Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U suštini Milijaš i može igrati tu neku poziciju centralnog veznog, ali ga fizička (ne)sprema sputava da to uradi na nekom pristojnom nivou duže od pola sata. Mali Ilić svakako mora odigrati tih 15-ak utakmica, pa bi bilo lijepo probati ga na jednoj. Koliko sam upoznat, on je više centralni nego zadnji vezni, tako da bi i njemu idealan parnjak bio trkač kakav je Jovičić. Ako odmaramo Kangu, onda kao što je taliesin napisao, Rikardinjo iza špica, a krila nek se plisaju
    ALWAYS FORWARD

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Bice tumbanja sve dok budemo igrali Evropu. Nije to toliko veliki problem, nece igrac da ispadne iz forme i da zaboravi timske kretnje ako ne igra na svaka tri dana. Problem je to sto za ovaj trojac u manevru nemamo adekvatne alternative, Jovicic igra non-stop jer nemamo zamenu za njega a Milijas i Racic su na terenu neupotrebljivi iz razlicitih razloga. Kahriman, Adzic, Babic, Pesic, Radonjic, Rikardinjo, Gobeljic su igraci koji treba povremeno da startuju, neki od njih bi do kraja sezone mogli komotno i da se nametnu kao starteri. Andjelkovic ce takodje igrati domace tekme dok smo u Evropi jer Rodic nije potpuno spreman, mada bi meni tu igrao Milosevic ali da ne zakeram previse.

      Ja bih sutra probao s Jovicicem, Milijasem na sredini i Rikardinjom iza spica. Mi moramo da probamo Brazilca na tom mestu jer za Kangu nemamo zamenu a na krilima smo duplirani i ako Rikardinjo ovako nastavi nece videti teren, niti treba da ga vidi. On je protiv Florijane i poceo na tom mestu i to mu je bilo najboljih 45 minuta u Zvezdinom dresu. Dakle,

      Kahriman
      Gobeljic - Le Talek - Babic - Andjelkovic
      Jovicic - Milijas
      Adzic - Rikardinjo - Radonjic
      Pesic
      Odličan sastav, taman ta grupa igraca da bude u tonusu.. Ipak, mislim da se nece odustajati od Racica,.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Ako udjemo u LE ko ide?
        Mislim da je Donald najblizi, čak iako se udje a onda bi se moglo pokušati sa dva spica a da se kroz prvenstvo nekim mladjima što više ukazuje šansa, ali videćemo, korak po korak.

        Comment


        • Pravo u centar. Suštin je da mi bez tria Donald-Jovičić-Kanga, imamo potpuno impotentnu sredinu terena. Sve nam se svodi na bunarenje sa centra i sa krila. Dobro će biti dok nas služi sreća po sistemu i ćorava koka ubode zrno. Šta u slučaju povrede nekog od ključnog trojca, kartona, zime u Evropi? Može li neko od ovih mlađih Adžić-Radonjić da odmeni Kangu, ako Rikardinjo nije taj?

          Comment


          • Originally posted by comedian View Post
            Pravo u centar. Suštin je da mi bez tria Donald-Jovičić-Kanga, imamo potpuno impotentnu sredinu terena. Sve nam se svodi na bunarenje sa centra i sa krila. Dobro će biti dok nas služi sreća po sistemu i ćorava koka ubode zrno. Šta u slučaju povrede nekog od ključnog trojca, kartona, zime u Evropi? Može li neko od ovih mlađih Adžić-Radonjić da odmeni Kangu, ako Rikardinjo nije taj?
            Ma Rikardinjo je dobar igrač, bio je najbolji strelac i asistent lige, polako tek je tri meča odigrao, treba vremena da se neko uklopi i biće on ok, bar se nadam zbog nas ali sam video kako čovek igra.

            Comment


            • Ne moze jer su krila, a ne kreativci.Mogao bi Nikolic, ali on ni do 18 nije dobacio
              Bilo bi zanimljivo protiv Surdulice tamo ili Backe u BG da se na desnom beku pojavi Viveiros, a Gobeljic da menja Jovicica. Slab rival, utakmica pred Krasnodar, skoro pa idealno da debituje..

              Comment


              • Originally posted by caniggia View Post
                Odličan sastav, taman ta grupa igraca da bude u tonusu.. Ipak, mislim da se nece odustajati od Racica,.
                Posle meca protiv Rada za mene je buduce igranje Racica cist bezobrazluk. Hajde sto ne zna, nagledali smo se takvih u Zvezdi, ali decko i nece.

                Originally posted by comedian View Post
                Pravo u centar. Suštin je da mi bez tria Donald-Jovičić-Kanga, imamo potpuno impotentnu sredinu terena. Sve nam se svodi na bunarenje sa centra i sa krila. Dobro će biti dok nas služi sreća po sistemu i ćorava koka ubode zrno. Šta u slučaju povrede nekog od ključnog trojca, kartona, zime u Evropi? Može li neko od ovih mlađih Adžić-Radonjić da odmeni Kangu, ako Rikardinjo nije taj?
                Tesko da mogu Adzic i Radonjic iza spica, ne moze tu da igra igrac bez pasa.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Ja sam skeptican po pitanju Rikardinja,bio i pre dovodjenja,i rekao da je macka u dzaku,moze da valja al ne mora da znaci,jos je rano videcemo,ali ovo do sad mi se nije svidelo.

