Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chupa View Post
    Sve se slazem sa tobom, samo mesto Djuricica turni Kataia i ja zadovoljan. Mislim kad vec merkamo pojacanje.
    Sto se Katai tice ja bih pre procente. Nekako mi je Djuricic u glavi vise od Kataia. Svako ima svoj pogled na stvari. Naravno ova dva igraca najverovatnije nece biti Djuricic i Tosic, ali jako je vazno naci parnjak Savicu, i to desno krilo. Imamo 10 meseci fore za ta dva igraca.

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      A kombinacija Jovicic - Donald -Krsticic?
      U nekoj varijanti da igramo opasan bunker i pokusavamo iz tranzicije. To bi Milojevic mozda i igrao na gostovanju Arsenalu ili Kelnu da Jovicic nije povredjen. U nasoj ligi tesko osim u situacijama da nekome nabijemo rano par golova pa da otaljavamo. Mada, ne verujem, pre ce da se guraju Racic i braca Ilic, tim pre sto braca moraju da odigraju ponesto zbog ugovora koji smo potpisali sa Sitijem. U svakom slucaju lepo je konacno imati igraca lufta u manevru da ne moramo da razmisljamo o Gobeljicu, pomeranju Le Taleka sa stopera ili, ne daj Boze, Milijasu i Racicu. Sto manje belih Balkanaca u timu to bolje.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Zivim za dan kad cemo vratiti dugove, placati pristojno igrace i odbijati sramotne ponude za nase ekstra talente. Barselona je kupila Osmana Dembelea is Borusije za 105 miliona, potencijalno moze izaci na 150 sa bonusima. Ovo sto se desava s transferima je cisto ludilo.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Pod Milojevicem igramo opasnu tranziciju, cak ta trojka moze i u Derbiju da odigra ako imamo 2 brza krila sklona odlicnoj igri 1 na 1 i centarsutevima u trepavicu.. Da mislim na Robena i Riberija iz najboljih dana

          Salu na stranu, nama treba sirok vezni red, trenutno ga imamo, ali je Jovicic povredjen, pa ce Racic tu cesce da upada. Trebaju nam krila koja mogu da igraju drugacije od ovoga sto imamo. Milojevic ce od Milica da napravi pitbula, umesto krila sto je trenutno po vokaciji. Decko ima stofa da igra pristojnog zadnjeg veznog i da bude igrac zadatka.

          Meni se LeTalek uvek svidjao, cak i kad su/smo ga najvise pljuvali, jer mislim da je vrlo vredan, radan, ne buni se, slusa zadatke i izvrsava ih bez pogovora. Cini mi se da obozava da igra fudbal i da je svestan svojih mana. Na srecu mu je Grof nasao mesto u timu i kao stoper ima potencijal da bude odlican za neki srednji nivo fudbala, ali jaci od JSL.

          Do petka cemo prodavati i dovoditi bar 10 igraca, ideja sa Tosicem kao stoperom mi je odlicna, ali nerealna. Djuricic je vise odgovor na Tosica, nego sto nam zaista treba, a nimalo mi se ne svidja tzv. srpska Zvezda...moramo imati stranca koji je 2 klase jaci na svojoj poziciji od domaceg, trenutno ih imamo na 3 od 4.

          Comment


          • Ja kao i svaki matorac kasno palim, otisle vecice je.. ga. O derbiju. Uzivo sam gledao generaciju sa Dzajom, Kuletom, Lazarevicem, Bogijem, Olom Petrovicem, sto znaci da sam star ko br.1 iz Alana Forda ali nikad mirnije nisam gledao derbi. Znao sam da ne mozemo da primimo gol, pa cak ni talijanski ko onomad Evandrov sto ga dade Kahrimanu. Pitanje je bilo samo dal cemo ga mi dati. Bili su zreli za razmontiranje al nam se nije dalo. No bez sekiracije. Oni ne mogu bolje a mi iamo jos i kako rezerve. Cuj dolazi im Bambi! Pa tu im je i Ilic, koji ce da lipse igrajuci al nece docekati da Partizan ima vise titula od Zvezde. Drugo, onaj Suma, cist promasaj! Decko zna fudbala al je problem u odnosu prema saigracima. nece se taj naigrati, zivi bili pa videli. Otiso sam u off, necu vise o njima. Kod nas me je ponovo odusevila odbrana. Kad sam cuo sastav popizdeo sam kad sam video da igra DLT a ne Pingpong. I naravno pojeo g..no. Trebalo bi da sam oprezniji sa ocenama ako ni zbog cega ono zbog godina. DLT je odigro pa skoro bez greske, ko i ostali iz odbrane. Mislim da za celu sezonu (nasa liga) neemo primiti vise od 10-12 golova. U pravu je Abraham za kritike upucene meni i slicnima, ogresih se o coeka. Hteo sam samo ovo da kazem al ko i svaki matorac rasprdim se! Sorry
            Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

            Comment


            • Originally posted by mad for red View Post
              Pod Milojevicem igramo opasnu tranziciju, cak ta trojka moze i u Derbiju da odigra ako imamo 2 brza krila sklona odlicnoj igri 1 na 1 i centarsutevima u trepavicu.. Da mislim na Robena i Riberija iz najboljih dana

              Salu na stranu, nama treba sirok vezni red, trenutno ga imamo, ali je Jovicic povredjen, pa ce Racic tu cesce da upada. Trebaju nam krila koja mogu da igraju drugacije od ovoga sto imamo. Milojevic ce od Milica da napravi pitbula, umesto krila sto je trenutno po vokaciji. Decko ima stofa da igra pristojnog zadnjeg veznog i da bude igrac zadatka.

