Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu su ispali Le Talek i Milić. Još se Le Talek elegantno sklonio u stranu da lopta prođe.
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Jebo te, kad citam ove postove moram da pogledam rezultat jer se meni ucinilo da nismo izgubili sa 5:0 protiv neuporedivo boljeg, organizovanijeg, iskusnijeg, uigranijeg i skupljeg tima na njegovom terenu bez dva jako bitna igraca za nasu odbranu. Stekao sam neki blesav utisak da smo izgubili 3:2, ne znam odakle mi to.

      Neverovatno je sta ljudi umisljaju kakav smo mi klub i kakav tim imamo. Ovaj spor, onaj glup, ovaj nema veze, onome samo da vidim ledja, bolje deca da nam igraju, bla, bla,... Isto bi se pisalo i da smo izgubili 3:2 od Reala na Bernabeu, bukvalno jedno slovo ne bi bilo razlicito od ovoga sto citam. Pri cemu mi nemamo pojma kako bi se snasli neki drugi igraci da je Milojevic izveo drugaciji tim posto ovaj tim nikada nije igrao protiv ovako jakog protivnika. Ljudi su klasa za nas, individualno su mahom brzi, jaci i bolje igraju fudbal, mi smo igrali koliko su nam mogucnosti dozvoljavale u sastavu u kojem smo morali da igramo. Verovatno bi sve to izgledalo malo drugacije s Jovicicem, Rodicem i Le Talekom na stoperu ali sta je tu je, protiv povreda se ne moze. Nisu ovi momci zaboravili da igraju fudbal nakon utakmice sa Spartom, jednostavno smo igrali protiv jaceg tima od Sparte oslabljeni za dva bitna igraca.

      Momci (minus muceni Andjelko) su sinoc ostavili sve sto su imali na terenu i ne razumem cemu toliko isprdjivanje po njima. Malo je degutantno citati ovoliku pljuvacinu koja je uglavnom posledica nerealnih i priglupih navijackih ocekivanja.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Upravo htedoh napisati da sam rezultatom prezadovoljan ali igrom i ne baš.. ubilo me nereagovanje na 20-40m od našeg gola!

        Comment


        • Originally posted by taliesin View Post
          Jebo te, kad citam ove postove moram da pogledam rezultat jer se meni ucinilo da nismo izgubili sa 5:0 protiv neuporedivo boljeg, organizovanijeg, iskusnijeg, uigranijeg i skupljeg tima na njegovom terenu bez dva jako bitna igraca za nasu odbranu. Stekao sam neki blesav utisak da smo izgubili 3:2, ne znam odakle mi to.

          Neverovatno je sta ljudi umisljaju kakav smo mi klub i kakav tim imamo. Ovaj spor, onaj glup, ovaj nema veze, onome samo da vidim ledja, bolje deca da nam igraju, bla, bla,... Isto bi se pisalo i da smo izgubili 3:2 od Reala na Bernabeu, bukvalno jedno slovo ne bi bilo razlicito od ovoga sto citam. Pri cemu mi nemamo pojma kako bi se snasli neki drugi igraci da je Milojevic izveo drugaciji tim posto ovaj tim nikada nije igrao protiv ovako jakog protivnika. Ljudi su klasa za nas, individualno su mahom brzi, jaci i bolje igraju fudbal, mi smo igrali koliko su nam mogucnosti dozvoljavale u sastavu u kojem smo morali da igramo. Verovatno bi sve to izgledalo malo drugacije s Jovicicem, Rodicem i Le Talekom na stoperu ali sta je tu je, protiv povreda se ne moze. Nisu ovi momci zaboravili da igraju fudbal nakon utakmice sa Spartom, jednostavno smo igrali protiv jaceg tima od Sparte oslabljeni za dva bitna igraca.

