Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Hahah

    Samo kosarka, opusti se.. Ovde te ceka Constantin i trigger
    Ceka i jedan nalakcen na lopatu
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Kakva je to prica o Rodicevoj povredi tj da je slomio prst na nozi?

      Comment


      • Originally posted by Manoly View Post
        Kakva je to prica o Rodicevoj povredi tj da je slomio prst na nozi?
        Ne sekiraj se Manojlo. Vi znate gde možete uvek i za male pare da nađete pojačanja. Čair vas čeka, samo tražite
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Sve zavrseno sa Mickom. plata 15K. mjesecno.
          Pozajmica na 1 god.

          http://www.mozzartsport.com/vesti/go...i-plata/174801

          Comment


          • Očekivano. Nije moglo da se čeka pa se brzo reagovalo. Bolji je od Račića tako ću gledati plus se uzdam u Milojevića. Ali nije doveden da zameni Bakulu nego da popuni roster za taj deo. Ne može ga zameniti ni u najludjim snovima.
            Možda i njega Miloje utegne.
            Nisam znao da su nam Krila filijala ali sad je potvredjeno


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Constantin View Post
              Ne sekiraj se Manojlo. Vi znate gde možete uvek i za male pare da nađete pojačanja. Čair vas čeka, samo tražite
              Dobri moj Viteze od Nisa, da konacno prepustima komsijskoj strani brda da pazare kod vas...
              Jes da vam "veliki cigan" sedi u fotelji, al red bi bio.

              Comment


              • Originally posted by Manoly View Post
                Dobri moj Viteze od Nisa, da konacno prepustima komsijskoj strani brda da pazare kod vas...
                Jes da vam "veliki cigan" sedi u fotelji, al red bi bio.
                Malo li smo im dali? Ćirkovića, Đuričkovića, Marjanovića....al' n'umeju da koriste
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Morao do večeras da se reguje igrač za Krasnodar. Sad je jasno zašto Mićko. Slabo je igrao i u Rusiji i u Turskoj, 2. lige. Mi uzimamo od drugoligaša igrača koji njima ne treba, očigledno. Najslabije pojačanje do sada, ali iznudjeno.

                  Comment


                  • Ko je bre slabo igrao? Daj majke vi odakle vam te informacije? Jel i Rodic slabo igrao pa ga nama dadose? Njima stranci ne trebaju jer imaju visoke plate i zele da rasterete budzt s obzirom da su drugoligasi. Micko je prosle sezone igrao standardno i u Kajzeriju i u Krili oba tima iz prvih liga.
                    Jeste Bakula bio sjajan ali daj da smanjimo dozivljaj, imam osjecaj da nam se povredio Gatuzo iz najboljih dana. Bice Micko bombona pojacanje.

                    Comment


                    • Urose Mijailovic je u Turskoj igrao u prvoj ligi.

                      Comment


                      • Micka sam upoznao jednom na Marakani i obzirom koliko je bio stidljiv i povucem mogu reci da sam siguran da je to oko tuzbi maslo čuvenog Steve Majamija i da decko nema veze sa tim. Menadzeri su zlo.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Morao do večeras da se reguje igrač za Krasnodar. Sad je jasno zašto Mićko. Slabo je igrao i u Rusiji i u Turskoj, 2. lige. Mi uzimamo od drugoligaša igrača koji njima ne treba, očigledno. Najslabije pojačanje do sada, ali iznudjeno.
                          Imamo i pravo za registraciju bonus igraca 24 casa pre meca, nije za Krasnodar tolika bila frka, ali bolje sto je dosao sto pre. Dobro dosao Srki u svoju Zvezdu i da se radujemo u maju tituli!.

                          Comment


                          • Morao je da dodje zbog uigravanja. Jeste maslo Steve ali malo kome bi se onakav odlazak oprostio. Eto opraštamo mu, uzećemo da nije njegovo maslo. Samo mislim da je loš čovek i da nije baš toliko mutav... Ajde da ne kažem čovek ali mislim da je ispao g...

                            Gledao sam minutažu u Krila nije se naigrao.

                            Bio mi je jedan od omiljenih kod robija. Fudbalski Nemanja Bjelica, onako bebasta faca, mislio sam da će dogurati do kapitena.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Bice Micko korektna zamena a bice jos bolji parnjak Branku kad se ovaj vrati na teren...
                              Jeste nama izostanak Branka pred Krasnodar veliki udarac ali ne treba sad spustati glave...tim cini i ostalih 10 na terenu...Vladan mora da na najbolji nacin iskoristi ovu situaciju i da igracima probudi jos veci motiv i zelju za prolaskom...psihologija je cudo i uveren sam da ce svi od reda odigrati na gornjim granicama svojih mogucnosti, bas za Branka...
                              Last edited by ZvezdaIznadSvega; 08-08-17, 10:32.
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Urose ti nas sprdas
                                Mijailovic se nije naigrao u Krili a proslu sezonu odigrao svaki mec kada je stigao iz Kajzerija gdje je isto bio standardan. Prosle sezone je odigrao 32 meca i imao 2300 minuta na terenu. Duplo vise minuta od Jovicica u Amkaru.
                                Ove sezone 2 meca 90 minuta 3 puta sa klupe ali to je zato sto je Krila zelela da ga negdje proda kao sto su uradili sa Rodicem koji isto nije u prva dva kola igra citav mec. To rade svi klubovi koji ispadnu u Rusiji jer su plate strancima previsoke za taj rang.

                                Comment

                                Working...
                                X