Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Sta iskusno? Koja mi je korist od toga?

    Kazem, moguce je da ce nas napustiti Talek i Frimpong.. Mada, realnija je opcija ipak da ostanu obojica.

    Kazem, ova trojica ostaju sigurno
    Koja trojica, Kanga, Donald i Boaci?

    Comment


    • Izvukose se veceras ali nisam nezadovoljan,mozemo da da igramo prilicno sexy fudbal.

      Comment


      • Originally posted by 011 View Post
        Koja trojica, Kanga, Donald i Boaci?
        Da. A i Talek je mngo blizu ostanka.

        Comment


        • Ako nije stigla bezobrazna ponuda i ako nema alternative onda ok. Ja nisam mislio da ih prodamo pa da se hvatamo za glavu, kapirao sam ako prodajemo imamo već dogovorene zamene.

          Comment


          • Na halfu je druga prica. Imas vise upotrebljivih opcija, zamenu si vec doveo, Savic koji je i najvise pokazao do sad nije jedan od tih sto se spominju itd.

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Moguci su odlasci jednog, a mozda i dva stopera i Srnica..
              Nije nerealno ovo za Srnica, decko je dupe odrao u Zvezdi i bio nam jako koristan u poslednje vreme ali izgleda da nema fizikalije za fudbal iznad nivoa nase lige. Nije ni fer da sedi na klupi u najvaznijim utakmicama a rekao bih da su Milojevicu prve opcije Milic i Radonjic. Srnu bih cak pustio i dzabe ako to znaci da ce on sam zabosti jaci ugovor, zasluzio je to.

              Na momente se danas videlo da cemo imati seksi manevar dok se Jovicic ne vrati, Krsticic, Donald i Kanga su manevar kakav ne pamtim kada smo imali poslednji put. S obzirom na okolnosti Krsticic je danas pokazao da ce nam biti ozbiljno pojacanje, kad se uigra imacemo jos jednog igraca koji pravi razliku i moci cemo da organizujemo napade kroz sredinu cak i kad Kanga bude iskopcan iz igre, sto nam je jedan od problema koji smo imali. Bilo bi sjajno kad bi i onaj muceni Rikardinjo proigrao da ne ganjamo jos jedno krilo.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Vi'š direktore kako možeš i hoćeš kad te pritisnem(o)..



                ..a sad bezbrižno na spavanje

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Sta iskusno? Koja mi je korist od toga?

                  Kazem, moguce je da ce nas napustiti Talek i Frimpong.. Mada, realnija je opcija ipak da ostanu obojica.

                  Kazem, ova trojica ostaju sigurno
                  Što bi Kronos rekao Bogi šećeru
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Гледајући шансе на утакмици, па може се рећи да смо их надиграли и били бољи. Фалио је тај гол само.

                    Опет морам да напоменем, не сећам се када смо имали овако јаку и стабилну одбрану. Уиграна, агресивна, затегнута, моћна једноставно. Нису могли да присмрде голу. Сетим се само последње Божовићеве утакмице и упоредим је са овом. Небо и земља.

                    Данас су Пешић који није крило, лимитирани Срнић, слабија партија Боаћија и Гобељић који је у нападу импотентан утицали на то да смо играли овако како јесмо. И опет са том игром, реалан резултат је 2:0 за нас.

                    Пошто видим да иде опет прича о пеналу (који мислим да је био, али био је и у финалу купа, зар не), 20 година, судије, виша сила итд. Не дајте да вас опет преваре. Причаће вам, да су они бољи..

                    Comment


                    • Oni dosli da ne izgube mi bili bolji ali impotentni,ima uticaj i Krasni,povrede..al ok

                      Ne znam na koji penal misle oba su trebal biti zuti karton ne samo Jankovicu,bacaknje kakvog nema nigde,Tavamba se bese srucio za taj sumnjiviji,muka mi je vise to njihovo vec namerno padanje zbog price od 20 godina i sad ocekuju da im se svira sve

                      Comment


                      • Bukvalno, krenem pa stanem i shvatim da nemam snage za dublju analizu. Jedva se nalozih za ovaj derbi, totalno sam se ispraznio u cetvrtak kao i verujem mnogi navijaci, ali i igraci. Sto fiziciki, sto psihicki. I videleo se to i dole na terenu. I kao takvi, bili smo bolji. Ma ne da smo bili bolji, ubili smo ih. I zato sam se jos vise smorio, jer znam da su bili zreli za 3-4 komada u mrezi a na kraju klasicno svojstveno njima, vise srece nego pameti i sa nulom kuci. Svi srecni svi zadovoljni. Mnogo je bilo faktora, a jedan od njih je utakmica koja je dosla u zaista nezgodnom trenutku za sve, i igrace i navijace i drugo usrani teren. Hvalim ti se Boze konacno je i to doslo na dnevni red da se menja. Mogli bi da nastave sa semaforom, ozvucenjem, toaletima, parkingom i hiljadama drugih stvari koje fale ili su u fazi raspada. No, nije to tema sada.

