Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Iskreno, ne bi da baš dizem paniku ali čim se priča o zameni mislim da malo Gabonac više zateze. Da se razumemo i on i Donald imalu ličnu zelju da ostanu ali isto tako postoji ono da se obezbede malo više, Donald nije baš tako mlad više. Slazem se da vredi ali ako ne moze da se izdrzi finansijski a dodje lepa ponuda oko 4 miliona mozda je bolje pustiti ga, pristao bi i prihvatio prodaju za te pare i ako je zamena Filip. U Evropi je cilj ostvaren, čak i premašen a za prvenstvo je ok i Djuručić, čuješ ok sjajan a tek mu je 25 godina, s tim doduše što bi vrv bila pozajmica.
    Ne zatezu oni nista nego je Terzic vec izobecavao pare od njihovih prodaja jer se nije nadao ovom prolasku u grupe, Kanga je vec nudjen nekim klubovima. Nemojte da nasedate na price za zaglupljivanje navijaca, ti su momci sinoc jasno pokazali sta bi oni radije ako se oni pitaju. Donaldu, na primer, je prioritet jaca liga i veci klub, pare mu nisu prioritet. Srecan je i u klubu i u Beogradu. Kanga je ovakvim igrama itekako zasluzio da mu se pojaca ugovor koji bi ionako trebalo da bude produzen ako mislimo da zabodemo ozbiljnije obestecenje. Za Boacija ima ponuda ali nisu ono sto po mom misljenju decko vredi.

    Sto se tice rokade Kanga - Djuricic, samo izuzetno glupav klub ili lopovska uprava mogu da prodaju glavnog igraca u timu koji je pod ugovorom a dovedu sumnjivu zamenu na pozajmicu. Filip je dobar igrac ali pitanje je kako ce se snaci nakon nekoliko godina igranja na kasicicu. Na stranu to sto kad se zavrsi pozajmica opet ti treba igrac za njegovo mesto, neces nista zaraditi od njega, a otkupicemo ga taman kako smo otkupili Lukovica ili cemo otkupiti Babica za dva miliona. Sledece godine si opet u problemu, opet pravis tim ispocetka i opet cemo da cekamo neke misteriozne Milojeviceve alhemije da nas proguraju u grupnu fazu takmicenja. Takve ad hoc politike nam se godinama obijaju o glavu i nismo valjda toliki idioti da poduvamo ponovo tu pricu.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Nije problem prodati nekog od najboljih ali svu trojicu bi bilo saomoubistvo, mislim da su najblizi Boaći i Kanga i oni treba da se dogovore.

      Comment


      • Ja stvarno nemam pojma ko seje price oko Katai-a i Djuricica.
        Obe varijante su neverovatno dobre. Neko gore napisa djuricic za nasu ligu. LOL .

        Kangi dati koliko trazi i dodati 50k na to kao nagradu za sve. Ako postoji promil sanse dovesti magika i Djuricica. Milijas je najavio penziju, Racica udaljiti od prvog tima, (neuspela gluma i pad na dupe i umalo vanderson da nam da go volejom, iz realno njihove jedine sanse) Srnica eventualno prodati. Trebace nam jako veliki roster za narednu sezonu

        Mislim da se sve brise sem crvenih kartona

        Comment


        • Originally posted by Stara Skola View Post
          Ja stvarno nemam pojma ko seje price oko Katai-a i Djuricica.
          Obe varijante su neverovatno dobre. Neko gore napisa djuricic za nasu ligu. LOL .

          Kangi dati koliko trazi i dodati 50k na to kao nagradu za sve. Ako postoji promil sanse dovesti magika i Djuricica. Milijas je najavio penziju, Racica udaljiti od prvog tima, (neuspela gluma i pad na dupe i umalo vanderson da nam da go volejom, iz realno njihove jedine sanse) Srnica eventualno prodati. Trebace nam jako veliki roster za narednu sezonu

