Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Keylor View Post
    Pa i nismo bili kompletni poslednje 2 utakmice koje su bile najvažnije. Protiv Sparte Radonjić se tek uigrao, a utakmice pre Sparte nisu nikakav reper. Sutra nam je potrebno malo sreće i možemo da se čak nadamo proleću, ili makar zimskoj utakmici, u Evropi.

    Sinoć je dosta "jakih" timova poispadalo, a iz drugog i trećeg šešira ima gomila timova koji su ili slabiji ili u najbolju ruku jednaki Krasnodaru i Sparti. Za ove iz prvog šešira nam treba malo sreće pri žrebu. Kako je nismo imali sa Krasnodarom a pogotovo sa Spartom red je sutra da nam kuglice budu naklonjene. I ne, ne želim nikakve Milane, Arsenale, Bilbae i ostale ale, želim ono što je najbolje za Zvezdu.
    Sa Milanom i Arsenalom možemo da dogovorimo randevu sledeće godine u CL.
    Ako uspeju da se plasiraju
    Mozda i nije toliko losa ideja da nam dodje neka azdaja iz prvog sesira koja ce da sabija sve redom i dve slabije ekipe iz drugog i treceg. Drugo mesto u grupi bi bila puna kapa.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Sad treba pobedjivati što više, zbog koeficijenta. Da sledeće godine uđemo u LŠ. Skinuli smo prokletinju dobrim trenerom i dobrim selektiranjem igrača na poziciji stranca i na poziciji ciganštura(Žule, Gobelja, Savke i ekipa).

      Inače Milojević je ne Radonjić 2.0 u basketu, nego 5 puta jači. Kad jedan Frimpong izgleda kao igrač, kad Milić ima svoju ulogu, kad igra dosta igrača. To je trener. To je majstor. Za derbi ne brinem. Ima odmornih igrača, a svi su u takmičarskoj formi. Adža, Pešić, Krtičić, Le Talek, i Anđelko može protiv grobara... Babić odmoran. Mi imamo dva tima oni nemaju, za toliko smo jači, jači smo i individualno, jači nam je trener. Dupla kruna i da prezimimo.


      Dobićemo sutra najslabije moguće rivale na papiru. Sad kad nas prosere kad ne treba...(gde ne treba )
      Last edited by Cassius Clay; 25-08-17, 00:52.

      Comment


      • @taliesin To je to, isti nam je utisak. Mislim da je Radonjic usao u stos da je eksplodirao i da nam bas ;epe stvari predstoje. Kapa dole za igru Boacija. Odlicno se gradi, odlican je sa loptom. Takodje i onaj fantastican sut i stativa. Dvomec je dobila sredina terena i igraci u manevru. Samo da izbegnemo povrede. Ovo je pobeda za Branka Jovicica.

        Comment


        • @taliesin
          Imaš pravo. A i teško da bi na Marakani unapred upisali poraz.
          Arsenal da gostuje u decembru možda?

          Comment


          • Nadam se da ce Totenhem daleko u Ligi Sampiona. Juce sam ceo dan obilazio sopove ovih klubova sa kojim mozemo da se sretnemo. Zamislite Olimpik

            Comment


            • Ali Frimpong me bas prijatno iznenadio, priznajem jesam bio skeptican da on pocne danas, ali me je demantovao samo tako. Mislim da derbi treba da pocne isti tim, jedino ako neko od ovih sto su imali povrede i izasli ne bude mogao, onda da se tu trazi zamena ali ne bih menjao nista za derbi u sastavu ekipe.

              Comment


              • Sad sam samo bacio pogled na "penal". Sram ga bre bilo, nije mi zao nijednog komentara sa tribina. Sramota i ovi kako su naboli Kangu i posebno Pesica na kraju, bez ikakvog razmisljanja o povredi.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Sad sam samo bacio pogled na "penal". Sram ga bre bilo, nije mi zao nijednog komentara sa tribina. Sramota i ovi kako su naboli Kangu i posebno Pesica na kraju, bez ikakvog razmisljanja o povredi.
                  Veliki je to udarac za njih i skandal sa stanovista Ruske lige. Ispadanje. Oni kao i u zivotu i u fudbalu smatraju da su imperija. Pijani milijarderi. Pa ispadanje boli. Kod penala je bio neki kontakt ali to se ne sudi. Sudija je bio tendenciozan. Bruka i sramota neki evropsski Danilo Grujic

                  Comment


                  • Malo je falilo da im se i Zenit pridruži večeras. Ako moramo nekog od jačih može Zenit slobodno.

                    @Madrid

                    Sa tribina si sve odlično video. I sudiju i seckanje igre na sredini(ovo je radio i nama i njima). Jedino za Pešića grešiš. Nije imao nikog drugog da ubaci, a videlo se da Radonjić nema više snage, možda 10 minuta pre izmene je baš posustao.
                    Last edited by Keylor; 25-08-17, 01:04.

                    Comment


                    • Originally posted by Keylor View Post
                      Malo je falilo da im se i Zenit pridruži večeras. Ako moramo nekog od jačih može Zenit slobodno.
                      Svetsko je sledece godine kod njih, iako budu slabi gurace ih mafiosi. Ne bih Zenit a i daleko je. Generalno ne pravim pitanje. Ko god da dodje bice puna Mara, gleda se Zvezda

                      Comment


                      • Potpuno se slazem sa tvojom konstatcijom. Samo bih dodao da u fudbalu, mogu samo da nastave da sanjaju (bar reprezentacija, za klupski fudbal sta znam sta ce pare da urade). Nit vece (evropske) nacije nit slabije igre i talenta. Jednostavno nemaju tradiciju, istoriju, istinsku ljubav prema tome. Nekako mi sve deluje na silu, i na moranje, posto su "svetska sila".
                        Last edited by colchonero; 25-08-17, 01:03.

                        Comment


                        • Strasno ponoson, nemam snage za više veceras, Marakana i naši momci su rekli svoje, bravo ZVEZDOOOOO

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Potpuno se slazem sa tvojom konstatcijom. Samo bih dodao da u fudbalu, mogu samo da nastave da sanjaju (bar reprezentacija, za klupski fudbal sta znam sta ce pare da urade). Nit vece (evropske) nacije nit slabije igre i talenta. Jednostavno nemaju tradiciju, istoriju, istinsku ljubav prema tome. Nekako mi sve deluje na silu, i na moranje, posto su "svetska sila".
                            Nije baš tako.Da nije nas imali bi 2 predstavnika u CL i 3 u LE (ovako 2+2). To je nivo Francuske i Portugala. Njima se ta ulaganja isplaćuju. Za reprezentaciju pare baš i ne pomažu.

                            edit. Gledam naš šešir. Mi i Istanbul smo ubedljivo najveće mine iz šešira, tako da je u suštini Partizan najbolje prošao što se tiče četvrtog šešira.
                            Last edited by Keylor; 25-08-17, 01:18.

                            Comment


                            • Isplacuju im se slazem se, hteo sam da kazem da ih ne vidim u vrhu (posebno reprezentaciju). Za 1/8 i mozda ponekad cak 1/4 naravno da su/ce biti sposobni sa toliko para.

                              Ma dobro nebitno u sustini bas me briga za Ruse. Nek udju sledece godine ako hoce, ove ih je Zvezda zasluzeno izbacila u revansu i prosla, tako da i je to jedino bitno.
                              Last edited by colchonero; 25-08-17, 01:19.

                              Comment


                              • This is the beginning of your day
                                Life is more intricate than it seems
                                Always be yourself along the way
                                Living through the spirit of your dreams

                                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                                Comment

                                Working...
                                X