                        Utisak meca za mene Krsticic, Gobeljic i stoperi. Prvi, jebena klasa za ove pasnjake. Vidi se odmah to. Mnogo smo dobili, cekam da ga vidim na normalnim terenima a ne ovim dzombama, jer vidi se da mu je to smetalo da pokaze vrhunsku partiju. Nije on meni zadnji vezni, cak sa vise vidim ga i na prednjem veznom u nekoj daljoj buducnosti kada ode Kanga. Zatim, Gobelja nasa zena za sve sto neko rece. Izgara na terenu, baca se u noge, samara svakoga, ne da na grb. Pristrasan mozda jesan, ali to treba. To se trazi. Bas zato sto nismo imali uspeha u derbijima i gubili ih na zelju htenje i slicno. Secate se koliko nam je falilo toga? Generalno dobra partija, potanji napred ali ne moze bas sve. I na kraju par Le Talek-Savic. Ovo je postala konstanta. Deluje kao da Savica sa kime god da uparimo, to izgleda super. I jako je dobro sto imas jednog igraca koji je u kombinaciji sa skoro svakim pun pogodak. Savic caruje vazdusnim prostorom ispred naseg gola, uliva sigurnost. Jebeno je neverovatan. Ne znam sta se sa tim deckom desilo, ali samo zelim da nastavi ovako. Sjajan je. Skoro bez greske danas. Le Talek opet, ko ga je lagao da je prvo spic, a potom i veznjak gadno ga je zajebao i uzeo mu godine i godine karijere. Da je od njega pravio stopera, on bi verovatno i dalje igrao lige petice. Ubacivao se sjajno ispred Tavambe, bio pravovremen u startu, dobro izlazio, drzao liniju sa Vujadinom. Ma odlicna partija, nema sta. Ne pomerati ga za ime Boga odavde. On je stoper, i tacka.

                        Nekako, krajnji utisak jeste obicna JSL utakmica za koju ostaje zal sto nismo dobili. Uopste bez nekog utiska da je ovo bas derbi bio. Derbi je derbi i uvek se igra na pobedu, slazem se ali ovaj ipak nosi samo 1,5 bod i prava prica je na prolece. Ostaje zal za ovim, ali ne treba kukati. Momci su pokazali ko je trenutno najbolji tim Srbije, i ne treba im se zamerati nista. Nama sada predstoji odmor (doduse kako kome), zelim im da malo smire glave, resetuju se i onda sledi prava prica. Puna Marakana, nova podloga i 55.000 grla i dlanova protiv Batea. Jedva cekam!

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Što bi Kronos rekao Bogi šećeru
                          Sto bi Kronos rekao - 24h zbog nesuvislog humora.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by mad for red View Post
                            Ova Zvezda nema dodirnih tacaka sa Zvezdom u poslednjih bar 7-8 godina... Konacno igramo organizovano, cvrsto, menjamo sistem i pozicije igracima i to se ne oseca.

                            HVALA MILOJEVICU sto je resio da dodje ovde, iako je mogao da ode i u mnogo zdraviji klub.

                            Jeste pocetak sezone, ali vec sad se vidi da cemo igrati jako dobar fudbal. Kruna ovih utakmica bi mogla da bude Liga Evrope i pobeda u Derbiju. A to cemo videti za 17 dana...

                            Zamalo da pogodim

                            Comment


                            • Mnogo prostora za jos bolje partije postoji, sto Abraham rece - veza u postavci Donald-Kanga-Krsticic je nesto sto vrlo dugo nismo gledali u Zvezdi i kombinacija koja moze doneti mnogo dobrog protoka lopte i pasove unapred, uz cvrstinu pozadi naravski.
                              Komsiluk je nadigran sinoc, narocito u prvom pol smo ih apsolutno nadskocili, svaka nicija lopta bila je osvojena, vise smo trcali i velika je steta sto sanse nisu iskoriscene, vec tada bi bilo reseno pitanje pobednika protiv onakvog Partizana.
                              Po meni i Milojevic je odredjene stvari promasio sinoc, bilo je prostora za brzu igru napred sa odredjenim korekcijama u ekipi, ali cinjenica je da smo i psiholoski bili ispraznjeni nakon cetvrtka. Na tome treba raditi, jer nas svakako cekaju mecevi na dva fronta.

                              Iskreno, pomislio sam jos i posle plasmana u Le da ce mufljuzi iz fotelja sada krenuti u akciju "rasprodaje", ali raduje prica o ostanku glavnih poluga tima. To je jedini pravi korak, sa aspekta igre to je od neprocenjive vaznosti, a i cene igracima mogu samo rasti kroz evro-meceve.

                              Comment


                              • Ma ona oranica od terena ne dozvoljava brzu igru i generalno olaksava odbranu. Odigrali bi bolje da se nije slavilo u cetvrtak vece. Previse smo se izduvali, duplo vise od njih, jer oni su realno bili favoriti u dvomecu sa Videotonom. Nije ni remi katastrofa, bitno je da smo prvi i da to zadrzimo do PO, kako bi derbi odluke bi na Mari. Nema sanse da ovaj tim moze derbi kuci da izgubi.

                                Comment

                                Working...
                                X