Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Bice Micko korektna zamena a bice jos bolji parnjak Branku kad se ovaj vrati na teren...
    Jeste nama izostanak Branka pred Krasnodar veliki udarac ali ne treba sad spustati glave...tim cini i ostalih 10 na terenu...Vladan mora da na najbolji nacin iskoristi ovu situaciju i da igracima probudi jos veci motiv i zelju za prolaskom...psihologija je cudo i uveren sam da ce svi od reda odigrati na gornjim granicama svojih mogucnosti, bas za Branka...
    Upravo je psiholoska priprema meca vazna, tu je Milojevic pokazao da ume da motivise igrace, a mecevi u Jevropi su takvi da voljni momenat prirodno ide uzlaznom putanjom.
    Daleko od toga da ce biti lako, sada sa Brankovom povredom posao ce svakako biti jos tezi, ali trener je taj koji treba da uskladi sve linije tima i usadi igracima misao da nisu topovsko meso tajkunskom klubu iz Rusije.

    Ono kako su momci izasli na Spartu pokazatelj je da je dobro uradio posao.

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Bice Micko korektna zamena a bice jos bolji parnjak Branku kad se ovaj vrati na teren...
      Jeste nama izostanak Branka pred Krasnodar veliki udarac ali ne treba sad spustati glave...tim cini i ostalih 10 na terenu...Vladan mora da na najbolji nacin iskoristi ovu situaciju i da igracima probudi jos veci motiv i zelju za prolaskom...psihologija je cudo i uveren sam da ce svi od reda odigrati na gornjim granicama svojih mogucnosti, bas za Branka...
      Milojevic sads ne.mora da menja koncepciju uopste. Dobio je zamenu za Jovicica, i sada je samo pitanje taktike. Odlicno je u celoj situaciji sto je Mijailovic dosao na vreme i sto ce imati vremena da se.malo uigra za Krasnodar i Partizan. Ako bude pameti i ako otkupna klauzula nije velika mogli bi smo Jovicica i Mijailovica da uigravamo za narednu godinu u Evropi. Evidentno je da ce.tim pretrpeti promene, Kanga i Donald ce nas verovatno napustiti, narocito ako ne prodjemo Krasnodar, Kangu ne vidim kako mogu da zamene i to me jako plasi, obzirom da je on motor ekipe.

      Comment


      • Mijailovic je jako tesko podneo sve ono sto se desavalo s Robijem, s obzirom da ga je on bukvalno stvorio ni iz cega. Tadasnja uprava je imala ponudu za njega ali se cenjkala i propao je transfer, kao sto su se cenjkali za Lazovica sa Austrijancima pa im propao transfer od 4 miliona a on se posle povredio i otisao dzabe. Ne treba gledati sve sto se desilo oko te tuzbe kao da je Micko tuzio klub, on je tuzio najgoru upravu koja je ikada zasela Zvezdi na grbacu i koja nas je za vrlo kratko vreme zaduzila za skoro 30 miliona evra. Klinci ponekad gledaju na klub kao na svetinju, zaboravljaju da taj klub cine zivi ljudi od kojih su neki olos neopevana koja zloupotrebljava navijacku ljubav da bi napunila sopstvene dzepove i ojadila Zvezdu. Da su navijaci bili malo pametniji i da vodje nisu masno naplacivale podrsku Lukicu i Vesicu ta uprava koju je Micko tuzio mnogo pre toga ne bi bila u Zvezdi pa ne bi bilo ni tuzbe.

        Bilo, ne ponovilo se. Nisu ni ovi sada u upravi cvecke ali za tadasnju upravu su kombinacija Lija Ajakoke i Mahatme Gandija.
        Last edited by taliesin; 08-08-17, 11:42.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Pogrešnu sam statistiku i minutažu onda gledao. A to za navijače i vodje mi tu nemamo šta da tražimo ni onda a ni sad tek. Ja ne bih nikad uradio oni što je on i Zvezda je Zvezda ma ko je vodio. Znam da je teško tako pričati i da verovatno to nije njegovi maslo, ali bio je omiljen pa je najviše i smetalo.

          Aj nek je sa srećom Mićku. Šta drugo.

          Comment


          • Mogao bi Mićko biti odlično pojačanje. Valjda je Milojević ocenio da bi se brzo uklopio u tim. Još dolazi na svoje, bio je tu, zna šta se očekiva, kako funkcioniše klub i oko kluba.

            Comment


            • Mislim da smo se opredjeli za Micka ( na 1 god ) prije svega sto mislim da nas Donald napusta ako ne prodjemo Krasnodar. Mislim da on moze biti adekvatna zamjena Donaldu. Naravno, Donald je sigurno jaci fizicki i veca je pretnja u sutu van 16 ali za defanzine zadatke, Micko je sasvim OK.

