Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    A kud se dede onaj Jug (MIlovojev beše?) on mi je ostavio odličan utisak, kad sam poslednju pit gledao u Nišu. On i Romanić, a Adžić je onda, čini mi se, ušao tek u drugom poluvremenu i nije imao neku minutažu da pokaže "sve što zna".
    Jug Stanojev. Tu je, igrace u omladincima i dalje.

    On je Vosino dete, oterali ga iz kluba jer je isao na zvezdine utakmice, posle igrao u Kuli i nemam pojma na koju je foru dosao na probu kod nas. Posle probe je svima bilo jasno kakvog talenta su sasvim slucajno upecali.

    Omladinci sutra od 10h protiv Radnickog iz Pirota. Kadeti od 11h u Pazaru. Pocinju im sezone sutra.
    Last edited by Markoss; 18-08-17, 14:29.

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      Jug Stanojev. Tu je, igrace u omladincima i dalje.

      On je Vosino dete, oterali ga iz kluba jer je isao na zvezdine utakmice, posle igrao u Kuli i nemam pojma na koju je foru dosao na probu kod nas. Posle probe je svima bilo jasno kakvog talenta su sasvim slucajno upecali.

      Omladinci sutra od 10h protiv Radnickog iz Pirota. Kadeti od 11h u Pazaru. Pocinju im sezone sutra.
      Evo, sad nađoh u arhivi sastav Zvezde na toj utakmici u Nišu (lično sam sastavljo )
      CRVENA ZVEZDA: Savić, Bogdanović, Terzić, Rakić, Pejović (od 90′ Sarić), Račić, Cvetković (od 89′ Milić), Ilić (od 89′ Goranović), Romanić (od 89′ Krstić), Panović (od 51′ Mihajlović), Stanojev (od 71′ Adžić).
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Grujic je fudbalski guduric. Obojca nisu bila ni u top10 u generaciji ali ko ume da gl
        eda mogao je videti da im se smesi lepa seniorska karijera. Ja i dalje mislim da ce zile napraviti karijeru i biti koristan i reprezentaciji. Nisu zile i radonjic slican tip igraca iako su na istoj poziciji. Radonjicev talenat nikad nije bio sporan. Njegov dolazal je stvarno veliki transfer za nas jer pose dize vremena imamo moderan tip igraca koji i fizicki i tehnicki ima potencijal da igra ozbiljan evropski fudbal. Sto neko rece njemu treba bukvalno jedan gol da eksplodira. Cini mi se da ga to malo sputava jer imam utisak da on misli da svaki put kad uzmenloptu treba da naslaze dva tri igraca i postigne gil. Kad mu padne taj teret sa ledja bice jos bolji

        Comment


        • Nije lisica toliko pametna,koliko su kokoske glupe.Nije Krasnodar toliko dobar,koliko smo mi sinoc bili slabi.

          Krasnodar nije bio ovako efikasan protiv Urala,Amkara,Groznog,prakticno su bili 50 posto losiji nego sinoc.Protiv nas su sinoc izgledali kao Barselona iz vremena Ronaldinja,Cavija i Inijeste.Za to je kriva i taktika.Zna se da kada igras strogu defanzivu i prepustis rivalu loptu u posed non stop da primas bar jedan gol.Nismo sinoc trebali konstano da se branimo,trebali smo mi da drzimo loptu.

          Milojevic je rekao da je video veliki strah u ocima Zvezdinih igraca,ne znam samo cega su se toliko uplasili.Takodje je rekao da je i podloga jako brza i da nasi igraci nisu mogli da se prilagode.Zato Krasnodar na nasoj njivi nece moci dva pasa da spoji.

          Marakana mora biti puna u revansu.Nas pobeda golom razlike vodi u grupe.Napasti ih na nasoj njivi od samog starta,igrati tu utakmicu kao da ne postoji sutra.

          Comment


          • Vidim da ovde mnogi izgleda ne prate ruski fudbal. Nije krasnodar uopste losa ekipa. Sta vise mislim da u prvenstvu nisu forsirali previse. Oni imaju kvalitet i bice tamo sigurno u 4-5

            Comment


            • Kanga je sinoc bas silio loptu i imao je dosta nepreciznih dodavanja, sinoc je bio los.
              Stojkovic po meni igrac utakmice, koliko je samo puta presjekao loptu i zaustavio ona dva majstora Vandersona I Ramireza.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Slazem se. Ali je probpem u tome sto stranci koji igraju kod nas uglavnom to ne opravdavaju kvalitetom. Nama su stranci potrebni, ali to moraju biti igraci kvaliteta boacija i kange, takvi kostaju i donose instant kvalitet a ne brazilci iz moldavije ili jos gore afrikanci iz srbije, frimpong, onjilo i ekipa.

