Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Poenta oko ostanka igraca je takva da ako ostanu mora da ostanu i za kvalifikacije za Ligu Sampiona a ne samo do zime. Mozda je nekom to daleko, ali uprava mora takve uslove da postavi.
    Nismo mi u mogucnosti da postavljamo takve uslove...nama bi znacilo i do zime da ostanu sva trojica..samo ne da se odmah rasprodaju bez spremnih zamena...Nece Terzic dozvoliti da budemo kanta za napucavanje u LE, tako da sam siguran da ce se resiti pozitivno...Boaci je mislim jedini kritican, Pesic nije malo placen, ocekuje da igra sigurno...

    Jos jedan detalj, slusam konferenciju Salimova...gde nadjose onog kretena da prevodi, bolje google translate, nista razumeo nisam...kakve recenice covek sastavlja, sacuvaj boze..
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 25-08-17, 08:53.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Nikad opušteniji nisam dočekivao neki žreb.

      Comment


      • Ako izvucemo benefit od LE na nivou 8-10 miliona Evra ja prezadovoljan. Pitanje je koliki su bonusi Gasproma za Ligu Evrope. Boaci naravno da place, potvrdio je kvalitet. Igrao je za tamo neku Latinu, ceo zivot se bori da pokaze i dokaze da vredi. Posle ovoga je to pokazao. Mozda Boaci nije realan da sa njim napadamo Ligu Sampiona ali jeste realno da ostane do jeseni. Ja bi ovim bankama kojima dugujemo novac ponudio reprogram investiranja. Da se dug pretvori u novo sponzorstvo banke. Neka ima reklama na terenu a da otpisu dug
        Last edited by suptil; 25-08-17, 08:59.

        Comment


        • Kupili su me za sva vremena, top 3 stranca za mene su Kanga, Boaci i Donald. Profesionalizam je jedna stvar, ali srce i suze na terenu je vecnost. Druga stvar, ova dva Kangina evrogola, i Radonjicev je golcina, ma to se ne vidja cesto ni u Evropi a kamoli na Marakani.

          Comment


          • Ne mogu da prestanem da gledam ovaj Kangin gol...kakva majstorija...tako sam i onaj Zigicev protiv Rome vrteo danima...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Vidim i Savić i Miloje su cestitali i Partizanu, u svoj onoj euforiji, sa druge strane Djukic je jedan od najkorektnijih trenera Partizana.. Tako da se nadam da je to uvertira pred jedan sportski derbi, bez incidenata i mrlja, pa neka pobedi bolji (Zvezda).

              Comment


              • Savic je bas dao smekersku izjavu...pravi Zvezdas, vidi se da mu je Dule preneo onaj duh kakav je tada vladao, respekt za protivnika..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Polako narode, čemu ova euforija, znate koliko još ima da se tera do finala ovog pacerskog takmičenja ?

                  Šalu na stranu, par stvari, tek sad stigoh da nešto napišem:

                  1. Kanga najbolji igrač na terenu ubedljivo

                  2. Stojković najinteligentniji igrač na terenu ubedljivo

                  3. Radonjić mali dok ima snage igrač za Juventus

                  4. Ping Pong oduševio sinoć, alal mu ćufta

                  5. Donald isto vrh, jedino gde me je iznervirao je situacija kad smo primili gol, pa izveli centar i on im mazgetina odmah nekim ispucavanjem vrati lotpu, kao da igra optšinsku ligu, ali broba i sve ostalo na nivou PL

                  6. pohvale svim igračima od golmana do Boaćija

                  7. Sudija magare, za penal, za crveni karton

                  8. Ne vraćaj DLT-a u postavu, nikako.


                  ŽIVI BILI CIGANI, IDEMO SAD REDOM OD ARSENALA DO ŠERIFA !!!!!

                  Comment


                  • Braga, Ludogorec, Keln

                    Comment


                    • https://draw.inker.fun/#/el/gs Evo simulator zreba da malo prekratite vreme.

                      Comment


                      • Ako treba nek se Boaciju i Kangi povecaju plate, samo da sad ne dovedemo par nekih polovnjaka koje menadzeri oce proguraju preko LE.

                        Comment


                        • Terzo kupi Micka, Terzooooo!!!

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Ne mogu da prestanem da gledam ovaj Kangin gol...kakva majstorija...tako sam i onaj Zigicev protiv Rome vrteo danima...
                            12. sekund od pocetka pouvremena.
                            Nevidjeno!!!
                            Sta god da su rusi planirali i dogovorili na poluvremenu tad je palo u vodu. Bas im je trebalo vremena da se oporave.

                            Comment


                            • Salcburg,Bate,Rijeka...a moze i Plzen/Varegem/Austrija...po meni neka najlaksa varijanta

                              Comment


                              • Sinoc za malo sami sebe da ubijemo kad vec Rusi nisu mogli,Kanga zamalo da slomi glezanj Savicu ovaj drugi nas gurnu Rusa koji nalete i povredi Milica,rek'o nema ko da zavrsi utakmicu boga mu.
                                Ja malog Savica u zivotu nisam gledao i citao komentare pre dolaska,mislio sam da dobijamo rupu nevidjenu,dok decko ekstra meni jos malo i kandidat za reprezentaciju,dalje lako pisati o Kangi ali je mene Milic odusevio onaj mali sto nas je razvaljivao u Krasnodaru sinoc nije mogao da se sastavi sa loptom,odigrao muski,jos kad je onu ;loptu stigao i klizecim je izbio u prvom poluvremenu pokazao je taj duh gde ne dobijaju uvek skuplji,
                                Ne bih o penali i o Savicevom " Faulu" ali me uzasno nerviralo sto smo se kraju totalno pogubili i samo ispucavali loptu umesto da kroz pas igru iznesemo napred,nateramo ih da se vrate i tako ubijemo koji minut,ovako sam stvarno imao osecaj da cemo ga primiti na kraju.
                                Sto se tice produzetka po meni totalno realno pogotovo drugo poluvreme,sest izmena lezanje po terenu itd,sudija je gresio ali ovo nije bila greska

                                Comment

                                Working...
                                X