          Mislim da se sve brise sem crvenih kartona
          Gde si ti video Racica u ovoj situaciji da mi je samo znati. Tu je Gobeljic zajebao, zakucao se u blok jednog igraca Krasnodara a Radonjic je kasnio da pokrije, odmah posle toga je izmenjen jer je lipsao. Racic je ostao kratak kod onog suta Grankvista glavom ali je objektivno onde em bio faul, em mi se cini da je Svedjanin bio u ofsajdu. Poznato je da nisam veliki ljubitelj Racica ali nemojmo mu jos i pripisivati greske drugih igraca.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Продаја је очигледно била решење за елиминацију. Победом против Краснодара елиминисали смо продаје (ваљда) ако смо паметни. За мене је прелазни рок завршен што се тиче главних играча. Тј. треба да се закључи продужетком уговора. Те приче да много тражи Канга овај или онај... Све су то мале паре у односу на бенефит који ће се створити њиховим останком у Звезди. Група која се зна, хемија постоји, и напад на Лигу Шампиона уз лепу афирмацију клуба, града играча кроз ЛЕ. Навикла управа да продаје на крају прелазног рока па сад као порив вуче нагон ка продаји а реалности и околности кажу Не овог пута. Евентуално Партизанова активност у прелазном року могу само утицати на додатно реално јачање у виду још једног играча.
            Last edited by suptil; 26-08-17, 00:34.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Gde si ti video Racica u ovoj situaciji da mi je samo znati. Tu je Gobeljic zajebao, zakucao se u blok jednog igraca Krasnodara a Radonjic je kasnio da pokrije, odmah posle toga je izmenjen jer je lipsao. Racic je ostao kratak kod onog suta Grankvista glavom ali je objektivno onde em bio faul, em mi se cini da je Svedjanin bio u ofsajdu. Poznato je da nisam veliki ljubitelj Racica ali nemojmo mu jos i pripisivati greske drugih igraca.
              U jednoj situaciji je pao na dupe, bez ikakvog razloga i lopta ga preletela i napravila sansu, mozda sam pogresio i ne pripisujem mu nista. Ne vredi gurati ni omladince na silu. Ako ima kvalitet ima, ako nema za zvezdu, treba biti iskren

              edit:Sansa grankvista.Sad sam nasao, mislim da je bio ofsajd, ali da je bilo faula nad racicem nije, samo je pao od nemoci
              Last edited by ; 26-08-17, 00:39.

              Comment


              • Originally posted by Stara Skola View Post
                U jednoj situaciji je pao na dupe, bez ikakvog razloga i lopta ga preletela i napravila sansu, mozda sam pogresio i ne pripisujem mu nista. Ne vredi gurati ni omladince na silu. Ako ima kvalitet ima, ako nema za zvezdu, treba biti iskren
                Ово је била ад хок ситуација. Ми клупу немамо а повреде грача учинили су своје. Ми смо Красндоар елиминисали ето са Гобељићем, Рачићем и то није никакво претеривање. Просто невероватно.

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Utakmica sa WBA je nešto neponovljivo, ne zna se koliko je ljudi bilo na Marakani, možda i 120 hiljada ... to je trebalo preživeti
                  Mnogi koji su tih godina pratili Zvezdu tvrde da je to najposećenija utakmica na Marakani, iako se Ferencvaros zvanicno vodi(ako se ne varam).
                  Na 1:50 se mogu videti tribine.

                  Comment


                  • Originally posted by Stara Skola View Post
                    U jednoj situaciji je pao na dupe, bez ikakvog razloga i lopta ga preletela i napravila sansu, mozda sam pogresio i ne pripisujem mu nista. Ne vredi gurati ni omladince na silu. Ako ima kvalitet ima, ako nema za zvezdu, treba biti iskren
                    Nema kvalitet ni za mnogo slabije utakmice od ove, to je jasno, ne bi ni igrao sinoc da je Milojevic imao ista korisnije na klupi. Ipak, ne mogu da kazem da je bio toliko los koliko sam ocekivao, izvukao je jedan faul kad smo bili u opasnoj situaciji, imao jedan lep % pogibeljan klizeci, dva puta je lepim loptama pokusao napred. Najvise je kaskao u postavljanju prema bokovima, nikako nije mogao da pogodi pravo mesto gde treba da stoji u bloku. On je klinac, mogu samo da zamislim sta mu je prolazilo kroz glavu kad je uveden u ovakvoj utakmici u onoj atmosferi i sa onim ulogom. Voleo bih da gresim ali mi se cini da on nema neki poseban upside, ne vidim u cemu on moze znacajno da napreduje. Pretezak je i prespor za poziciju na kojoj igra a ne zna napred za nekog box-to-box igraca.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by Fon Ligenstul View Post
                      Mnogi koji su tih godina pratili Zvezdu tvrde da je to najposećenija utakmica na Marakani, iako se Ferencvaros zvanicno vodi(ako se ne varam).
                      Na 1:50 se mogu videti tribine.
                      Tesko je uopste bilo procenjivati u to vreme a bilo je mnogo utakmica. Za mene je najveca dusegupka bila Barselona s Maradonom 1982. godine, bilo je toliko ljudi na severu da negde pola sata pre utakmice gde si stao i u kojem polozaju si se nasao to ti je bilo to do kraja. Secam se da sam otvarao paklu cigareta jednom rukom i zubima jer drugu uopste nisam mogao da izvucem. Tu utakmicu, pored nekoliko antologijskih momenata, pamticu po tome sto sam pola tekme razmisljao sta cu da radim i kako cu kuci bos ako mi spadne patika u nekom trenutku. Samo ulazak na stadion je bila avantura nevidjena, kad krene guranje samo dignes noge s betona i naslonis se rukama na lika ispred sebe pa gde te talas odnese, nema Boga da uradis bilo sta drugo.