                Prosle godine mi dovodimo moucea i ruiza na pozicije gde imamo kvalitetne domace igrace, a bukvalno sa jednim ozbljim stoperom, bekom i spicem mi bi usli makar u LE.
                Pa, nije onda problem ni u Mouceu ni u Ruizu, problem je u poslovanju uprave i strucnog staba koji nisu umeli da prepoznaju gde i kako treba da kupuju igrace. Mi smo svakom strancu gledali u najsitnija crevca a more domacih igraca smo kupovali iako nisu loptu znali da sutnu. I sada imamo strance koji kvalitetom debelo odskacu od ostatka tima. Kanga i Boaci su klasa za sebe, Borjan je nas daleko najbolji golman, Le Talek je odlican na stoperu kod Milojevica, Donald je takodje za klasu bolji od saigraca iz veznog reda. Stranci su nama najmanji problem i u igri i u ponasanju, pokazalo se da kad imaju ozbiljnog trenera mahom pruzaju odlicne partije i bore se duplo vise od domacih mudrosera koji se za klub bore po novinama i kad treba da se proslavi ispred severa posle utakmice. Svi ovi stranci koji nam sada drze ekipu su bili vidjeni za odlazak, da li neko moze da zamisli kako bi nam tim izgledao da nemamo Kangu, Boacija, Borjana, Donalda i Le Taleka.

                Kapiram ja te sovinisticke i rasisticke navike da se pljuje po strancima i broji im se svaka greska a gleda kroz prste "nasoj deci", znam gde zivim, samo nisam slep da ne vidim koliko stranci koji dodju kod nas odskacu kvalitetom, profesionalnoscu, takticko-tehnickom obucenoscu i motivacijom od ovih nasih tutubana. Ne postoji danas na svetu, cast izuzecima, gori, gluplji, takticki nepismeniji i tehnicki nesposobniji fudbaler od srpskog fudbalera, koliko god da je talentovan. Lazar Markovic, Andrija Zivkovic, ovaj mali Radonjic kod nas, fenomenalni talenti a for sebi ne umeju da daju kako treba. Naravno, nisu ti momci za to krivi nego katastrofalno stanje nase struke, trenera koji su rodjeni da sve znaju, ne prate moderne fudbalske trendove i zadovoljni su da se setkaju od jednog do drugog srpskoligasa da uzmu neke pare na foru i na brzinu. Najmanji je tu problem hoce li igrati stranac ili domaci, ali sve dok se ovako radi u nasem fudbalu svaki iole normalan stranac koji dolazi iz neke iole normalne fudbalske zemlje je Supermen za ove nase.
                Last edited by taliesin; 18-08-17, 14:48.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Upravo sam to i napisao. Mi bez stranaca ne mozemo ali se ne mogu dovoditi na osnovu jednog hajlajtsa sa jutuba. A cak i na osnovu hajlajtsa svako ko je jednom bio na terenu video bi recimo da su fibel i edson kurtoni od igraca. Video bi da nam DLT mozda i nije potreban. Da ne pricam o igracima kojima je najveci uspeh bio sto su dali gol zvezdi. Ja sam od ruiza ocekivao mnogo vise, ali ocigledno da ni njemu ni risticu genijalci nisu nasli pravu poziciju. Ja tvrdim da ima jeftinih, a dobrih brazilaca i afrikanaca, ali onda odes u afriku i brazil i kupis igraca.

                  Prislogodisnji prelazni rok je jedan od losijih u nasoj istoriji, a pri tom si ti vec imao jako dobro skocaknu osnovu, na koju ti cak nije ni trebalo puno para da bi nesto napravio, a imao si lepu sansu da udjes u CL ili LE.

                  A sto se struke tice pomenuo sam to u prethodnom postu. To je rak rana naseg fudbala i dok god budu isti ljudi tu od naseg fudbala nece biti nista. Pa mi u superligi nemamo dva trenera vredna postovanja. O cemu dalje pricamo. A tek kriminal u mladjim kategorijama?

                  E da i zaboravi ovo za nasu decu. To je cista alibi prica. Ili imas kvalitet ili ne, a mozes biti i iz tunguzije dok god osecas pripadnost kolektivu i ponasas se profesionalno.Mi iz podmlatka treba da izbacujemo dva ili tri igraca u dve godine i to je puna kapa. Sve ostalo je neralno osim ako se bas ne poklopi neka generacija. Ali ne smeju odlaziti nasa deca a da nisu ni dobila sansu. Oml. skola ke ta koja ce reci ovaj i ovaj ima.kvalitet, ovaj nam treba ili ne. Ja s te strane imam poveenja u mladenpvica. Mislim da je pametan tip i da razume fudbal. Imao sam par puta priliku da pricam sa njim. Ali cini mi se da u klubu ne shvataju ulogu direktora omladinske skole. On mora imati platu ako ne ko grof inda malo manju i njegova rec mora imati uticaja.
                  Last edited by NateHuffman; 18-08-17, 15:11.