              Meni se LeTalek uvek svidjao, cak i kad su/smo ga najvise pljuvali, jer mislim da je vrlo vredan, radan, ne buni se, slusa zadatke i izvrsava ih bez pogovora. Cini mi se da obozava da igra fudbal i da je svestan svojih mana. Na srecu mu je Grof nasao mesto u timu i kao stoper ima potencijal da bude odlican za neki srednji nivo fudbala, ali jaci od JSL.

              Do petka cemo prodavati i dovoditi bar 10 igraca, ideja sa Tosicem kao stoperom mi je odlicna, ali nerealna. Djuricic je vise odgovor na Tosica, nego sto nam zaista treba, a nimalo mi se ne svidja tzv. srpska Zvezda...moramo imati stranca koji je 2 klase jaci na svojoj poziciji od domaceg, trenutno ih imamo na 3 od 4.
              U fudbalu ako ne znas mnogo onda bar moras da imas fizikalije da mozes da se nosis sa najvisom klasom igraca u duelu i trcanju. Za razliku od Srnica Milic to ima i zato ce nam znaciti na bilo kojoj poziciji ali mislim da u vezi nece igrati. Uostalom, pisao sam o tome posle utakmice protiv Krasnodara, ni Milic ni Srnic nisu igrali na zadnjem veznom na toj utakmici nego ljudi gledaju kroz formaciju koju obicno igramo pa gadjaju odoka ko je igrao u paru sa Donaldom. Igrali smo prilagodjenu 4-3-2-1 formaciju u kojoj su se Srnic i Milic, kao sto obicno rade duplirali bokove ali su takodje imali zadatak da ulaze u sredinu i stite trouglove kao klasicni igraci manevra.

              Ti momci su nam na toj utakmici ogroman posao zavrsili koji se na prvi pogled nije video, sve su odradili vrlo disciplinovano i skoncentrisano tokom cele utakmice. Krasnodar je donekle prodisao tek kad je Milic izasao ali su im bocni igraci tada vec bili dosta umorni da bi eksploatisali ulazak Racica. Ko bude gledao utakmicu ponovo neka prati pomeranje Vandersona tokom utakmice, nema gde nije bezao od Milica i Srnica po terenu jer je non-stop upadao u zamke, nailazio na duple blokove i nije imao gde da mrdne. Opasan je posao Milojevic uradio u pripremi utakmice.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Koci malo, ispisao si tonu postova. Taj ofanzivni vezni bi pretpostavljam imao prezime na ic?
                E pa vidis, u modernom fudbalu sto manje domacih igraca imas to imas bolje rezultate. Tako da sam ja pre da nekog domaceg zamenimo za stranca, nego da stranca menjamo domacim. Moze Kanga da ide, ali da dodje neki drugi stranac.
                Krsticic je doveden umesto Jovicica, kad ode Donald ocekujem da se otvori mesto za neko strano krilo. 4 stranca (ozbiljna) je minimum za prvu postavu.
                Originally posted by taliesin View Post
                U nekoj varijanti da igramo opasan bunker i pokusavamo iz tranzicije. To bi Milojevic mozda i igrao na gostovanju Arsenalu ili Kelnu da Jovicic nije povredjen. U nasoj ligi tesko osim u situacijama da nekome nabijemo rano par golova pa da otaljavamo. Mada, ne verujem, pre ce da se guraju Racic i braca Ilic, tim pre sto braca moraju da odigraju ponesto zbog ugovora koji smo potpisali sa Sitijem. U svakom slucaju lepo je konacno imati igraca lufta u manevru da ne moramo da razmisljamo o Gobeljicu, pomeranju Le Taleka sa stopera ili, ne daj Boze, Milijasu i Racicu. Sto manje belih Balkanaca u timu to bolje.
                Mogao si samo da se slozis sa mojim postom.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ako je što manje afrikanaca rasizam i to je rasizam. Čisto da znate.

                  Comment


                  • Ne gotivim Srnića, ali ako bi mi dali da biram između Srnića i Milića, birao bi Srnića.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ako je što manje afrikanaca rasizam i to je rasizam. Čisto da znate.
                      Sta je rasizam...kad belac kaze, sto manje belaca?
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Otkud ti znas ko je ovde belac, a ko crnac?

                        Comment


                        • Ja sam tehnički govorio za strance, pa čak iako sam pomenuo Afriku to bi se odnosilo i na belca iz Južne Afrike. Mislim da nam trebaju evropski igrači jer su pismeniji i taktički potkovaniji. Donald mi najmanje smeta, Boaći je ista škola. Kanga je, malo je reći drugog mentaliteta.

                          Ja sam bio lud i za Avalom Isahom i za Ibrahimom Gajem jer ima Afrikanaca koji su toplog i iskrenog srca čistijeg od svakog, ali ima i Kangi, ajde što razmišlja o sebi, već što nije promenio mentalitet i opet se vraća u nedisciplinu.

                          To se kod nas na košarci zvalo "dripac". Ne primim loptu na 45 jebe mi se i otac i majka i idem napolje. Loše sam se demarkirao. Mora da postoji disciplina a ne znam koliko se Kanga da ukrotiti i sumnjam u njegove kvalitete na odredjen tip odbrane.

                          Ako ne bude imao protiv Bate Borisova 5 šuteva van 20 metara, isto ću sam sebe poslati na petodnevni odmor. Jednostavno znam kako će biti, za par meseci svi će ga terati.

                          Comment


                          • Ipak nisi gledao Zvezdu ove sezone, zaista steta, mnogo dobro igramo...

                            Comment


                            • @Uros Sta mislis o Li Adiju?

                              Comment


                              • Ima Afrikanaca koji su toplijeg i cistijeg srca...majko mila..jel moguce da covek ovo pise...oplakah..
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X