Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam sad na FM-u prvi Jovanović sa bruto platom od nekih €150k godišnje. A ja mnogo verujem FM-u...

    Mnogo mi bre to za Milijaša. U ovom trenutku u kom se nalazi Zvezda previše, ako je to tačno sa RSB-a... Najveću platu u našoj ligi je imao Moreira u Partizanu i to nekih €400k godišnje, ne znam da li bruto ili neto. U svakom slučaju po FM-u porez kod nas na ove plate je 20% za razliku od Italije, Engleske itd. gde je nešto više od 100%...
    Last edited by Il Capitano; 22-01-13, 21:03.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Mikic ima smesnu platu, Kadu ima isto 200.000 cini mi se, ali zato Vesovic sto ima platu.

      On ima vise od Kasalice i to dosta vise..

      Luka iima dobru platu i Eli je imao solidnu..po meni je sramota da Filip ima onako malo, mislim da bi on s obzirom da svaki mec pogine na terenu trebao biti top 5.

      E da, Filip Jankovic ima skoro 50.000.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • To su bruto plate, ko zna koliko tu ide kome. Nekim se recimo odmah odvajaju njihove plate i menadzerske, pa ponekad zato menadzer i TM mogu da omase, ne razumeju oni ove mafijaske komplikacije ovde.

        Mene nista kod tih plata nije iznenadilo. Dosao je Cava sa finom reputacijom ovamo. Sada sto nije kod nas nista pokazao to je druga stvar i nije se moglo predvideti kod potpisivanja ugovora. On je bio najbolji igrac uopste ove smesne lige u jesenjem delu kada je dosao iz Rada.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Wade brkas loncice, ti poredis kako su igraci igrali, ne pregovaraju oni o novom ugovoru svakog meseca. Mada mi je cudno da Falji nije izboksovao vise za Kasa. Vesovic ima zlu podrsku iz Crne Gore. I dosao je sa tesko napumpanom reputacijom.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma ne kazem, ali ne mogu da verujem da Vesovic ima vecu platu od Kasalice, koji je kod nas dosao kao jedan od boljih igraca lige. Sabio je tu polusezonu u Slobodi, po zdravom razumu, ne moze Vesovic imati vise od njega. Medjutim, kod nas odavno ne vlada zdrav razum...Flip Jankovic koji nije odigrao mec za nas kako treba ima 30.000 manje od Filipa..pff..

            I nemoj molim te da me nerviras sa glupostima oko njegovog talenta(mislim na Vesovica).
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ma ne kazem, ali ne mogu da verujem da Vesovic ima vecu platu od Kasalice, koji je kod nas dosao kao jedan od boljih igraca lige. Sabio je tu polusezonu u Slobodi, po zdravom razumu, ne moze Vesovic imati vise od njega. Medjutim, kod nas odavno ne vlada zdrav razum...Flip Jankovic koji nije odigrao mec za nas kako treba ima 30.000 manje od Filipa..pff..

              I nemoj molim te da me nerviras sa glupostima oko njegovog talenta(mislim na Vesovica).
              Nijednog momenta nisam rekao da je to opravdano, ali i sam se secas verovatno onog cuvenog klipa gde dribla celu crnogorsku ligu kao na ringispilu. Pa i ja sam balavio,bilo mi neverovatno da takav lik dolazi kod nas, jedini bolji mix klip koji sam video je bio od onog Cavrica sto je zavrsio u OFK. Vesovic je dosao sa mnogo vecim potencijalom u ocima vecine nego Kas. On se ipak vucarao po ovim livadama neko vreme, sa vrlo promenljivim uspehom, do te polusezone statistika mu je bila smehotresna.

              Uostalom, svakome menadzer dogovara kakav ce ugovor potpisati. Neki jednostavno imaju bolje menadzere ili one koji se uglavljuju pa crpe pare iz kluba.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ma Veske nije normalan. Da jeste, moglo bi i biti nesto od njega, ovako je vec propao. Smesno mi da kada dribla uvek ide u desno, pa ako prodje, dobro i jest, a ako ne, onda jbg..vrti se oko sebe dva sata.

                Inace, svidja mi se ovo sa crvenim sorcevima, sa belim smo vise "Bela Zvezda", nego Crvena Zvezda..Oduvek nam je prva garnitura bila mocnija sa crvenim sorcem.

                Sada nam je dosta zanimljiv napadacki trio. Ozeg, Mudrinski i ovaj Mihajlovic. Miluna i Kasalicu ne racunam u napadace, da ne bude zabune.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Reci drugaru da sjasi sa DOTA-e

                  Mi necemo nikoga prodati za 5 miliona u skorije vreme, bar me cisto za nas. A i bruto.
                  Da mu je zivot oca i majke uslovljen bataljivanjem dote mislim da bi se dugo lomio

                  Ovo mi ne prica Ukica nego ortak sa faksa iz Kragujevca sto ceo zivot zna Milivojevica. Taman da vam ispricam jednu kratku anegdotu sa njihovog doceka Nove Godine u Kg-u

                  Luka ima starijeg brata Filipa i sad sedi njihov cale izmedju njih dvoje, nazdravlja sa ostalima u kafani, grli Luku i kaze: ,,Ajde ziveli, makar sam sa jednim pogodio''
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Јебале вас плате гледајте ово http://crvenazvezdafk.com/sr/vesti/n...+priprema.html па шта је бре ово, шта је бре оооово ?

                    Comment


                    • Napio se covek na pripremama.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Сеоски клуб, па ово ни ја нисам радио са 17 година

                        ЕДИТ: или можда прецизније речено сеоски играч!
                        Last edited by Brajkula; 23-01-13, 12:23.

                        Comment


                        • pa ovo nije nista novo , nego nisu iznosili do sada u javnost , ali sada kada je dosao Dzaja
                          moraju neke stvari da se stave pod konac

                          Comment


                          • a gledaj te tek ovo bruka nema nama naprijed,pa nemogu da vjerujem koliko sam razocaran opet se tu neko otima oko necega i ako nemamo prebijene banke za pojacanja
                            http://www.sportal.rs/news.php?news=91857
                            http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...bude-kompletan
                            http://www.kurir-info.rs/skandal-u-z...-clanak-616747
                            sve gore od goreg
                            Last edited by duka79; 23-01-13, 14:19.

                            Comment


                            • Nemam reci uopste.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Napio se covek na pripremama.
                                Sasvim normalna stvar Jebes pripreme bez dobre cirke i druzenja

                                Comment

                                Working...
                                X