          Momci (minus muceni Andjelko) su sinoc ostavili sve sto su imali na terenu i ne razumem cemu toliko isprdjivanje po njima. Malo je degutantno citati ovoliku pljuvacinu koja je uglavnom posledica nerealnih i priglupih navijackih ocekivanja.
          Nije baš tako kao što si napisao. Ovaj tim se mnogo razlikuje od onog što je igrao protiv Sparte. Istumbane su pozicije igračima, prinudno, a oni se očigledno nisu snašli u svojim ulogama. Tu ne računam Anđelkovića jer on je van svake kategorije. Jeste Krasnodar bolji tim i od Sparte i od Zvezde ali sam uveren da se možda moglo i bolje odigrati da se igrači nisu povukli i poplašili protivnika. Da se razumemo, rezultat je fenomenalan s obzirom na sve što nas je snašlo. Verujem da bi dosta drugačije izgledalo da smo igrali bez Anđelkovića i Le Taleka koji baš i nije ostavio srce na terenu. Možda bi Le Talek odigrao bolje od Babića na mestu štopera ali ja nisam video da je Babić nešto loše odigrao ili kiksao iako je pokrivao stranu na kojoj igra Anđelković.
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • Sad sam mirne glave odgledao snimak na RTS-u drugo polureme. Imam utisak da je nasa taktika bila prepustiti sredinu terena i cekati na kontre. Jake i dobre ekipe sa takvom taktikom odu u produzetak kao Zvezda u Bariju, a neke kao nasa repka na mundijalu pukne od Argentine 6:0. Mi smo negde izmedju. Statistika na kraju meca uopste nije losa. 7:7 sutevi u okvir gola, vise kornera smo mi izveli, Krasnodar je bila ostrija ekipa imala vise javnih opomena. Jednostavno primili smo ekstremno glupe golove. Da je a nije Borjan uhvatio prve dve lopte sigurno prvi gol ne bi primili. O drugom a narocito trecem golu da ne trosimo reci. Lopta kod treceg gola leti ceo minut dva nasa igraca se zalecu u peterac pa odjednom menjaju kurs trcec ka igracu koji hvata volej, ali u trenutku staju i sklanjaju se bukvalno lopta prolazi pored Teleka valjda i ulazi u nebranjenu mrezu. Stvarno jako jeftini golovi. Dakle taktika je bila takva da je Ristic mogao da pravi dar mar. Igraci su striktno markirali prostor nisu pratili loptu niti igrace. A kad se izlazi na igrace ne prilazi im se blizu. Dakle u tome je cela stvar danas bila. Iznenadjujuce za mene, ali ocigledno da je Rodic mnogo nedostajao. Sto se tice Jovicica da se ne lazemo isto bi ili slicno bilo kad je ovakva taktika bila, taktika je i ok ali igraci nisu lepo sproveli u delo. Odsekle se noge i to je to. Od trenutka kad je Pesic usao par lopti je doslo do njega, u jednoj situaciji iskosa desno prima loptu na roglju sesnesterca i ne snalazi se najbolje, da je Boaci bio taj spic verovatno bi instiktivno lobovao istrcalog golmana. Ali ne mogu da kritikujem jer je lopta dosla u ta par navrata do Pesica mogu samo da spekulisem da je kojim slucajem Boaci bio tu kako bi se kretao taj napad. Puna podrska za tim, strucni stab. I svim silama u napad na Marakani. Nema cekanja, nek se Krasnodaru odsecu noge kao nama u prvom danas. Kad se da prvi gol pa i drugi na ovakva nacin kako smo mi primili odna se igraci osokole pa igraju i bolje. U tome je cela caka oko Ristica. Uz njegov kvalitet dobru pracku eto izgledao je danas kao atomski igrac. Mnogo je bolje analizirati posle odgledanog meca drugi put.

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Upravo htedoh napisati da sam rezultatom prezadovoljan ali igrom i ne baš.. ubilo me nereagovanje na 20-40m od našeg gola!
              To nam je takticki problem od prve utakmice, samo sto za razliku od drugih timova Krasnodar ima igrace koji odatle mogu da odapnu kako treba. Pogledaj snimak druge utakmice protiv Sparte, sve sto su Cesi napravili, ako ne racunamo onih poslednjih 15 minuta kad je vec sve bilo reseno, doslo je upravo sa tih pozicija izmedju odbrane i zadnjih veznih. Pri cemu nam je protiv Sparte igrao i Jovicic koji je neuporedivo hitriji i od Donalda i od Le Taleka. Kad se ta pozicija brani zonom kao sto je mi, na zalost, branimo odbrane su te koje izlaze sinhronizovano u blok i resavaju takve situacije ali se kod ovako ozbiljnih ekipa vidi koliko je suplja ta nasa "granitna" odbrana sa Savicem i Babicem. Kod prvog njihovog gola, na primer, Savic je ostao metar iza ledja ostatka odbrane, da nije onaj klinac iz Krasnodara bi bio u ofsajdu. To je klasican takticki propust. Drugi i treci gol da i ne pominjem, dve svece ulaze u 16 nakon pola sata putovanja i oba puta igrac sam kao duh stoji na 11-12 metara od gola. Nije pomoglo ni to sto je jedan nas igrac ispao kao muflon kod aut linije i umesto da trci za igracem koji ga je presao okrece se prema sudiji i reklamira aut.

