Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajde Zvezdo, da zaokruzimo ovu sjajnu nedelju. Lazić vrlo dobar od odlaska iz Zvezde napredovao je i bio bi pojačanje, samo polako ne donosite zaključke bez gledanja kao za Vujadina.

    Comment


    • Originally posted by many men View Post
      Dlt posle dvomeca sa Spartom je bio Vidic, sad odjednom nema pojma za LE ali imamo Ferdinanda cije je pravo ime Fripong
      Svako ima svoje misljenje. Ja sam napisao u jednom postu, da svaku sledecu kupovinu igraca posmatram kroz prizmu napada na Ligu Sampiona. Mislim da LeTalek nije kalibar za Ligu sampiona i to je to. Sto se Lazica tice, ja sam potpuno zaboravio ko je taj covek uopste. Vidim da na tviteru bodri tim pred derbi. Uopste nisam siguran da je on uopste pojacanje a kamoli da je resenje za nas. Savicu je potreban neki iskusniji parnjak.
      "FSS: Pomoć Partizanu za reflektore, Zvezdi za teren"
      Last edited by suptil; 27-08-17, 16:53.

      Comment


      • Lazić je bolje rešenje i od Frija i od LTL. Milojević je napravio da Fri izgleda kao igrač, Lazići Savke će biti kao Vidić i Rio.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Lazić je bolje rešenje i od Frija i od LTL. Milojević je napravio da Fri izgleda kao igrač, Lazići Savke će biti kao Vidić i Rio.
          Ja se stvarno doticnog ne secam. Nisam pratio gde igra, niti imam predstavu o njegovim igrackim kvalitetima. Mislim da nije najbolje moguce resenje. Uostalom i Babic je doveden sa zeljiom da bude taj pored Savica pa se ispostavilo da je samo na pozajmici kako stvari stoje.

          Comment


          • Sastav: Borjan, Stojković, Le Talek, Savić, Gobeljić, Donald, Krstičić, Kanga, Srnić, Pešić, Boaći

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Ja se stvarno doticnog ne secam. Nisam pratio gde igra, niti imam predstavu o njegovim igrackim kvalitetima. Mislim da nije najbolje moguce resenje. Uostalom i Babic je doveden sa zeljiom da bude taj pored Savica pa se ispostavilo da je samo na pozajmici kako stvari stoje.
              Bio je dosta los kod nas, par puta sam ga posle toga gledao u mladoj reprezentaciji i izgledao je mnogo bolje. Trebalo bi da bude komplementaran sa Vujadinom sto se strane tice ali njih dvojica u paru je dosta spora kombinacija. Ako je on doveden bice da Le Talek ide, Babic je na pozajmici sto je na pozajmici i tu nema mrdanja. Frimponga ja ne bih pustao, treba nam po jedna zamena za oba stopera, narocito igrac koji je brzi i eksplozivniji.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Pa što DLT, što ?

                Comment


                • Dobijam sigurno...

                  Comment


                  • @taliesin Зато и кажем, танко је то за Лигу Шампиона, да сам на Дулетовом месту, назвао бих Терзу и рекао да Вујадин заслужује бољег парњака. И то са правом. Споро је то за Лигу Шампиона. На крају крајева штоперски пар је једно од кључних места у тиму и јако је тешко наћи два компатабилна играча из прве.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Pa što DLT, što ?
                      Да би га уваљали до четвртка.

                      Comment


                      • Videcemo kako ce Gobeljic odigrati na levom beku, i Krsticic ce biti na velikom iskusenju, steta sto Rodic nije spreman. Ne znam kako ce se Pesic snaci na krilu, ali mislim da Radonjic sigurno dobija sansu u drugom pol.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post

                          I to nije prvi sastav kojeg se sećam...
                          Ti se secas Sekularca u omladincima.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • I po ovom najavljenom sastavu, šta igra Kanga ? Krilo ?

                            Ne daj Bože da gledamo Pešića na nekom krilu.......pu pu daleko bilo.

                            Nisam zadovoljan postavkom....

                            Comment


                            • Nema se pravo sumnjati u Miloja do sad. Prognozirao sam rez 3-1 ili 4-1 za nas, s tim što će oni povesti.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nema se pravo sumnjati u Miloja do sad. Prognozirao sam rez 3-1 ili 4-1 za nas, s tim što će oni povesti.
                                Jel si igrao onda iz 2 u1 (prelaz) da unovcis znanje ;)

                                Comment

                                Working...
                                X