Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne pise sigurno o Lazovicu zbog kojeg i dalje placem,sta su tom decku sve radili
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      Alooo o kome pises? Sta bre pises?
      Pa o ovom sto ide u Juventus.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Ma znam ja o kome on pise i sad sam popizdeo, ne mogu da pisem po forumu banovace me a hocu narednih dana da budem ovde zbog F1. Inace bi svasta napisao ERNESTU.Ali i cemu pisanje. Svaka tvoja rec govori koji si ti zvezdas. A i nik ti govori da si zvezdas, samo u nekom gorem smislu

        Comment


        • Pise za Maksimovica...
          Za mene je odigrao vrhunski a ta jedna lopta je zavrsila gde je zavrsila, Bajko mozda nije trebao da se zaleti onoliko jer su 2 igraca stizala Obranijaka i to je to. Makso odlican stoper, bez zezanja.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Ja sam ponosan na tim kojem je ovo prvi izlazak u evropu, tim koji je sacinjen od domacih igraca, tim koji se sklopio manje vise pre pola godine, tim koji u proseku ima 21 godinu. Ko nije ponosan na njih neka se zapita zasto navija za Zvezdu? Idi navijaj za Barselonu ako si uspeha gladan. Kad ja vidim da su oni popadali, da placu , pa neka izgube 5-0 ja cu uvek biti tu za njih, i ne samo ja nego jos 50.000 ljudi najmanje

            Comment


            • Svi se ovde kunu u Covketa. Sta mislite, zasto je Andrija dobio raskid ugovora?
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                Ja sam ponosan na tim kojem je ovo prvi izlazak u evropu, tim koji je sacinjen od domacih igraca, tim koji se sklopio manje vise pre pola godine, tim koji u proseku ima 21 godinu. Ko nije ponosan na njih neka se zapita zasto navija za Zvezdu? Idi navijaj za Barselonu ako si uspeha gladan. Kad ja vidim da su oni popadali, da placu , pa neka izgube 5-0 ja cu uvek biti tu za njih, i ne samo ja nego jos 50.000 ljudi najmanje
                50k + 1...

                Originally posted by Condition23 View Post
                Pise za Maksimovica...
                Za mene je odigrao vrhunski a ta jedna lopta je zavrsila gde je zavrsila, Bajko mozda nije trebao da se zaleti onoliko jer su 2 igraca stizala Obranijaka i to je to. Makso odlican stoper, bez zezanja.
                Slazem se. Sto se Makse tice, zajedno sa Jovanovicem, skinuo je gomilu lopti koje su mnogo ranije mogle da budu postignuti golovi. Taj jedan kiks, u najgorem mogucem trenutku, je neiskustvo igranja ovakvih utakmica. Kako bi bilo lepo da ovaj tim, uz neka pojacanja i neke zahvalnice na prisustvu, ostane na okupu sledece godine, pa da pokusamo da utrcimo u LS. Nekako sam ubedjen u domacu titulu, jedino mi frka od petka danas i eventualne neke Lukiceve "genijalnosti"...

                Comment


                • Originally posted by tantuz View Post
                  Slazem se. Sto se Makse tice, zajedno sa Jovanovicem, skinuo je gomilu lopti koje su mnogo ranije mogle da budu postignuti golovi. Taj jedan kiks, u najgorem mogucem trenutku, je neiskustvo igranja ovakvih utakmica. Kako bi bilo lepo da ovaj tim, uz neka pojacanja i neke zahvalnice na prisustvu, ostane na okupu sledece godine, pa da pokusamo da utrcimo u LS. Nekako sam ubedjen u domacu titulu, jedino mi frka od petka danas i eventualne neke Lukiceve "genijalnosti"...
                  Taj trenutak za mene nije bio neiskustvo niti pad koncentracije nego jednostavno eto tako je ispalo, hteo je da je izbije da ode u pm ali predje kurva okrugla preko noge i desilo se sta se desilo. Stopercina je Makso, tek ce da napreduje a u ovom trenutku nasu ligu moze da jede za uzinu.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Taj trenutak za mene nije bio neiskustvo niti pad koncentracije nego jednostavno eto tako je ispalo, hteo je da je izbije da ode u pm ali predje kurva okrugla preko noge i desilo se sta se desilo. Stopercina je Makso, tek ce da napreduje a u ovom trenutku nasu ligu moze da jede za uzinu.
                    Maksa sa Jovanovicem moze da bude odlicna kombinacija. Nasu ligu , kao sto ti rece, ima za dorucak da jedu i taman da se uigraju za dogodine... Pusta nadanja da nece biti prodati "po hitnom postupku"... A sto se tice dela da je ispalo, cenim da se uspanicio i da je zato "pogresio"... Da je takva situacija bila negde, recimo, u prvom poluvremenu, jebao me celi svet ako ne bi pogodio gugutku na vrh onog krova na tribini. Izbacio bi je u Atlantik...