              To su neke stvari koje nasi igraci nemaju zbog nedostatka iskustva u ovakvim utakmicama (i Andjelkovih poslovicnih pomracenja mozga), ponavlja se iz godine u godinu. Prosle godine protiv Ludogoreca primamo gol tako sto Cvetkovic okrece ledja igracu koji izvodi prekid i ovaj kao na treningu salje pas igracu u mrtvu sansu. Neozbiljno je traziti neke rezultate u Evropi a primati pacerske golove za koje su se nekad izvlacile usi cak i u fudbalu ispred zgrade. I onda na svu tu muku procitas Andjelkov komentar na drugi gol koji je direktna njegova krivica. Covek nema pojma da je nesto lose napravio, on zaista iskreno misli da se tako brani igrac u sesnaestercu. Kaze lik, skupljao sam unutra, tako se to radi. E, pa neka si ga ti skupio, majstore.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by Knipex® View Post
                Nije baš tako kao što si napisao. Ovaj tim se mnogo razlikuje od onog što je igrao protiv Sparte. Istumbane su pozicije igračima, prinudno, a oni se očigledno nisu snašli u svojim ulogama. Tu ne računam Anđelkovića jer on je van svake kategorije. Jeste Krasnodar bolji tim i od Sparte i od Zvezde ali sam uveren da se možda moglo i bolje odigrati da se igrači nisu povukli i poplašili protivnika. Da se razumemo, rezultat je fenomenalan s obzirom na sve što nas je snašlo. Verujem da bi dosta drugačije izgledalo da smo igrali bez Anđelkovića i Le Taleka koji baš i nije ostavio srce na terenu. Možda bi Le Talek odigrao bolje od Babića na mestu štopera ali ja nisam video da je Babić nešto loše odigrao ili kiksao iako je pokrivao stranu na kojoj igra Anđelković.
                Usli smo preplaseno u utakmicu, to je tacno ali nije nesto sto se nije moglo ocekivati. Krasnodaru je Zvezda samo usputna stanica do nekog projektovanog cetvrtfinala, mi nismo deset godina igrali grupnu fazu Lige Evrope. Mozda je mene malo prevario utisak ali svejedno mislim da su oni bili sokirani rezultatom na kraju i da su ocekivali mnogo vise od ove utakmice, to najbolje govori s kakvim majndsetom su usli u ovaj dvomec. Prosto su nas potcenili. Mislim da bi Milojevic trebalo da skrene paznju igracima na to i da ih naprzi na revans, gubile su i bolje ekipe na Marakani.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Neregularan gol drugi, regularan Ristica, kad se podvuce crta to je to.

                  Comment


                  • Sve sam zadovoljniji kako vreme odmice.. Mozemo mi bolje pogotovo sto cemo ici na pobedu kuci, bez puno respekta a oni su pokazali da umeju da prime itekako. Kvalitetna su ekipa vidi se ali to je ipak neki drugi evropski esalon i uopšte nisu neprolazni. U revanšu osim hrabrosti i motiva, koncentracija mora biti na nivou od prve sekunde do zadnje. Le Taleku je ovo drugi ili treći karton, sa koliko se pauzira?
                    Mozda krenuti sa 4-4-2, ili ostaviti kao rezervnu varijantu u slucaju da krene po zlu..

