Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta što nismo dobili sinoć, baš smo ih imali. Samo da je bilo malo sreće.Igra očekivana, slabija, ali raduje što su linije stalno povezane, nema ispadanja naročito pozadi što nam je pre bio ozbiljan problem. Zašto je ovo dekkard kažnjen, nema smisla.

    Comment


    • Moram, pošto sinoć nisam da se osvrnem na par stvari od kojih mi se povraća:
      Zaista ne razumem majmune koji unose i bacaju petarde, baklje i dimne bombe, sve to je odmagalo "njihovim ljubimcima na terenu", ne shvatam zašto su stolice morale da stradaju i na kraju - pa zar svaki derbi mora a prođe sa nekom tučom? Pijana i drogirana stoka.

      Čitam prepisku i raspravu oko toga da li treba prodati Boćka ili ne, zdrav razum osobe koja može da sabere 2+2 kaže da sada kada je tim ušao u LE vrednost igrača može samo da raste.
      Tim je počeo da se stvara dolaskom Grofa (koliko god mi to negirali) nekim selektiranjem i doselektiranjem i greškama, Grof je dostigao svoj gornji limit i otišao a za trenera je doveden Milojević (ne bih rekao da je ovo planski odrađena stvar) koji (uprava uz njegov amin) dovodi i doselektira postojeći sastav, uvodi disciplinu u igru svih linija. Linije približava jednu drugoj, poboljšava kondiciju (to koliko vidim nije još gotova stvar), na terenu se oseća pozitivna energija kod igrača i tu se napreduje.
      Ulazak u LE je trenutak kada treba zadržati postojeći igrački kadar (pustiti samo one za koje mig da Milojević) i sada, a pogotovo na zimu doselektirati ovaj tim, tada će nam se vrv desiti odlasci zbog nepristojnih ponuda ali će ostati kostur i igra. Ne bih se zanosio LŠ već bih samo rekao da imamo momentum da postanemo redovniji učesnici evro takmičenja (LE).
      Tim će kroz utakmice LE sazrevati a ono što mi vidimo nakon mesec dana je verujem ni 50% mogućnosti, Miloje je pokazao da on i ceo njegov stručni štab imaju ogroman potencijal i da rade odličan posao, prioritet da se zadrže pored igrača jeste i zadržavanje postojećeg stručnog štaba.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • U situacijama kada smo bili egal a da ne pricam o tome kad su imali bolje timove su nas pobedjivali,dali rutinski dali nekim golovima u nadoknadama itd,its,zbog toga mi je samo zao sto ih nismo pobedili,ipak smo se mnogo potrosili u cetvrtak,svi su bili crkli na kraju,pa i pored toga smo delovali snaznije srcanije od njih.
        Izgleda da ce tesko vise Andjelkovic na teren,probao Miloje sa Gobeljicem i to daleko bolje izgleda nego sa pomenutim.
        ono sto me raduje je da Milojevic ima autoriteta sve se vracaju,svi udvajaju,da nije bilo tih par faula od Tawambe ne bi se ni pomenuo,a razbio nas je bio u zadnjoj prvenstvenoj utakmici.
        Savica u reprezentaciju.
        PS Bas bih otisao da vidim sta pise TSVA o Stojkovicu sada
        I ovaj ban mi je onako ofrlje,bez ikakvog povoda,normalno ako nije zajebancija

        Comment


        • Ma zeza se Gazda, saljivdzija stari!

          Comment


          • Ne vidim da Donald ostaje ako ne prezimimo u Evropi, meni je sam vezni red Bakula Krstičić Kanga... E to ie već...

            Comment


            • Mi cemo do decembra igrati 2 meca nedeljno, imamo JSL, LE i Kup i treba nam mnogo vise od 4 dobra veznjaka, posto nema ko da ih zameni. O krilima da ne pricam...

              Comment


              • Ako prodamo svu trojicu za koje reče Bogi da možemo da ih prodamo mi smo BOGOVI SVEGA !!!

                DLT, Srnić i Ping Pong, aj Bože pomozi.

                Ako ode Srna nadam se još jednom pojačanju na poziciji krila.