                    Comment


                    • Polovina prvog poluvremena Maksa kiksira, prelece ga lopta, Bajko linijas ne prati igru, kasno krece na loptu i Gufran na svu srecu promasuje 100%-u sansu. Drugo poluvreme, Maksa gubi iz vidokruga svog igraca, lopta ga prelece i primamo gol. Treci gol...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Polovina prvog poluvremena Maksa kiksira, prelece ga lopta, Bajko linijas ne prati igru, kasno krece na loptu i Gufran na svu srecu promasuje 100%-u sansu. Drugo poluvreme, Maksa gubi iz vidokruga svog igraca, lopta ga prelece i primamo gol. Treci gol...
                        Maltene ces svakom stoperu (i to na visem nivou) da nalazis takve situacije. Sve je to normalno, samo neka guraju.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Polovina prvog poluvremena Maksa kiksira, prelece ga lopta, Bajko linijas ne prati igru, kasno krece na loptu i Gufran na svu srecu promasuje 100%-u sansu. Drugo poluvreme, Maksa gubi iz vidokruga svog igraca, lopta ga prelece i primamo gol. Treci gol...
                          Vidi ovako... Maksa je, ne zelim ga omalovazavam, verovatno stavio "prvi pecat u pasos." Sve sto si naveo, imalo bi smisla u nekoj totalno drugoj prici...

                          Comment


                          • Slab na zemlji, spor, ne ume da se postavi kako treba, zaboravlja svog igraca, ima skoro 2 metra a slab u skok igri, losa anticipacija. Ovo je utakmica koja se ceka godinu dana, zivis za nju. Ovakva utakmica pokazuje da li si igrac ili ne. Ne govorim o tramvaj ligi. Govorim o standardu... evropskom... Sansa dolazi k`o voz i prolazi, kad dodje moras da je iskoristis. Ceo zivot treniras samo zbog te jedne sanse, nikad ne znas kad ce da dodje, zato uvek moras da budes spreman. Ne postoji neiskustvo vec samo neznanje.

                            Nece meni niko da prica o ljubavi prema klubu. Mene ne boli poraz, on je sastavni deo sporta. Uvek prvo moras da naucis da gubis pre nego sto postanes pobednik. Bol dolazi i prolazi. Danas boli, sutra prodje. Krenu suze, obrises... Ko ga jebe, sutra novi dan. Al` tuki. Tuki novi dan... Klub u kurcu. Boli me kad vidim igrace koji igraju za moj klub. Elementarno neznanje, e to me boli. Oni su hteli da dovedu igraca ciji je (na kraju se ispostavilo) menadzer ubrzao snimak na kaseti kako bi igrac izgledao brze. Igraci s kratkim nogama, sa srcanom manom, epilepsijom... Dovedemo igraca kojeg moramo da cekamo 6 meseci kako bi ga videli na prvoj utakmici. Predsednik kluba nam je covek u fajerci koji iz loze pljuje navijace sa zapada. Vitez od Sopota. Izlazi na ulicu da se bije sa huliganima Partizana koji lome staklo upravne zgrade, "jer smatra da tako brani svoj klub". Vozio u mladosti lamburdzinija, dok je ovaj taksirao. Sve se to na terenu vidi. Doveli su klub na stub srama. Ja se ne zadovoljavam samo srcem na terenu, to se podrazumeva. Nisu igraci krivi, oni su posledica, istaknuti u prvi plan, te je priodno da se prvo na njih ljutis.

