Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanga nema problem da ostane, to je sam rekao uz odredjene korekcije u ugovoru...nije on glup, zna da sa ovakvim igrama i statusom koji ima u ekipi cena samo moze da raste...plus je LE odlican izlog...on je odigrao 2 meseca fenomenalno, nije bas da ce najbolji klubovi stojati u redu da ga dovedu i daju mu milionske plate...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Pricao sam s mrkelom dan pred utakmicu. Bio je jako zadovoljan dolaskom krsticica. Ne znam koliko se on pita oko prodaja, ali vidim da su u velikom problemu. I pre ove utakmice imali su ponude za boacija, kangu, donalda cak i za pesica. Ulazak u LE ce svakako znaciti s finansijske strane ali ni priblizno kao sto se pise. Neko je pomenuo 14 miliona a toliko dobija osvajac LE!
      Ja mislim da ce boaci sigurno otici jer mi je i rekao jedno ime koje dolazi u obzir kao zamena kao i da Miloje takodje zeli da igra sa dva spica.
      Ako dodje dobra ponuda za kangu dzabe sto on hoce da ostane kad mu ne mozemo ni izbliza dati platu koju moze dobiti u rusiji, francuskoj ili gde vec. S druge strane ako postoji i promil sanse treba ga zadrzati jer bez njega ne verujem da bi bili konkurentni za titulu.
      Last edited by NateHuffman; 26-08-17, 09:01.

      Comment


      • Оно што мене радује око ребуса звани прелазни рок, је чињеница да се Партизан појачава. То може бити пресудно за останак Канге. Очигледно се дербијем завршава чаробни период од два месеца предсезоне који су били за памћење. Почиње нешто друго, нешто ново, почиње ера такмичарског фудбала где је огроман плус када у тиму имаш чаробњака с алоптом, стрелца рутинера. НИје реално да са Кангом нападамо Лигу Шампиона али јесте изводљиво да одигра Лигу Европе. Не знам да ли у клубу још увек важи забрана високих плата за играче. Тј. да ли је на снази правилник о горњим лимитима за плате фудбалера...
        Last edited by suptil; 26-08-17, 09:29.

        Comment


        • Živi se od prodaje i možda sad dobijamo ekstra ponude za neke igrače ali ako dobro odigramo grupu te ponude če biti još jače. Ako Kanga baš insistira na prevelikoj plati, adio buraz, putuj.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Оно што мене радује око ребуса звани прелазни рок, је чињеница да се Партизан појачава. То може бити пресудно за останак Канге. Очигледно се дербијем завршава чаробни период од два месеца предсезоне који су били за памћење. Почиње нешто друго, нешто ново, почиње ера такмичарског фудбала где је огроман плус када у тиму имаш чаробњака с алоптом, стрелца рутинера. НИје реално да са Кангом нападамо Лигу Шампиона али јесте изводљиво да одигра Лигу Европе. Не знам да ли у клубу још увек важи забрана високих плата за играче. Тј. да ли је на снази правилник о горњим лимитима за плате фудбалера...
            Nema limita, radi se na ostanku o svemu nakon derbija, da sutra pobedimo i zaokruzimo ovaj deo sezone pa da vidimo. Partizan se ozbiljno pojačava ako se potvrdi za Tošića i Stoiljkovića to je baš ozbiljno za naše uslove, ali i ako ode Kanga dolazi zamena stranac, samo da li će biti tako dobar to se nikad ne zna.

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              Ja mislim da ce boaci sigurno otici jer mi je i rekao jedno ime koje dolazi u obzir kao zamena kao i da Miloje takodje zeli da igra sa dva spica.
              Taj sto ce doci ako ode Boaci nadam se da nije Stojiljkovic?


              Valtere, otkud sad Stojiljkovic kod njih?