                Comment


                • Сви играчи су заслужили да остану. Ипак најближи одласку је Срнић. Што се тиче ДЛТ-а не видим га код нас на лето следеће године. Али свакако заслужује да одигра халфа ове сезоне. Ми стратешки морамо да нађемо парњака за Савића, квалитетног, поузданог рутинера. Ко ће то бити стварно не знам.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Сви играчи су заслужили да остану. Ипак најближи одласку је Срнић. Што се тиче ДЛТ-а не видим га код нас на лето следеће године. Али свакако заслужује да одигра халфа ове сезоне. Ми стратешки морамо да нађемо парњака за Савића, квалитетног, поузданог рутинера. Ко ће то бити стварно не знам.
                    Iz tvojih usta u bozije usi samo cu to da kazem.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Iz tvojih usta u bozije usi samo cu to da kazem.
                      Не знам Дабо, али мени је он играч за ротацију, одличан за клупу, специјалац. Трчи, радилица, хронично је код њега да онакве шансе као синоћ не зна да реализује. Зашто, појма немам. Ако дође то крило уместо Срнића, па ја не знам стварно, али убедљиво најбољи прелазни рок. Ја се не сећам да се нека група играча и то не мала уклопила овако. Сетите се оних 10 играча које је одједном представио Буњевчевић. Е толико отприлике смо ми довели ове године и сви су се уклопили. Просто невероватно.

                      Comment


                      • Da prosto je neverovatno uklapanje skoro svih (Rkardinjo) za tako kratk period,po meni najveca zasluga trenera,a ako ode Srnic,koga dovesti,kapiram da ce biti domaci al ne vidim ko
                        Bavi li se fudbalom i dalje Bosko Jankovic,ili je defintivno okacio kopacke o klin...mislim zna da od Verone nije igrao ista,al bas nemam ideju koga bi jurili na krilu a da je domacica

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Не знам Дабо, али мени је он играч за ротацију, одличан за клупу, специјалац. Трчи, радилица, хронично је код њега да онакве шансе као синоћ не зна да реализује. Зашто, појма немам. Ако дође то крило уместо Срнића, па ја не знам стварно, али убедљиво најбољи прелазни рок. Ја се не сећам да се нека група играча и то не мала уклопила овако. Сетите се оних 10 играча које је одједном представио Буњевчевић. Е толико отприлике смо ми довели ове године и сви су се уклопили. Просто невероватно.
                          Ti ces to bolje znati ali ako se ja dobro secam njemu je ovo bila treca idealna sansa u derbijima u situaciji 1-1 da je nije iskoristio.
                          Negde sam video sliku sad ne mogu da je nadjem da postavio ovde slikana otpozadi Srnic ima celu desnu stranu praznu gola, golman njihov vec krece da pada na svoju desnu stranu a Srnicevu levu i ovaj puca bas tamo, neverovatno.
                          On se u zadnje dve utakmice nije video, ne zbog sansi nego se nije video bukvalno.
                          A sto se uklopljavanja tice pa to ti je najveca zasluga trenera jer on im pronalazi mesta u timu gde ce se najbolje snaci i najvise pruziti.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Ja dok ne vidim da su nam osnovne poluge tima i dalje tu tj bez "unosnog transfera" - ne verujem foteljasima!

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Не знам Дабо, али мени је он играч за ротацију, одличан за клупу, специјалац. Трчи, радилица, хронично је код њега да онакве шансе као синоћ не зна да реализује. Зашто, појма немам. Ако дође то крило уместо Срнића, па ја не знам стварно, али убедљиво најбољи прелазни рок. Ја се не сећам да се нека група играча и то не мала уклопила овако. Сетите се оних 10 играча које је одједном представио Буњевчевић. Е толико отприлике смо ми довели ове године и сви су се уклопили. Просто невероватно.
                              Srnicu je, zapravo, jedna od jacih strana realizacija iz drugog plana, dao je on dosta golova u karijeri kao krilni igrac. Sinoc ga je Stojke u onoj situaciji nadigrao jer Srna nije razmisljao, radio je to i boljim igracima od njega. Srnicev najveci problem da napravi jos bolju karijeru su fizikalije, preslab je a ne kompenzuje brzinom ili superiornom tehnikom. Uporedi njega i, recimo, Rahima Sterlinga koji je u osnovi taj tip igraca, Sterling bi mogao da digne Srnu na krkace i da igra fudbal s njima na ramenima da ne trepne, a za Premijer ligu je perolaka kategorija. To je trebalo ispravljati na vreme, nadam se ako ode da ce u novom klubu povesti ozbiljnije racuna o njegovoj snazi i kondiciji. Fudbal je kontaktni sport, ako nemas neki nacin da dobijes duel na terenu si inferioran.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Da prosto je neverovatno uklapanje skoro svih (Rkardinjo) za tako kratk period,po meni najveca zasluga trenera,a ako ode Srnic,koga dovesti,kapiram da ce biti domaci al ne vidim ko
                                Bavi li se fudbalom i dalje Bosko Jankovic,ili je defintivno okacio kopacke o klin...mislim zna da od Verone nije igrao ista,al bas nemam ideju koga bi jurili na krilu a da je domacica
                                Legao bi nam Darko Lazovic kao kec na deset na ovu ekipu.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X