Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milojevic je napravio jednu veliku gresku, koja je mogla da nas kosta teskog poraza.
    Niposto nije smeo da pocne sa DLT-Donaldom i da rizikuje sa Babicem.

    Ovako imamo problem i za revans, jer je Dlt suspendovan...

    Comment


    • Originally posted by many men View Post
      Milojevic je napravio jednu veliku gresku, koja je mogla da nas kosta teskog poraza.
      Niposto nije smeo da pocne sa DLT-Donaldom i da rizikuje sa Babicem.

      Ovako imamo problem i za revans, jer je Dlt suspendovan...
      Pa, koga bi ti stavio? Koju postavu bi izveo na teren? U ovom trenutku to je bilo najracionalnije resenje, s obzirom da nismo doveli zamenu za Jovicica. Znao je on mnogo bolje od nas ovde sta rizikuje s tom postavom ali objektivno je izveo najjaci tim koji je mogao da izvede i menjao je odlicno, za sta takodje moras da imas opcije na klupi. Mi boljih igraca od ovih nemamo, obija nam se o glavu bolecivost prema Milijasu i Andjelkovicu i forsiranje Racica, niko od njih trojice nije dorastao ovom nivou fudbala i nije sposoban da zakrpi kad se desi ovako nesto kao sto su povrede bitnih igraca. Mi jednostavno nemamo nijednu jedinu krstenu izmenu u manevru kad izostane neko iz trojca Kanga - Donald - Jovicic a da moze da odigra ovakvu utakmicu. Bukvalno nijednu.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Morace se probati sa Gobeljom u vezi. Djeluje agresivno solidna brzina, dosta zivlji od Le Taleka. Njega u vezu, Rodic na beka i valjda bude defanziva bolja.
        Bravo Miloje za izmjenu Babic-Pesic. Mozemo dalje!

        Comment


        • Nasa igra danas srednjeg reda i odbrane izgledala je kao igra reprezentacije na svetskom u Nemackoj protiv Argentine. Zvezda je danas imala srecu da ne primi 6 komada. Ali ko te pita sta je bilo, proslo je. Bice tesko, ali ako momci rese da igraju i ako se ne plase ima nade. Ova Zvezda danas po igri nije Zvezda iz ove sezone. Jebani strah. Zasto su linije pucale od samog starta to nikom nije jasno od navijaca. Ovo je najlosija igra i od ovog ne moze gore. Ubedljivo najgori na terenu je LTelek bio, mani te se price o Noju. Na pocetku drugog poluvremena svi nasi igraci izlaze iz tunela pricaju medjusobno a ladovina Telek zagrljen s aigracem protivnickog tima caska mode boli me patka za desavanje na terenu. Mnogo sam ispizdeo na Tleka. Jednostavno Donald i Tlek su zakazali, Kanga je primao loptu ok osredine umesto 10-15 metara u polju. JBG-a. Marakana je jebala kevu mnogim timovima u proslosti, neka odradi marakana prvih 20 minuta svoje i ja zadovoljan. Nema sta u Beogradu da se brani. Napad pa kako bude.

          Comment


          • E pa ovako.. (ispario deo alcohol-a, pa da napišem koji redak)
            Borjan- koncentraciju ostavio u BG-u..

            Žule - najbolji u zadnjoj liniji today..
            Fujadin - stupido, tatin sin, pričam mesecima..
            Babić - kriv kod prvog gola, mora i može bolje..
            Anđelko - no comment, grbavi noj ne znAe..

            DLT - manje zlo od 2 zadnja vezna..
            Donald - pogledati iznad..mnoooogo grešaka..
            Srnić - ništa da mu zamerim, dao gol jbg..
            Radonjić - nisi sam na terenu!! ..
            Kanga - opet u Ludogorec mode-u, mora bolje..

            Boaćko - više sreće u revanšu..
            Last edited by salelesa; 17-08-17, 23:02.

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Morace se probati sa Gobeljom u vezi. Djeluje agresivno solidna brzina, dosta zivlji od Le Taleka. Njega u vezu, Rodic na beka i valjda bude defanziva bolja.
              Bravo Miloje za izmjenu Babic-Pesic. Mozemo dalje!
              Gobeljic je danas dosta dobro zakrpio stranu na kojoj obicno ne igra ali to je bilo posle izlaska Andjelkovica tako da moze da zavara, posto Andjelka od zive ograde razdvaja jedino to sto u njemu ima manje zivota. Mada sam sklon da se slozim s tobom, posle vecerasnjeg izdanja lakse bih podneo Gobeljica u timu nego Babica. Naravno, pod uslovom da Le Talek nije out zbog ovog zutog kartona, u tom slucaju cemo gledati i Gobeljica i Babica. Posto ce Rodic verovatno biti spreman za nedelju dana bice lakse i Babicu da igra, samo sto neko treba da mu objasni da Ristic ima samo levu nogu i da se ne cima na laznjake, ako mu izlazi na blok treba da mu izlazi na levu nogu.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • A za Miloja posebni redci.. jbt, dolazili su kako su hteli na 20-25 metara od našeg gola, i šutirali kao na treningu!! (Borjan, neVera) Ne može bre tako, pravi faul, lomi noge na 35-40m..pa samo je DLT imao žuti prvih satak vremena, a ruje se poigravaju!! Miloje, tebi na dušu, molim ispravku u revanšu..