                      Te utakmice su se prepoznavale po tome sto bi posle utakmice pisalo u Sportu da je bilo 90.000 navijaca. Svaki put kad bi u novinama pisalo da je bilo okruglo 90.000 ljudi znao si da je to teralo na nekoliko hiljada vise. Ferencvaros ce ipak ostati neprevazidjen jer je, koliko se secam, stadion renoviran posle te utakmice (valjda je stavljen semafor na jug ili tako nesto) pa bukvalno vise fizicki nije moglo da stane toliko ljudi. Juce je isto teralo za nekoliko hiljada preko zvanicnih 50.000, pa ko je juce bio moze sasvim lepo da zamisli kako je taj isti stadion izgledao sa jos 40.000 ljudi unutra.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by Stara Skola View Post
                        U jednoj situaciji je pao na dupe, bez ikakvog razloga i lopta ga preletela i napravila sansu, mozda sam pogresio i ne pripisujem mu nista. Ne vredi gurati ni omladince na silu. Ako ima kvalitet ima, ako nema za zvezdu, treba biti iskren

                        edit:Sansa grankvista.Sad sam nasao, mislim da je bio ofsajd, ali da je bilo faula nad racicem nije, samo je pao od nemoci
                        Tada ga je Grankvist (valjda se tako zove) oduvao kao petlića, ipak njemu treba još snage za ozbiljan fudbal.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Nemoj Kangu Terzicu...ne igraj se...Ne secam se da smo imali strance koji su se ovako uklopili u ekipu i "osetili" sta je to Zvezda...Jeres bi bio da ne igraju ovu grupnu fazu LE ...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ako Kanga trazi 600.000 evra potpisuj odmah! To je lova od ulaznica protiv Batea...
                            Bojim se da ce Donalda prodati, jer imamo gotovu zamenu u vidu Krsticica.
                            Inace bih Donaldu dao ugovor koji trazi i da bude kapiten do kraja karijere, mnogo gotivan igrac

                            Comment


                            • Imamo prostora da se "strpimo" sa prodajama do zime...uvek je isla prica "moramo da prodajemo zato sto ne igramo Evropu"...e, pa sad je igramo, lakse se dise...treba Milojevicu omoguciti da nastavi da radi sa ekipom koju je tako dobro ukomponovao, ponavljam, bar do zime, da bar covek identifikuje zamene za te "zlatne koke"...cena im sigurno nece padati u LE...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • I onda dodje, recimo, Spartak iz Moskve ponudi nama 4M za Kangu,a njemu 1.5M platu i mi mozemo samo da potpisemo ugovor.

                                Bice jako tesko zadrzati Kangu, od ponedeljka ce krenuti pljuvacina po zlim strancima, da bi do srede bio prodat. Nema se vremena kao kod Huga,a ne moze na brzinu kao kod Luca Ibanjeza, tako da mora provereni scenario...
                                Na srecu sad ce mnogi igraci koji su nas odbili, zeleti da dodju, samo treba pravilno proceniti,a to Milojevic ume i te kako.

                                Comment

                                Working...
                                X