              Comment


              • Otisao je sramotno nema zbora,sad kad je vec tu i kad je trener, koji ga je i trenirao kao klinca, aminovao dolazak,onda mozemo samo da pruzimo podrsku i da se nadamo sto boljim igrama,nek ponovi bordo,secam se da je tamo leteo kao lud po terenu..

                Comment


                • Добродошлица Мићку пре свега. Навијачки угао гледања креира трибина, чаршија, кафана. Колико је људи побеснело када су најурили Робија, а неће један играч који је млад, емотиван. После Робија био је свакако емотиван потоп. Ја сам први као члан клуба и сезонац написоа писмо Лукићу, исеко у парампарчад сезонску и то све послао назад Лукићу. Тако да апсолутно не треба кривити Мићка за било шта тада. Замислите колике су то моралне громаде и јаки типуси били у клубу када свалиш на голобрадато дете неку кривицу да би себе оправдао. Што се тиче Канге мислим да ће он остати у сваком случају, јер једноставно немамо замену за њега. Волео бих да знам приближно ред величина понуду за Кангу. Колико милиона. Ако смо добро пословали у јулу онда за окосницу тима тј. повећање плате који значи задовољство тих играча сигурно има. Мало нама циганима фали да се понадамо. Ова атмосфера у тиму тј. екипи буди наду. Све имамо а да ли смо заслужили и спортску срећу видећемо против Краснодара!

                  Comment


                  • ko god je bio protiv vesića ima moje puno poštovanje!

                    Mićko je solidan zadnji vezni i ako je nastavio da radi kao što je radio u Zvezdi može biti od pomoći
                    naravno teško će se odmah uklopiti i zameniti Jovičića ali šta je tu je moramo dalje
                    " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                    Comment


                    • Мислим да ће Мићко брзо да се уклопи. Ко зна фудбал тај ће да се уклопи брзо. Звезда игра конкретан фудбал, нема алиби игре. Кад су се сви врло брзо уклопили не видим што Мићко неби.

                      Comment


                      • Micko nije ni blizu los igrac kao sto se o njemu prica. Ja znam da je dobar deo zvezdasa ljut na njega zbog tuzbe, ali dajte da to ne mesamo sa igrackim kvalitetima.

                        On je bukvalno igrac koji ce u dobrom sistemu da igra dobro, a u losem sistemu da igra lose. Ne znam da li njega ljudi pamte iz perioda kad je igrao kod Jankovica, ali tada je i Lazovic izgledao ko amater. Ono sto je dobro to je da je on bukvalno preslikani (ali ipak nesto nekvalitetniji) Jovicic, ali treba uzeti u obzir da i ovaj moj komentar datira iz onog vremena kad je igrao kod nas, a nekako mi je nemoguce da nije bar malo napredovao posle igranja u Turskoj i Rusiji.

                        Rekao bih da je fudbalski nesto inteligentiji od Jovicica, odnosno da bolje i pametnije trci, ali jeste sporiji i slabiji u duelu.

                        Ja sam bio za Zdjelara, ali je jasno da bi bilo suludo kockati se sa ovim mecom protiv Krasnodara i to kad je verovatno i bolja atmosfera nego sto je bila proslog leta kad smo jurili LS.

                        Comment


                        • Mićko je bio solidan kod nas ali ga od tada nisam gledao..drago mi je da su ljudi koji ga prate zadovoljni, ne mora da igra kao Makelele, dovoljno je da igra kao Jovičić.

                          Comment


                          • Срећно Мићку. Јесте безвезе начин на који је отишао, али кад знамо шта је све било и ко је све био ту, не треба то узети за зло. Што каже Лудован, да Весић нападне Хеса или Геринга, њих би требало бранити. Надам се да ће нам помоћи да се пошибамо против Руса и у наставку првенства, све најбоље му желим.

                            Comment


                            • Markose mozes na yt naci snimke meceva Krile. Micko je napredovao igra i druge pozicije kao desni vezni ili ofanzivni. Ima sasvim dobar pas przma napred. Izvodi i prekide, mislim da moze komotno kod nas preuzeti izvodjenje kornera posto sam na jednoj utakmici Krile zapazio da to radi sasvim dobro.

                              Comment


                              • Када дође домаћи играч релативно млад са интернационалним искуством то не може да буде лош потез. Ценим да ће по истеку позајмице Милоје предложити Мркели да се откупи Мићко.

                                Comment

                                Working...
                                X