Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borjan stvarno dobro deluje na golu. Pun samopouzdanja i prilično siguran. Ali ljudi on mene toliko nervira sa zadržavanjem lopte, izvođenja i bacanjem na travu kao krava svaki put kad je uhvati da ja to ne mogu da opišem. U prvoj utakmici kad je stao na gol i došao na centar terena iz samo njemu znanog razloga sam ispao iz takta na tribini toliko da sam mu i dobacio nešto neprimereno. Toliko me nervira da sam počeo da ga zovem cirkusant i to znaju svi iz mog okruženja pa me namerno provociraju
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Sedam mečeva bez primljenog gola, ne pamtim kad smo imali takav niz, a mator sam već.

      Comment


      • Kljucni potezi PR su ostanak Boacija i rokada Borjan-Manojlovic.

        Comment


        • Muslin kad je bio trener a u odbrani najveci medju najvecima!

          Comment


          • Nismo bili nalozeni da ih oderemo, zato prvo poluvreme losa realizacija. Jos se proba i taktizira. Ovde su bitne pobede, svi igraci misle o krasnodaru i to im niko ne moze zameriti, jos jedna utakmica samo u kojoj je nebitan gol ucinak vec samo pobeda i onda utakmice koje ce nam pokazati realnu sliku kvaliteta.

            Comment


            • This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Neka neko analizira ovde Krasnodar ko ih prati. Meni se cini da ukoliko oni na vreme ne daju gol da ce poceti da grese na sredini terena, a onda se otvara sansa za nase kontre. Videcemo. Vazno je da ih se ne plasimo. A to je evidentno. Hemija u ekipi postoji, a koliko jos akcija iznenadjenja Miloje sprema za Krasnodar to samo on zna Ocigledno da postoje minijature koje se vezbaju na treninzima i koje prolaze na zvanicnim utakmicama.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    DLT danas vidno agresivniji na poziciji MC u odnosu na sve utakmice od kada je došao u Zvezdu.
                    DLT je bio kao britka sablja kad je stigao u Zvezdu, i onda je postepeno potpadao pod uticaj Bozovicevog "sistema" & JSL alibi fudbalske filozofije. Od igraca koji je 90% lopti slao unapred, do igraca koji samo vraca unazad, za manje od godinu dana.
                    Ne treba se plasiti sredine protiv Krasnodara (Donalda i DLT) koliko stoperskog tandema koji ce ciniti Vujadin i Babic. Na stranu uigranost, mnogo veci problem bi mogao biti prvi pas i mirna predaja lopte igracima sredine, sto DLT sa lakocom iznosi. Takodje, imam utisak da uz njega, Vujadin igra mnogo sigurnije, i generalno iznad svojih mogucnosti. Velika steta je sto je propao transfer Mijailovica, ne bi moralo da dolazi do ovih rokada.

                    Comment


                    • Povredio se i njima zadnji vezni ( Juri Gazinski )moguce da nece igrati protiv nas.
                      Vazan igrac sredine terena, igrao svaku utakmicu u prvenstvu, nesto kao nas Jovicic.
                      Otisao im je i stoper Naldo ali on nije bio standardan ove sezone.

                      Comment


                      • Koliko god Vujadin igrao dobro naotvaranju sezone, meni je uvek Babić > Savić, ako ništa bar zbog omladinske repke.

                        A DLT i pasevima unapred, te igrama od kada je stigao sam pisao....ukratko foraš, odrađivao, tu je ispred odbrane, kaska, malo skoči i pas prvom do sebe, taman posla da malo rizikuje, kakvi crni.

                        Na debiju ga izvukao gol Lučanima glavom koji je zamaskirao to bledilo.

                        Od kada ga je Miloje tutnuo na štopera to liči na nešto, a što se igre u veznom redu tiče ovo danas je bilo bolje nego ikad, za prolaznu ocenu, od 1 do 10, neka stabilna 8.

