodaju u kompetima za sve 3 utakmice LE na marakani. To je odlican nacin da se zastitimo kao klub ako izgubimo eventualno sanse za prolaz npr do Kelna, i onda nece niko da dodje na tu utakmicu. Ako su pametni ja bih stavio komplete, najjeftiniji za sever-jug da ne bude ispod 2500, za istok i zapad vise naravno, pa ko hoce da gleda zvezdu posle 10 godina u LE neka izvoli, ako neko nece da izdvoji taj novac i kao vid pomoci klubu i za gledanje evropskih utakmica ok, ne mora neka bude i 30 000 ljudi da se vidi bar koliko su navijaci spremni da izdvoje za klub i pomognu na najdirektniji nacin. Ali je opet tu problem ulazaka bez karte, kojih ima jako puno na razne nacine, pogotovo na severu, i dok se tome ne stane na put tesko cemo moci da profitiramo u kontinuitetu od prodaje ulaznica.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Jel je to procurela neformalna vest o ceni karata? 3500, 5500, 6500 paket, ili su samo nagadjanja?

                      Comment


                      • Nagadjanja, to su cene sezonskih. Neki tvrde da ce moci i uz sezonsku da se udje, a drugi kazu da nece... Zvanicnih informacija nema jos uvek

                        Comment


                        • Boćko dobio naknadni poziv u reprezentaciju Gane!

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Boćko dobio naknadni poziv u reprezentaciju Gane!
                            To se ceni

                            Comment


                            • Opaaaa. Svaka cast.

                              Ocekuje se hettrik protiv Konga
                              Last edited by Ankee; 30-08-17, 19:49.
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by Ankee View Post
                                Opaaaa. Svaka cast.

                                Ocekuje se hettrik protiv Konga
                                Nemoj samo Gabon da nagrdi, ljutice se Kanga pa mu nece dodavati loptu.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X