Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi da kao klub, ja ne uvek sam bio protiv ovog sistema,kao sto i napisah danas zasto...al to ko i FKP sto sad zele veci broj stranaca tj koliko god,a bili su protivni ako se secam...ja sam licno da moze koliko god stranaca

    Comment


    • Ova vecerasnja postava govori da je Milojevic najblizi tandemu Donald-DLT za Krasnodar...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ova vecerasnja postava govori da je Milojevic najblizi tandemu Donald-DLT za Krasnodar...
        Вероватно то и јесте најбоља опција. ДЛТ је другачији играч у односу на то какав је био код Божовића. Боље то него експериментисати с Гобељићем.

        Comment


        • Mene je Milojevic uverio u ovih nekoliko utakmica da vrlo dobro zna sta radi...tako da ne sumnjam...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Možemo sa Krasnodarom. Gledao prvo pol i apsolutno ništa spektakularano video nisam

            Comment


            • Nego,neki link da bacite ne bi bilo lose

              Comment


              • http://www.sportklub.info/forum/show...18-live/page11

                Moderatori spavaju

                Comment


                • Tacno dosta se oni muce u napadu i dalje nema Smolova ,mada su i izuzetno cvrsti,samo pametno tamo da se odigra pa na Mari sta bude

                  Comment


                  • Meni se ne svidja sto prvu igramo u Rusiji. Mislim da nam je psiholoski lakse da prvu igramo na marakani, a posle tamo revans, nzm kad god smo revans cekali na marakani nije bilo bas slavno, mislim zadnjih godina naravno.

                    Comment


                    • Kad igraš drugu kod kuće to je oduvek bila prednost, mada ne treba uopšte da se obaziremo na to.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Kad igraš drugu kod kuće to je oduvek bila prednost, mada ne treba uopšte da se obaziremo na to.
                        U teoriji da, ali u nasem slucaju u praksi ne.

                        Comment


                        • Ono sto primecujem kad se prikazu ovi statisticki podaci je da ne inistiramo previse na posedu lopte i izuzetno koristimo prilike (mada to danas nije delovalo ali imali 9 suteva u okvir, 5 golova)...Direktan, brz, jednostavan fudbal forsira Vladan...bas kako se insistira i u Evropi...Bravo jos jednom za momke, pucaju od samopouzdanja, bas meljemo...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Doktor ove igre

                            Ричмонд Боаћи у #fkcz:

                            27 утакмица
                            25 голова
                            3 асистенције

                            Фантастично.

                            Comment


                            • Ova Zvezda nema dodirnih tacaka sa Zvezdom u poslednjih bar 7-8 godina... Konacno igramo organizovano, cvrsto, menjamo sistem i pozicije igracima i to se ne oseca.

                              HVALA MILOJEVICU sto je resio da dodje ovde, iako je mogao da ode i u mnogo zdraviji klub.

                              Jeste pocetak sezone, ali vec sad se vidi da cemo igrati jako dobar fudbal. Kruna ovih utakmica bi mogla da bude Liga Evrope i pobeda u Derbiju. A to cemo videti za 17 dana...

                              Comment


                              • Ima bolji prosek no ova dvojica u Realu i Barsi... znam da sam kao papagaj ali ovakav ubod ne pamtim, ovakvi stranci kod nas ne zalaze...opasnu cenu ce Boaci kod nas nabiti...

                                I Milojevicu sto brzi oporavak...znam kako mu je, evo ja dva dana ne ustajem iz kreveta...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 10-08-17, 21:05.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X