                  Comment


                  • Имам утисак да је политика клуба повратак домаћих играча из иностранства. После продаје данашњих странаца ми ћемо имати тим у којем привх 7 играча нумерички су из Србије. Рачунам да ћемо некако у наредна два прелазна рока некако доћи до Мићка. Дакле Савић - Бабић, Стојковић - Родић, Борјан, Мићко, Радоњић -Срнић и у перспективи Аџић. уз Илића који је ту док не постане пунолетан па пали у Сити. Дакле то је озбиљна домаћа подлога. Уз 3 странца ето финог тима. Наравно да увек може да се доведе странац, али за нас је најбоље тржиште а то су задња неколико прелазна рока потврдила управо руско уз повратак играча из неке од западних лига. Биће велика штета ако не прођемо Краснодар. Ови момци, заслужују да играју Лигу европе. Говорили смо да је потребно мало среће, имали смо мало више среће у Краснодару. Да имамо и толико у Београду па да уз конкретнију игру играмо коначно Лигу Европе. Ако је Утрехт победио Зенит у Холандији због чега Звезда не би могла Краснодар.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Upravo sam to i napisao. Mi bez stranaca ne mozemo ali se ne mogu dovoditi na osnovu jednog hajlajtsa sa jutuba. A cak i na osnovu hajlajtsa svako ko je jednom bio na terenu video bi recimo da su fibel i edson kurtoni od igraca. Video bi da nam DLT mozda i nije potreban. Da ne pricam o igracima kojima je najveci uspeh bio sto su dali gol zvezdi. Ja sam od ruiza ocekivao mnogo vise, ali ocigledno da ni njemu ni risticu genijalci nisu nasli pravu poziciju. Ja tvrdim da ima jeftinih, a dobrih brazilaca i afrikanaca, ali onda odes u afriku i brazil i kupis igraca.

                      A sto se struke tice pomenuo sam to u prethodnom postu. To je rak rana naseg fudbala i dok god budu isti ljudi tu od naseg fudbala nece biti nista. Pa mi u superligi nemamo dva trenera vredna postovanja. O cemu dalje pricamo. A tek kriminal u mladjim kategorijama?
                      Da, samo sam se nadovezao na tvoj post, nisam nista osporavao. Uzasno mi ide na ganglije ta prica o zlim strancima u klupskim sportovima, smatram to jednom od najodvratnijih stvari u srpskom sportu. Umesto da koristimo sve sto mozemo da podignemo domaci fudbal na visi nivo mi u krug povecavamo i smanjujemo kvotu stranaca kako bi FSS ostavljao utisak da nesto radi. Zato Zvezda juce od 80. minuta nije mogla da prdne, pola tima je jedva stajalo na nogama jer ovi igraci verovatno nikad u zivotu nisu odigrali utakmicu takvog ritma. Koliko god ti fizicki i kondiciono da spremis igrace, ako ne odigraju nijednu takticki ozbiljnu i trkacki zahtevnu utakmicu u sezoni uvek ce se desavati da padnu u visokim minutima ovakvih utakmica.

                      Mada ne znam ni ja o cemu pricam. Mi igramo na terenima gde se smatra uspehom ako se niko od igraca ne povredi a kamoli da tim razvije igru i trci 90 minuta u ozbiljnom ritmu.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Jovicic je operisan danas. Da nam se oporavi sto pre
                        This is the beginning of your day
                        Life is more intricate than it seems
                        Always be yourself along the way
                        Living through the spirit of your dreams

                        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                        Comment


                        • Gledam snimak na areni i mogu reci da ako odigramo u BG kao tamo sto smo od 45 do 70 idemo dalje
                          Mi smo u tom periodu bili bolji i opasniji. Na nasoj oranici ce oni imati velikih muka. Meni su oni u direktnom prenosu djelovali puno bolje, valjda jer sam prezivljavao traumy svaki put kada su nam dosli na ivicu 16-sterca.

                          Comment


                          • Originally posted by Markoss View Post
                            Ali kakav je Radonjic potencijal. Bukvalno kad mu je lopta u nogama deluje kao da u pet koraka moze da pretrci ceo teren, a da cak i ne uhvati sprint. Samo da stekne neku rutinu koja dolazi iskustvom jer vrlo cesto nije siguran sta je najbolje da uradi u nekim situacijama, da li da prodje, da li da asistira, da li da sutira.
                            Dugo nismo imali bržeg domaćeg fudbalera. Samo još da poboljša decision making i donekle tehniku.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Почела је санација траве на стадиону.

                              Comment


                              • A sta misle da urade za nedelju dana?

                                Comment

                                Working...
                                X