                        Comment


                        • Originally posted by Knipex® View Post
                          Borjan stvarno dobro deluje na golu. Pun samopouzdanja i prilično siguran. Ali ljudi on mene toliko nervira sa zadržavanjem lopte, izvođenja i bacanjem na travu kao krava svaki put kad je uhvati da ja to ne mogu da opišem. U prvoj utakmici kad je stao na gol i došao na centar terena iz samo njemu znanog razloga sam ispao iz takta na tribini toliko da sam mu i dobacio nešto neprimereno. Toliko me nervira da sam počeo da ga zovem cirkusant i to znaju svi iz mog okruženja pa me namerno provociraju
                          Ne brini. On jeste pomalo "cirkuzant" ali kad zatreba bude i ovakav :
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Ne brini. On jeste pomalo "cirkuzant" ali kad zatreba bude i ovakav :

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Neka neko analizira ovde Krasnodar ko ih prati. Meni se cini da ukoliko oni na vreme ne daju gol da ce poceti da grese na sredini terena, a onda se otvara sansa za nase kontre. Videcemo. Vazno je da ih se ne plasimo. A to je evidentno. Hemija u ekipi postoji, a koliko jos akcija iznenadjenja Miloje sprema za Krasnodar to samo on zna Ocigledno da postoje minijature koje se vezbaju na treninzima i koje prolaze na zvanicnim utakmicama.
                              Krasnodar je mlad klub, osnovan je 2008 godine i za to vreme ekspresno stigao do premijer lige, predsednik i vlasnik je ruski bilioner Sergej Galicki a trener Igor Salimov bivši asistent u klubu i selektor zenske reprenzentacije koji je nasledio sjajnog Olega Kononova koji je preuzeo Ahmat iz Groznog nekadasnji Terek. Najbolji rezultat im je treće mesto i redovni su učesnici Evrope maltene. Tri puta su igrali grupnu fazu Evropa lige s u prosloj sezoni stigli i medju 16 gde ih je eliminisala Selta. Vrlo dobar tim, reprenzentativci Smolov, Siskin i Juri Gazinski uz povremene Mamaeva koji je nekad vazio za najvećeg ruskog talenta i Rinata Janabajeva kao i super talenat Sulejmanov, pa Svedski reprenzentativci kapiten Grankvist, srednjak Viktor Claeson , Urugvajac Pereira, mladi Ekvadorac ramirez, Brazilac Joazinjo , nas Ristić, pa novajlija Wanderson predstavlaju sjajan tim koji je u dobroj formi i startovao je sa dve pobede u novom prvenstvu. Naša šansa je gol u gostima i dobra odbrana i onda na punoj Marakani da damo više nego sto mozemo pa šta bude. Sastav na poslednjem prvenstvenom meču protiv Ahmata koji vodi kao što rekoh njihov bivši trener i koji su dobili 3-2- Sinistin-Petrov-Martinovič-Grankvist-Ramirez-Kabore-Gazinski-Mamaev-Pereira-Vanderson-Ignatiev, sa klupe ušli Šiškin, Klaeson, Joazinjo, strelci Martinovič, Klaeson, Ignjatijev. Smolov ni na klupi , priča se da ide a otišao je u Espanjol sjajni štoper Naldo.

                              Comment


                              • @vladimir Mislio sam pre svega na formu i neke pikanterije koje nisu poznate sirem navijackom korpusu a koje znaju oni koji ih prate. Ja sam uveren da ovakvom Zvezdinom uraganu ne moze Krasnodar da odoli u Rusiji. Tj. da cemo dati gol sigurno. Jednostavno kad znas sta hoces kad igras racionalno i jednsotavno gol je tu, a i povoljan rezultat - klasican italijanski pristup. Sad kad brojimo sitno od epohalnog znacaja su stvari tipa eventualna povredan i prodaje. Neko je napisao iznad da im se povredio neki igrac zadnji vezni, pa me je to podstaklo da zamolim one koji znaju da napisu neku analizu igre, stepen hendikepa zbog neigranja nekih igraca i tako dalje. Zna se da im ovaj spic dosta fali i da nemaju ljudsku realizaciju bez njega. U svakom slucaju hvala za upis. Mislio sam da je u timu samo jedan reprezentativac Rusije sad vidim da ih ima nekolicina.

                                Comment

                                Working...
                                X