                Comment


                • Originally posted by salelesa View Post
                  E pa ovako.. (ispario deo alcohol-a, pa da napišem koji redak)
                  Borjan- koncentraciju ostavio u BG-u..

                  Žule - najbolji u zadnjoj liniji today..
                  Fujadin - stupido, tatin sin, pričam mesecima..
                  Babić - kriv kod prvog gola, mora i može bolje..
                  Anđelko - no comment, grbavi noj ne znAe..

                  DlT - manje zlo od 2 zadnja vezna..
                  Donald - pogledati iznad..mnoooogo grešaka..
                  Srnić - ništa da mu zamerim, dao gol jbg..
                  Radonjić - nisi sam na terenu!! ..
                  Kanga - opet u Ludogorec mode-u, mora bolje..

                  Boaćko - više sreće u revanšu..
                  Nije Babićev prvi gol. Glavni krivac je DLT !!!



                  Suprotnom nogom čovek hoće da preseče pas !!! Pored toga, obratite pažnju i na Donalda, ČOVEK KASKA a Ristić napada prosot između glupog DLT-a, njega i odbrane.

                  Babić je izašao da izblokira šut Ristića, Savić i Anđelković nisu ispratili ovo tinejdžera.

                  Svaka čast Gobeljiću kako je zaustavio omladinca, vala jeste majstor.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Pa, koga bi ti stavio? Koju postavu bi izveo na teren? U ovom trenutku to je bilo najracionalnije resenje, s obzirom da nismo doveli zamenu za Jovicica. Znao je on mnogo bolje od nas ovde sta rizikuje s tom postavom ali objektivno je izveo najjaci tim koji je mogao da izvede i menjao je odlicno, za sta takodje moras da imas opcije na klupi. Mi boljih igraca od ovih nemamo, obija nam se o glavu bolecivost prema Milijasu i Andjelkovicu i forsiranje Racica, niko od njih trojice nije dorastao ovom nivou fudbala i nije sposoban da zakrpi kad se desi ovako nesto kao sto su povrede bitnih igraca. Mi jednostavno nemamo nijednu jedinu krstenu izmenu u manevru kad izostane neko iz trojca Kanga - Donald - Jovicic a da moze da odigra ovakvu utakmicu. Bukvalno nijednu.
                    Ja da sam sastavljao tim, poceo bi sa Gobeljicem jer je koncepciski najpodobni.
                    Prije neki dan sam pisao o tandemz Dlt- Donald, pa da ne drobim opet.
                    Pomjeranje Dlt u sredinu je dovelo do toga da Babic pocne kao starter, sto je napravilo jos veci problem.
                    Nas najbolji stoperski tandem je Savic-Dlt i to nije smelo da se menja.

                    Comment


                    • @brajkula Donald je imao ekskurziju napad pre. Dosao je do gostujuceg sesnesterca pa nije uspeo da se vrati i da izvrsi uspesno destrukciju igre protivnika. Vec kad su dosli do 30 metara videlo se da ce biti problema.

                      Comment


                      • Le Talek promaši da preseče, a onda Babić ne prilazi, ne faulira, ne radi ništa!

                        edit: Donald ispao ranije u našoj kontri i ćzdr što se njega tiče!
                        Last edited by salelesa; 17-08-17, 23:06.

                        Comment


                        • Celu utakmicu je kaskao čovek, bez promene tempa, meni je to neobjašnjivo, ne može ga oprati ni Dunav ni Sava. Daj Bože da ga što pre prodamo, pa nek igraju ova deca ako ništa, milije će mi biti kad greše nego ovaj umišljeni fudbaler.

                          Jovičić Bog i batina, da se ne lažemo, pored njega deluje da i Donald trči, pa i štoperi da su sigurni ako vise ko na vešalima.

                          Originally posted by salelesa View Post
                          Le Talek promaši da preseče, a onda Babić ne prilazi, ne faulira, ne radi ništa!

                          edit: Donald ispao ranije u našoj kontri i ćzdr što se njega tiče!
                          Bezobrazno je njega kriviti, kad te igrač napada licem u lice uvek je ovaj što napada u prednosti, pored toga, Babić je ok isparirao tu, nije ispao, sad što ga je proda DMC, što Borajn nije bolje reagoavo i što su Grba i Savić samo pogledom propratili ovog klinca što daje gol ne može se njemu svaliti na grbaču. Pored toga obrati pažnju kako Ristić prolazi pored Radonjića i unosi loptu unutra na Babića.

                          Babić je tu najmanje kriv od pomenutih kod gola, ako ćemo realno.
                          Last edited by Brajkula; 17-08-17, 23:10.

                          Comment


                          • Kod naseg drugog primljenog gola, osim Andjelka koji broji zvezde, neko je prodao na suprotnom boku, i zaplivao kao junac.

                            Comment


                            • Originally posted by many men View Post
                              Kod naseg drugog primljenog gola, osim Andjelka koji broji zvezde, neko je prodao na suprotnom boku, i zaplivao kao junac.
                              Msm Srnić.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Msm Srnić.
                                Velika glupost. Potpuno nepotrbno a odbrana nije bila postavljena.
                                Nmg sad da trazim ali samo je Babic bio gde treba.

                                Comment

                                Working...
                                X