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Nema limita, radi se na ostanku o svemu nakon derbija, da sutra pobedimo i zaokruzimo ovaj deo sezone pa da vidimo. Partizan se ozbiljno pojačava ako se potvrdi za Tošića i Stoiljkovića to je baš ozbiljno za naše uslove, ali i ako ode Kanga dolazi zamena stranac, samo da li će biti tako dobar to se nikad ne zna.
                Sinoc si reko Djuricic a sad stranac Ekipa ima glavu i rep sa Kangom. NIsta ja tu ne bi dirooo. Ako ti najboljeg igraca prodas za 3.5 milionaonda stvarno. Taj priod daj koliko das mislim da je za nama. Ocigledno da je trauma zvani prelazni rok unazad godinama nismo mogli da prodamo ni za 500 000 evra ostavio traga, pa je sad kao uspeh retoricki pre svega prema spolja prica da kontinuirano nasi igraci iz prelaznog roka u prelazni rok imaju cenu i prodajemo ih. Sto je zamena teza.
                Last edited by suptil; 26-08-17, 09:59.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Pricao sam s mrkelom dan pred utakmicu. Bio je jako zadovoljan dolaskom krsticica. Ne znam koliko se on pita oko prodaja, ali vidim da su u velikom problemu. I pre ove utakmice imali su ponude za boacija, kangu, donalda cak i za pesica. Ulazak u LE ce svakako znaciti s finansijske strane ali ni priblizno kao sto se pise. Neko je pomenuo 14 miliona a toliko dobija osvajac LE!
                  Ja mislim da ce boaci sigurno otici jer mi je i rekao jedno ime koje dolazi u obzir kao zamena kao i da Miloje takodje zeli da igra sa dva spica.
                  Ako dodje dobra ponuda za kangu dzabe sto on hoce da ostane kad mu ne mozemo ni izbliza dati platu koju moze dobiti u rusiji, francuskoj ili gde vec. S druge strane ako postoji i promil sanse treba ga zadrzati jer bez njega ne verujem da bi bili konkurentni za titulu.
                  U problemu su zato sto im stalno zeva dupe za pare i zato sto ih je ovaj prolaz protiv Krasnodara iznenadio kao putare sneg u januaru. Sto ti dobri Mrkela nije rekao da je ta ponuda za Kangu iz daleke i prijeteljske Kine i da su u pitanju pisljiva 2 miliona? I da uopste nije ponuda vec smo ga mi nudili.

                  Oni ce na kraju da urade ono sto hoce, vec su pustili pipke po raznim forumima novi "dugo vas citam pa resih" clanovi koji "objasnjavaju" kako moramo da prodamo, kako se ne moze protiv astronomskih ponuda, kako nas kolju dugovi, kako se oni bore da ih zadrze ali realnost na trzistu je takva, pominju se miloni, avioni i kamioni koje cemo dobiti od Kange i Boacija a za sada nista od toga nije realno, niti ima ponuda da padnes u nesvest koje se ne mogu odbiti. To ne znaci da ih nece biti ali za sada ih nema.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Na Transfer Marketu Kanga vredi 2 miliona. A ceo tim 21 milion. Smesne su te price o trenutnoj vrednosti igraca. Zvezda je tim koji raste. Na kraju transfer ce opredeljivati ne jacina ponude za prodaju vec jacina ugovora za igraca. I ajmo da stavimo p ostrani strategije koje su razradjene u slucaju eliminacije. Od petka ujutru nova je realnost i aposlutno mi idu na nerv te price mora da se proda imamo odlicnu zamenu i tako dalje. Ja ne sumnjam da ce Djuricic doci jednog trenutka u Zvezdu ali u ovom trenutku hendikep je prodaja Kange. Tim je upseo da izbaci Krasnodar bez Jovicica, verovatno bi tim ispeglao i nedostatak bilo kog drugog igraca ali sigurnost koju Kanga pokazuje, meka lopta u prostor, stabilnost na lopti, virtuoznost i preciznost sa distance to bi izgubili. Sad da Zurnal sutra donosi poster Kange kupio bi Zurnal i zalepio poster u sobi. A ovde ide neka prica felericna o prodaji.