                  Znam i za statistiku,al Serif je tim,veciti prvak zemlje cak nemaju ni rivala kao kod nas ,plus su najjaci u Moldaviji i mogu da naprave statistiku kakvu hoce igracu,ko sto se igralo prosle godine kod komsija za Djurdjevica sve. Al ajde jos rano,ja ne bih prodavao ni Donalda,ni Kangu a pogotvo Ricmonda realno je prvi spic lige ubedljivo

                  Comment


                  • Rikardinjo moze iza spica, tu bih ga i probao.

                    Comment


                    • Originally posted by Valensija View Post
                      Rikardinjo moze iza spica, tu bih ga i probao.
                      Rikardinjova prirodna pozicija i jeste iza špica. On za krilo nema ni brzine, ni snage.

                      Comment


                      • Nekada sam voleo da napisem po neku o zvezdi, moje vidjenje stvari. Ali izgleda na nekom pogresnom mestu.
                        Predjoh malo ovde, dosta vas i znam ali ne znam da li se mene seca neko. Odande pobegoh odavno, medju pionirima , kada me napade rulja zato sto sam voleo Robja, ono volim ga i sad. Ziveh i gledah jos dok je igrao.

                        Ajde sada malo srece, iako nas nije pogledala na zrebu, neka udje neka odbitusa, neka im golman napravi penal i crveni u prvom minutu. Mislim na Krasnodar naravno

                        Sa srecom braco cigani, stvarno e nadam da je ovo bolje mesto gde cemo se druziti

                        Comment


                        • Dobrodosao,sto se mene tice mozes slobodno da kazes sta ti se svidja ili ne,i uvek sam spreman za normalnu razmenu misljenja,licno ja sam Robija vise voleo kao igraca,iako smo lepo igrali dok je bio trener,al opet meni bitni samo rezultati nista vise

                          A sto se tice Krasnog,realno bice tesko al ,nadamo se,imaju oni opasan tim a od ponedeljka im se vraca i Smolov.

                          A mogao bi i Rile da odigra rukom onako slucajno u 16 tercu

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Bice tumbanja sve dok budemo igrali Evropu. Nije to toliko veliki problem, nece igrac da ispadne iz forme i da zaboravi timske kretnje ako ne igra na svaka tri dana. Problem je to sto za ovaj trojac u manevru nemamo adekvatne alternative, Jovicic igra non-stop jer nemamo zamenu za njega a Milijas i Racic su na terenu neupotrebljivi iz razlicitih razloga. Kahriman, Adzic, Babic, Pesic, Radonjic, Rikardinjo, Gobeljic su igraci koji treba povremeno da startuju, neki od njih bi do kraja sezone mogli komotno i da se nametnu kao starteri. Andjelkovic ce takodje igrati domace tekme dok smo u Evropi jer Rodic nije potpuno spreman, mada bi meni tu igrao Milosevic ali da ne zakeram previse.

                            Ja bih sutra probao s Jovicicem, Milijasem na sredini i Rikardinjom iza spica. Mi moramo da probamo Brazilca na tom mestu jer za Kangu nemamo zamenu a na krilima smo duplirani i ako Rikardinjo ovako nastavi nece videti teren, niti treba da ga vidi. On je protiv Florijane i poceo na tom mestu i to mu je bilo najboljih 45 minuta u Zvezdinom dresu. Dakle,

                            Kahriman
                            Gobeljic - Le Talek - Babic - Andjelkovic
                            Jovicic - Milijas
                            Adzic - Rikardinjo - Radonjic
                            Pesic
                            Slažem se , jedino ako može bez Kahrimana...

                            Comment


                            • Cukaricki je oduvek bio zajeban i relativno smo ih tesko dobijali osim jedne utakmice valjda prosle godine kad smo ih razvalili,sa druge strane dvomec protiv Rusa krece 17 avgusta pa nije bas da moramo da rotiramo bas toliko,dobro bi bilo da opet vidimo Babica i da opet ubacimo jednog ili cak dvoje od Radonjica i Adzica da ostre zubice kao i normalno Pesica,meni sasvim ok.
                              Neko je napisao da je ovaj mladi stoper Brazilac odlican,bice da je Markos tako da bih u buducnosti normalno ako je to istina voleo da vidim i njega u timu posebno kad igramo protiv nekog slabijeg da ne bi bez veze kiksali

                              Comment


                              • Ako u nasoj livada ligi trenutno treba od nekog da strahujemo na Mari onda jbg,ocekujem sve pobede do kraja prvenstva na nasem stadionu i derbi ubrajam u to,realan sam

                                Comment

                                Working...
                                X