Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filip Bainović novo pojačanje

    Comment


    • Krece opet...dovodimo na kilo...koga sad ovaj menja?
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Filip Bainović novo pojačanje
        Дајте неки краћи опис. Годиште, позиција... Немам појма о коме се ради. Пуни се магацин.

        Comment


        • Ovo je više i zalog za budućnost. Mlad, 21. godina, reprezentativac. Igra u veznom redu

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Ovo je više i zalog za budućnost. Mlad, 21. godina, reprezentativac. Igra u veznom redu
            Jel se zna koliko mu je plata? Ja sad odjednom par pitanja, na koliko godina je potpis?

            Comment


            • Nisam upućen u detalje. Videćemo danas sve

              Comment


              • Originally posted by Eric Cartman View Post
                Jel zna neko nesto vise o tom Filipu Bainovicu iz Rada sto bi trebalo danas da potpise?
                Ne mogu bas svi igraci da budu pojacanja, mora malo i Terza da zaradi. Sta ste se stisli kao da dajete pare iz dzepa a dobri Terza mucenik vec par godina nije novu jahtu kupio.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Ne mogu bas svi igraci da budu pojacanja, mora malo i Terza da zaradi. Sta ste se stisli kao da dajete pare iz dzepa a dobri Terza mucenik vec par godina nije novu jahtu kupio.
                  Dovodjenje nepotrebnih igraca posle dobre kupovine je Terzin fetis, praksa pokazala.

                  Comment


                  • Nego, niko ne komentarise to sto nam derbi ponovo sudi Danilo Grujic a.k.a Grobari Cokot. Posto se proslavio u poslednjem derbiju zasluzio je novu priliku.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Nego, niko ne komentarise to sto nam derbi ponovo sudi Danilo Grujic a.k.a Grobari Cokot. Posto se proslavio u poslednjem derbiju zasluzio je novu priliku.
                      Ocekivan scenario.
                      S druge strane, mislim da smo kvalitetniji i da ni sudjenje ne sme da dovede u pitanje mnogo bolju igru/taktiku u derbiju u odnosu na proslosezonsko brukanje.

                      Comment


                      • Sinoc sam od jednog igraca Rada cuo da Bainovic dolazi u Zvezdu, mislio sam samo da je u pitanju "tiha patnja". Veznjak, krljac, otprilike ono sto je Jovicic igrao kod nas, fizicki je odlican, ali ne vidim neku ozbiljnu perspektivu.

                        Comment


                        • Pazi ako Zvezda veže dve godine Evrope i proda Boaćija i par igrača, diže se rejting pa će i krljači moći za milion i po, dva u Rusiju, Kinu, itd.

                          Comment


                          • Zvezda u ovom roku ne treba da proda Boacija i par igraca...treba planski prodavati a ne "na kilo" kako i dovodimo...inace ce ove kvalifikacije da budu samo jedan "incident" u moru neuspeha...Ne mozes svake godine menjati 6-7 igraca iz startne postave i ocekivati rezultat...Mi smo ove godine stigli do Krasnodara mahom i zbog toga sto je kostur ekipe tu, uigraniji smo, plus trener koji zna sta radi...Ako sad prodamo sve strance, Srnica, na leto jos dvojicu koji bljesnu ove sezone nema od toga nista...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Igrace se na Marakani jer UEFA nece dozvoliti skandal da ljudi koji su kupili karte ostanu bez utakmice a nema termina da se utakmica moze odloziti ali Krasnodar je, da se ne zajebavamo, potpuno u pravu kad je stanje terena u pitanju. I treba da nas jebu i pritiskaju oko terena koji nije sredjen jer na njegovom sredjivanju ne mogu da se uzmu i podele procenti kao sto moze od transfera Pavkova i drugih slicnih transfera. Nemaju 500.000 da ukljuce grejace i zastite travu od propadanja, nemaju ni nekoliko hiljada da prosto promene travu na terenu ali zato imaju 300.000 da bace na igraca koji jedva da je video teren i koji je posle nekoliko meseci vracen na pozajmicu klubu od kojeg je i kupljen za tolike pare, a 300.000 pojela maca.

                              Ne bih voleo ali tacno moze da se desi da se pred kraj utakmice u stopostotnoj sansi oklizne Kanga ili Boaci i da zbog toga izduvamo za prolaz, bas me zanima sta ce se tada pisati o kvalitetu terena na Marakani. Zvezda kalkulise s ocajnim terenom kao prednoscu za revans protiv jebenog Krasnodara. Ej, Zvezda. Evropski i svetski sampion je doveo sebe do nivoa seljackog kluba da racuna na los kvalitet terena kao na komparativnu prednost. Treba da nas je sramota. Nas muzej u trofejima vredi vise nego ceo onaj svemirski brod od Krasnodarovog stadiona a mi ih docekujemo na oranici i jos se time hvalimo i u to uzdamo.

                              Sjajno napisano, "u sridu" bije ceo post.
                              Last edited by nebitan; 23-08-17, 15:14.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Zvezda u ovom roku ne treba da proda Boacija i par igraca...treba planski prodavati a ne "na kilo" kako i dovodimo...inace ce ove kvalifikacije da budu samo jedan "incident" u moru neuspeha...Ne mozes svake godine menjati 6-7 igraca iz startne postave i ocekivati rezultat...Mi smo ove godine stigli do Krasnodara mahom i zbog toga sto je kostur ekipe tu, uigraniji smo, plus trener koji zna sta radi...Ako sad prodamo sve strance, Srnica, na leto jos dvojicu koji bljesnu ove sezone nema od toga nista...
                                Ako pod incident racunas uspeh hajde ipak da sacekamo do cetvrtka uvece kad se zavrsi utakmica protiv Krasnodara. Do tada i eventualnog povoljnog scenarija po nas ovo je uspeh isto koliko je i prosle godine bio uspeh dvomec protiv Sasuola jer je u pitanju ista faza takmicenja. Nismo mi jos uvek postigli nikakav uspeh, samo smo dosli u situaciju da ga postignemo kao i nekoliko puta do sada.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X