                            Zasto je Covic prodao Andriju?


                            P.S. Tuki vas boli, svi ste polegali.
                            Last edited by Ernesto; 31-08-12, 03:26.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Krivo mi je sto niste prosli,isto kao i za Vojvodinu protiv Rapida.Jbg neverovatno je kako se protiv nasih sude penali redovno u 93.,97. itd min. Ja sam vec bio ubedjen da ce i za Tromso svirati penal u zaustavnom... Kakva bi bajka bila da smo imali 2 predstavnika u LE... Svaka cast na borbi,u svakom slucaju.

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Slab na zemlji, spor, ne ume da se postavi kako treba, zaboravlja svog igraca, ima skoro 2 metra a slab u skok igri, losa anticipacija. Ovo je utakmica koja se ceka godinu dana, zivis za nju. Ovakva utakmica pokazuje da li si igrac ili ne. Ne govorim o tramvaj ligi. Govorim o standardu... evropskom... Sansa dolazi k`o voz i prolazi, kad dodje moras da je iskoristis. Ceo zivot treniras samo zbog te jedne sanse, nikad ne znas kad ce da dodje, zato uvek moras da budes spreman. Ne postoji neiskustvo vec samo neznanje.

                                Nece meni niko da prica o ljubavi prema klubu. Mene ne boli poraz, on je sastavni deo sporta. Uvek prvo moras da naucis da gubis pre nego sto postanes pobednik. Bol dolazi i prolazi. Danas boli, sutra prodje. Krenu suze, obrises... Ko ga jebe, sutra novi dan. Al` tuki. Tuki novi dan... Klub u kurcu. Boli me kad vidim igrace koji igraju za moj klub. Elementarno neznanje, e to me boli. Oni su hteli da dovedu igraca ciji je (na kraju se ispostavilo) menadzer ubrzao snimak na kaseti kako bi igrac izgledao brze. Igraci s kratkim nogama, sa srcanom manom, epilepsijom... Dovedemo igraca kojeg moramo da cekamo 6 meseci kako bi ga videli na prvoj utakmici. Predsednik kluba nam je covek u fajerci koji iz loze pljuje navijace sa zapada. Vitez od Sopota. Izlazi na ulicu da se bije sa huliganima Partizana koji lome staklo upravne zgrade, "jer smatra da tako brani svoj klub". Vozio u mladosti lamburdzinija, dok je ovaj taksirao. Sve se to na terenu vidi. Doveli su klub na stub srama. Ja se ne zadovoljavam samo srcem na terenu, to se podrazumeva. Nisu igraci krivi, oni su posledica, istaknuti u prvi plan, te je priodno da se prvo na njih ljutis.

                                Zasto je Covic prodao Andriju?


                                P.S. Tuki vas boli, svi ste polegali.
                                Da li si realan ti? Sta mislis? Klub spaja kraj sa krajem, i baz zato sto igramo shlj ligu ne treba ocekivati mnogo jer ovi momci imaju eventualno 3 jake utakmice i to je to.Drugi gol glupo primljen kao i treci ali vala i oba smo glupo dali tako da sta je tu je.Ja ne volim Lukica i protiv njega sam otkako je Rajdojica ulazio na teren i samarao Pizona zbog Kaadua i Savia..A bio zonpi prvi. Lukic je shljam. Sad mozemo lagano da ga teramo, valjda ce se Dzaja vratiti, mada nije ni on svemoguc da od govana napravi pitu. I vidi se prijatelju da se nikad nisi bavio sportom, jer to je trenutak, desi se i Martinu Skrtelu da vrati loptu Tevezu i ovaj da gol. Ovaj tim je jos mlad ti govoris sansa dolazi i prolazi, da ali za ovu godinu. I u neku ruku mi je drago sto nismo prosli u LE jer nemamo tim i za LE i za domace takmicenje, daj prvo da pobedimo u nasem dvoristu lako cemo mi u evropu uz sacuvan kostur ovog tima.

                                Comment

                                Working...
                                X