Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne zna Pavkov ne zna Jovelja daj prevaru na teren.

    Comment


    • Mislis da bi se Boaci ispromasivao???

      Comment


      • Ma jok, dao bi ovo što Milan Pavkov daje. Samo da ode i ta prevara majko mila. Dauda je bolji od njega. Viera je bolji od njega.

        Comment


        • Što bi rekli klikni me portali_petarda na Karađorđu!
          Laganica na sramotnom terenu (Kokeza ) uz određene brainfartove odbrane u više situacija. Ivanić baš pismen igrač. O Marinu i Benu šta reći ..
          Jirka u nekoj MelegJevtovićKafu priči .. šteta.

          Bravo za Milana bombadier-a, kao i za odluku da Jovelja realizuje najstrožu kaznu. Tako mu se bilduje stats a i samopouzdanje. A "mali" pun toga, samo nema minuta..

          1 to go ..

          .. Uroše čo'eče, naporan si & jednodimenzionalan ..
          Last edited by salelesa; 01-05-19, 17:25.

          Comment


          • Evo da malo uživate u majstorijama Pavkova, Marina i Bena.

            Spoiler



            Spoiler


            Spoiler


            Spoiler

            Comment


            • Comment


              • Kazu i da se prati ovaj Gambijac iz Trajala, 19 godina sest golova ovog proleca..

                Comment


                • Nadam se ovome iskreno...

                  Comment


                  • Eventualno Čikinjo umesto Tibe obojica su mi dobri. Samo će Čikinja pokupiti Benfika.
                    Last edited by Cassius Clay; 03-05-19, 14:09.

                    Comment


                    • Ovde ti treba Pankov umesto Savića. Vujadin ide...
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Znam da Pankov dolazi i eto možeš nas malo više uputiti u njegove kvalitete mada meni se jako dopada ono što sam gledao. Ostavio bih ja i Pavkova ali mislim da ga prodajemo.

                        Pojačanja iz domaće lige...

                        Plavšić pogodak, Ilić promašaj, levi bek Subotica stao mi mozak - promašaj, Gobelja, Radonjić, Vulić, Jovančić, Vukanović, Hajdin, Pavkov, Simić, niko od njih nije promašaj, naprotiv.

                        Očigledno da nastavljamo tradiciju dovodjenja iz lige što je ključ uspeha.

                        Navijači su opterećeni imenima a najbitnije je kompaktnost. Milić je prošle godine izgurao ulogu napadača skoro do LŠ.

                        Bitno je da stranci koji igraju prave razliku kao Ben, Marin... To je najbitnije.

                        Nije najbitnije dovesti 7 stranaca proseka.

                        Bolje dovesti i jednog a da bude kao Marin nego 3 Ebecilia. Živa istina.

                        Comment


                        • Marin mora biti plej. I on je izjavio da mu ta pozicija najviše odgovora a i najviše koristi imamo kad je na toj poziciji.

                          Comment


                          • Pankov me najviše podseća na Marka Elznera po stilu.
                            Dobre karakteristike su mu, dobar skok, dobro postavljanje, ne rizikuje mnogo, izuzetno pošten i miran dečko, ali veliki borac.
                            MAne...po meni, mogao bi biti bolji što se tehnike tiče. To se najviše vidi kad iznosi loptu, kad zadnja linija organizuje napad. Najčešće gađa dugim loptama igrače ili je prosleđuje prvom do sebe, nedostaje mu kreativnosti, koja nijansa. Mada to se može pripisati i tom ziheraštvu, igra bez mnogo rizika. AKo je situacija "u najavi" opasna po njega, ne rizikuje i duva u aut, bez razmišljanja.
                            Sviđa mi se kao igrač. Mlad je, a može se i zaraditi na njemu.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Naša utakmica protiv Mladosti je pomerena za sat vremena pa će početi u 19č. Biće spektakl!

                              Comment


                              • Kakav je Markec potencijal, to Srbija nije videla. A joj kakav je Ljajić potencijal, to Srbija nije videla. Uh kakav je Andrija Živković potencijal to Srbija nije videla.

                                Terza mafijaš preko novina hajpuje Jovića.
                                Terza smrad prevarantski poredi ga sa Falkaom.

                                Par godina kasnije - Jović u Real Madrid. ( u medjuvremenu Terza mafija lopov skautirao Pavkova bilo smejanje na njegove izjave, dečko ubio najboljeg igrača PL u utakmici sezone).

                                Zvezdaška javnost i grobarsko preuveličavanje na aparatima.

                                Kako dobro igra Mitro u čempionšipu prvi napadač repke, au. Mitro Srbijo
                                Last edited by Cassius Clay; 04-05-19, 09:56.

                                Comment

                                Working...
                                X