Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CSKA jbn. Ne atraktivan i težak protivnik, ali možemo dalje.

    Comment


    • Jeben će biti ambijent. Taman da se policija vežba za SP pošto su navijačima najavili da se na SP primire. A opet delije moraju odraditi jako gostovanje, znači biće priče i oko terena i tenzija, a i na terenu.

      Mada pod Milojem nam nisu toliko strašni ti sa istoka. Bolje nego Bilbao ili Atm, ili Italijani. Lacio bi nas vratio na fabrička podešavanja.

      Comment


      • Било који тим из лига петице јачи је конкурент од било ког руског клуба. Из тог угла гледано није лоше. На Маракани очекујем позитиван резултат.

        Comment


        • Prema transfermarktu vrednost CSKA 84 mil. funti. Naša 19.08 miliona funti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Februar u Moskvi, brrrrrr
            Ovde zna da bude gadan.

            Comment


            • Bice tesko u zaledjenoj Moskvi. Nadao sam se Plzenju al zaboravih da je ove sezone sreca rezervisana za Partizan, Viktorija nema stranca osim Ivanisa, Csk iz lige sampiona dolazi ,pakleni Dzagoev i dobar trener..

              Comment


              • Ništa, nije bilo sreće, ali očekujem je u 1/8 finala i da izvučemo Viktoriju
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • biće teško ali idemo dalje, u BG da dobijemo 1:0 kao nekad dok je bata stane bio na klupi i onda borba naživot i smrt u zaleđenoj Moskvi
                  " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Ništa, nije bilo sreće, ali očekujem je u 1/8 finala i da izvučemo Viktoriju
                    Znaš kako, po meni su mogle 3 ili 4 ekipe da se izvuku bolje od CSKA (Lokomotiva, Dinamo K., Salcburg i eventualno Braga, ali to mi je diskutabilno).

                    Ako pogledaš ko se sve izbegao (Atletiko, Atletik, Viljareal, Zenit, Lacio, Milan, Sporting, Lajpcig i Atalanta) ne bih rekao baš da nije bilo sreće.

                    Moglo je bolje, ali moglo je mnogo gore.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da bi svaki tim sa Pirineja prosao sa dve pobede protiv Zvezde. Braga je svake godine u zavrsnici Lige Evrope, portugalska Sevilja otprilike. Realno gledano, jedine sanse, kakve god da su, postojale su protiv ekipa koje su iz istocne Evrope.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ništa, nije bilo sreće, ali očekujem je u 1/8 finala i da izvučemo Viktoriju
                        Easy, easy .. first thing first!

                        Comment


                        • Dobo je dokle god se ne igra na parketu i kosarkaskom loptom
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko su povratnici iz inostranstva?
                            Da nije mozda Katai ?

                            Comment


                            • Zanimljiv osvrt na Donalda, njegovu porodicu ishranu i još koješta...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • CSKA,nisam i hteo iz razloga jer,ne volim kad igramo sa takvim neatraktivnim, a solidnim, za nas jakim ekipama

                                Hteao sam Milan ako mora jak,ako ne po meni 2 najlakse opcije su bile Braga i Salcburg pa Plzen

                                A sto se tice,CSKA po meni najlaksi od svih mogucih Rusa i Kijeva,koje smo mogli da izvucemo,ali nismo favoriti
                                Po meni Vitinjo im je najbolji igrac i Dzagoev napred,zaboravih malog Golovina ,perspektivan i dobar,mogao bi negde u januaru da ode , al uz dobru odbranu ,koju Miloje postavi mogu se iskontrolista,nazad su prilicno spori,sto je logicno jer su gerijatrija,i pretrcace ce ih Radonjic najmanje jednom,imaju trenera za kog kazu da je najperspektvniji ,trener sa tih prostora i to moze biti zeznuto (Goncarenko) dobar je a to se znalo jos dok je pocinjao u Bateu
                                Last edited by 61563; 11-12-17, 15:39.

                                Comment

                                Working...
                                X