                    Comment


                    • Nikola stojiljkovic koji se pominjao kao pojacanje je iz nisa, kao i pesic,radonjic,braca ilic...nije dugo bilo bitnijih igraca u vecitim iz nisa, a zadnjih godina na kilo. Mislim bas je to lepo.

                      Comment


                      • Vidim opet se nipodištava mali Račić iako je više nego solidno odigrao. Fin pas momak ima, krativan, ne plaši se igre (što je najbitnije). Takvi stručnjaci su i Matića oterali iz Zvezde zato što je "trom", eto sličan komentar sam pročitao i za ovog momka, a u stvari su ti isti ljudi ćoravi jer ne vide neverovatne fizičke predispozicije. I Sergej Milinković Savić je trom, pa !?

                        Čudane se stvari pišu u temi, npr. hvali jedan Gobeljić čak i priziva na poziciji DMC, koji je realno igrač zvani "ubaci muvu u čašu, poklopi čašu rukom, muva u čaši će da zuji u krug, od kraja do kraja čaše, da udara u ivice čaš, i kad otvoriš čašu ima da odleti u tri lepe".

                        Što se prodaja tih tiče, Donalda odmah treba prodati ako dođe ponuda od 2 miliona pa na više jer veću cenu nećemo ostvariti ni u ludili. Ne može mu se prigovoriti na želji i na htenju protiv Krasnodara, ali mi situaciju kada posle primljenog gola izvodimo centar i lopta ide ka njemu a on je odmah napada na palac preko pola u noge njima nikada neću zaboraviti, to je fudbaler iz ranga seoskog fudbala, tako se tu igra, ti igraš plejoff za kvalifikaciju u Ligu Evrope, pa primi loptu majka mu stara, podeli na stranu, šta si se usro.

                        Comment


                        • Sve ono sto je "moralo" sada vise NE MORA. Ulazak u LE nam je kompenzovao novac od prodaja Kange i Donalda. Sada smo u mogucnosti da konacno uradimo pravu stvar, da sacuvamo tim, dupliramo vrijednost igraca, stvorimo sistem. Ovo je ogromna sansa da se barem jednim tockom vratimo sa seoskog na magistralni put. Nikako je ne smijemo ispustiti.

                          Comment


                          • To duvanje je izveo i Kanga pa je od odbitka dao gol.
                            Kao i Milijas godinu dana pod onim debilom Jankovicem, tako da ti je primedba za Donalda besmislena

                            Comment


                            • cist prekrsaj onog buzdovana grankvista nad racicem pre one borjanove odbrane, eto cisto da se napomene
                              sudije su se bukvalno trudile da nas izbace

                              sto se tice zreba, prvu moramo dobiti i to ubedljivo, treba ih napasti i dati lagano 3+ komada. u kelnu ocekujem zanimljivu tekmu, sa puno golova. bice dosta nasih gastarbajtera tako da ocekujem i 10k+ navijaca. jedva cekam tu tekmu, ima da prsti. cak i remi bi bio odlican rez. 4 boda iz prva 2 kola milina. 6 pola posla. da se vratimo iz kelna neporazeni i onda potpuno bez pritiska protiv arsenala uz spektakl i to moze da se dobije sto da ne.

                              kangin gol i dalje
                              bonnet de douche

                              Comment


                              • Blagajne Marakane skoro pa prazne.
                                Znaci za derbi jedva 30.000 ljudi.
                                Prvi problem je bio igracki kadar, svi nemaju pojma, raspali se, andjelko igra sada bla bla bla, kada konacno imamo odlicne igrace i usli posle dugo godina u Evropu i osjeca se ta neka pozitivna atmosfera ne mozemo da skupimo 40.000 ljudi na derbiju?
                                Nismo mi ni zasluzili bolje od Surdulice...

                                Comment

                                Working...
                                X