                    Comment


                    • Ne znam sta ljudi ocekuju od Donalda...kazete "kaska"...pa on to radi od kad je dosao kod nas...prosto je takav igrac, takvih gabarita, tempas...izgledao je sjajno pored Jovicica zato sto mu treba takav igrac u paru a ne DLT koji je slicnih karakteristika, samo jos sporiji...To ce nam biti problem i u drugom mecu i ako Miloje tu uspe da nadje neko resenje, prolazimo...Opet ponavljam, oni nece moci da igraju kao u Krasnodaru, em je podloga znatno sporija, em lopta skace kao da je na LSD-ju...Jos nesto sto je za mene bio kljuc njihove dominacije na sredini...previse prostora je imao Gacinski, u mnogo situacija ga Kanga nije ispratio, mora mnogo veci pritisak na njega, on sve organizuje...opravdanje za Gelora je sto se potrosio u napadu cuvajuci loptu dok nasi ne pristignu, sto je po istu dolazio u krilo nasim defanzivnim vezistima kao i cinjenica da je dobio vise batina nego na svim utakmicama zajedno u Zvezdinom dresu...Izborili smo sjajan rezultat protiv jako ozbiljne ekipe i treba da verujemo, imamo pravo na to...ekipa i trener su zasluzili maksimalnu podrsku i nema mesta "pljuvanju" sve i da ne uspeju...a siguran sam da ce uz pun stadion dati sve od sebe...
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 18-08-17, 06:46.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Grozim se upisa u kojima se pljuju i pogrdnim imenima nazivaju igraci Zvezde, uvek mi je to smetalo, ali sada je to poseban slucaj!
                        Jbt, konacno gledamo ekipu koja 90 minuta trci i bori se, beskompromisno se trude momci protiv realno boljeg protivnika. Ima tu mnogo i do pripreme meca od strane Milojevica, rada sa igracima na treninzima, ali sam 100% siguran da bi Grofova ekipa, onako nespremna i fizicki i takticki, od ovog Krasnodara primila bar 5 komada.

                        Treba skinuti kapu ekipi na borbi, svakako da su onakvi golovi koje smo primili plod neverovatnih gresaka i da ce nesto slicno u Bgdu zapecatiti nasu evro-sudbinu.
                        Opet, problem je i sa sastavom kojim trener raspolaze i te prinudne izmene koje mora da vrsi.

                        Bice jako tesko u revansu, Krasnodar je vrlo jak u vezi, i tu vreba opasnost sa vise strana. Lako osvajaju teren pasom, potkovani su tehnicki.

                        Comment


                        • Ja sam uvjeren u prolazak dalje. Kada na miru pogledah hajlajtse sa meca stekao sam dojam da oni uopste nisu imali ne znam koliko prilika. Ok nepriznat gol, Andjelkovo skidanje sa gol linije i ostalo su bili pokusaji Ristica iz daljine. Mi smo pored dva gola imali zicer Boacija, Srnicev dobar sut u prvom, Martinovic zamlo auto gol i imao je Pesic u nadoknadi situaciju kada je njihov golman zaplivao.
                          Medjutim kada gledas uzivo oni su imali posed kruzili su nam oko 16, stalno je bila tenzija i pritisak na nas gol sto je i stvorilo utisak da nas ubijaju. Na Miticu ce to ici teze, teren ce biti nas saveznik jer je nemoguce igrati brzo na onakvoj podlozi. Po meni sada su sanse 55%-45% za njih, ali ja sam opet prilicno siguran u prolaz. Ima ovaj tim pobjednicki mentalitet.

                          Comment


                          • Sinoć odgledah tekmu na mahove,ali što više vreme odmiče sve sam ubeđeniji da smo mi blagi favorit za zimu u Evropi. Rezultat više nego fenomenalan. Dva gola na strani protiv ovakvih timova...Ranijih godina vraćali bi se sa petardom. Oni od ovoga bolje ne mogu. Mogu samo gore. Idealan teren, tačan i tečan protok lopte, što im je omogućilo da imaju gomilu slobodnog prostora, da igraju uigrane gol kombinacije, i da prangijaju kao na treningu; sve to mogu da zaborave na Mari. Jbg sramota je da imamo onakav teren, idealan jedino za hrkljuš, ali to sad postaje naš najveći adut. Prvi meč kod bogatog deteta na ps4 izvukli smo živu glavu. Revanš kod mangupa iz kraja na razdrndanom fliperu, uz 40.000 kibicera Ako prođu dalje kapa dole boljima.

                            Comment


                            • СУДЬИ "ОБОКРАЛИ" "КРАСНОДАР". КАК "БЫКИ" ПОБЕДИЛИ "ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ" www.sport-express.ru Судије покрале Краснодар. Насловне вести у спортским медијима Русије. http://www.sport-express.ru/football...ilnee-1297099/ Шалимов задовољан Ристићем.
                              Last edited by suptil; 18-08-17, 09:44.

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                СУДЬИ "ОБОКРАЛИ" "КРАСНОДАР". КАК "БЫКИ" ПОБЕДИЛИ "ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ" www.sport-express.ru Судије покрале Краснодар. Насловне вести у спортским медијима Русије. http://www.sport-express.ru/football...ilnee-1297099/ Шалимов задовољан Ристићем.
                                Pa i jesu. Ali sta da se radi, bivali smo i mi pokradeni u toj evropi milion puta.

                                Comment

                                Working...
                                X