Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by marko_pantelic View Post
    Greskom postavio pitanje na bivsem forumu....

    Jel zna neko sta igra ovaj stariji Ilic? Ako je veznjak, mozda ga mozemo probati danas?
    Jeste mu to pozicija ali iako je stariji (od dvojice braće) on je tek klinac koji nije odigrao ozbiljne minute čak ni u JSL a očekivati ga protiv Krasnodara je nerealno u ovom trenutku.

    Comment


    • 4-4-2 do beograda. Napokon ta formacija. Pametan potez da se odmori i sacuva kanga. Bice dobra utakmica jedva cekaam.

      Comment


      • Скоро написах да желим тандем Боаћи-Пешић у нападу. Видећемо вечерас како ће то изгледати.

        Comment


        • U najavljenom veznom redu nema K od kreacije, apsolutno nema igraca cija lopta "ima oci" dajuci mogucnosti u napadu sa dva spica, narocito sto su slicnih karakteristika.
          Verujem da je ovo Milojevicev eksperiment i skrivanje karata pred Ruse, mada Kanga bi vec na startu 2.pol trebalo da utrci u igru i otvori mogucnosti svojom lucidnoscu.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Скоро написах да желим тандем Боаћи-Пешић у нападу. Видећемо вечерас како ће то изгледати.
            Kad krenu Srnic, Radonjic i Le Talek da ih hrane upotrebljivim loptama nece znati Radnik sta ga je snaslo.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • RADNIK (4-2-3-1): Čančarević - Tanasin, Gojković, Ivanović, Pavlović - Pejčić, Mićić - Kjereme, Radović, Mirosavljević - Zlatanović.

              CRVENA ZVEZDA (4-4-2): Borjan - Stojković, Savić, Babić, Anđelković - Srnić, Le Talek, Donald, Radonjić - Boaći, Pešić.

              Comment


              • Sad to moderatoru prekopiraj na LIVE temi, pa da predjemo tamo.

                Molio bih neki link za gledanje... na moru sam, gledam na tabletu
                Last edited by mad for red; 10-08-17, 18:18.

                Comment


                • Nije lose videti kako cemo se snaci u ovoj formaciji, ne mozemo celu sezonu na svakoj utakmici imati istu formaciju, mora se povremeno iz mnogo razloga menjati formacija. Bas me zanima kako ce izgledati Pesic i Boaci u tandemu.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Kad krenu Srnic, Radonjic i Le Talek da ih hrane upotrebljivim loptama nece znati Radnik sta ga je snaslo.
                    Па да, ако Радоњић одигра добро, развалиће ова двојица.

                    Comment


                    • Volio bih da je Miloje probao sa pingpongom na zadnjem veznom.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Najdebilniji sistem ikada. i Da imaš 12 bodova, spadne ti na 6, izgubiš jednu i igraš derbi... pa šta bude. To je samo debil prve klase mogao da smisli
                        Nešto sam čuo juče na Banovm brdu dok sam gledao Čuku, da se ove godine ne dele bodovi, igra se onaj plej off ali se bodovi ne dele, a od sledeće sezone se vraća na stari sistem.

                        Originally posted by Markoss View Post
                        Zasto bi se sutra odigrala prijateljska utakmica?
                        Originally posted by ОлимпиакараМосква View Post
                        Свако ко је прошле године мислио да Звезда неће затворити задњих 5 кола се исто сматрао лудим,тако да пустите те бабске приче да ће нама не знам ко да се склања,идемо сваку утакмицу јако до титуле и тоето..
                        Такве глупости иду сваку сезону него је најгоре што и наши људи наседају,и зарад неке лажне објективности учествују у тим причама.Па оне године је било Звезда мора да их стигне,Ђурић продао титулу да не иде у затвор,па добише дерби и узеше титулу,одједном нико није више поменуо ту теорију,прошле године исто од јула месеца се кукало да је Звезди намештена титула ..то су гробарске алиби приче,где за сваку ситуацију смисле па неку причу,тако они нису криви никад за своје изгубљене титуле,већ им их неко отима.Још кад звездаши неседну на то па почну од полусезоне да пуне главе свима око себе како смо наместили титулу,како ова лига нема неки значај нема шта да се прати итд итд..па онда кад је изгубимо преко ноћи постане најзначајнија лига на свету,тако да памет у главу ко може на стадион и борба за нове пехаре..
                        Nemoj da ste naivni, mada CROMI je lepo objasnio. Sto se tiče naivnosti zna se ko je predsednik Surdulice. Od njih, Radničkog iz Niša i Napredka dok su glave koje su na čelu navedenih klubova tu Zvezda neće izgubiti nijednu utakmicu u kojoj su joj bodovi potrebni.

                        Možemo mi da se pravimo dobri i naivni koliko hoćemo, to je za mene slep čovek, a danas se isti nazivaju "botovima".

                        Što se tiče kukanja na sistem !? Pa Zvezdaška javnost ga je uvela jer su nas komšije uredno gazile, pa da se evenutalno čupamo na kraju, kao što je to pfk uradio prošle sezone. Ok ako ga pojedinac smatra za debilnim, ali da klub zakuka na isti bi bilo licemerno, kao što je licemerno vraćati sada stari sistem na snagu baš zbog toga jer se videlo da će pre Zvezda nego Partizan da izgube titulu u onim završnicama.

                        Po mom mišljenju svaki sistem ima prednosti i imana, meni se onaj sistem sa podelom bodova sviđao iz razloga jer uvodi neizveznost u završnicu prvenstva, pogotovo jer se ne sećam da li sam za života video ono što se desilo proše sezone u Jelen Super ligi.

                        Comment


                        • Zasto bi to radio? Decko je izgubljen u vremenu i prostoru i u ovakvoj Zvezdi nema mesto ni na tribinama. Da je srece da ode, a da dovedemo kvalitetnog stopera...

                          Comment


                          • Originally posted by abizolirni View Post
                            Volio bih da je Miloje probao sa pingpongom na zadnjem veznom.
                            Čuo sam da je isti otpisan. Odn. da Miloje ne računa ozbiljno na njega. Jbg, realnost....

                            Comment


                            • Ako je istina ,a nadam se da jeste meni se taj Pimpong uopste ne svidja

                              Comment


                              • Fudbalska Superliga počinje po starom, trokružnom sistemu, utakmicama 1. kola zakazanim za 22. jul, a drugi krug takmičenja biće završen 5. aprila 2018. godine kada će početi plej-of i plej-aut.

                                Iako je bilo najava da bi mogao biti vraćen dvokružni sistem takmičenja bez plej-ofa i plej-auta, odnosno deljenja bodova (mnogi klubovi bili su nezadovoljni sistemom koji je uveden pre dve godine), prošle nedelje na sastanku najvišeg rukovodstva srpskog fudbala doneta je odluka o tome da se nastavi sa aktuelnim sistemom.

                                Konkretna potvrda toga stigla je danas, nakon izvlačenja parova Superlige - 22 kola biće odigrana u 2017, osam u 2018, a nakon toga će timovi biti podeljeni u dve grupe po osam, za dodatnih sedam kola do kraja šampionata.

                                У праву је Брајко, ми тражили јер од 8 титула, они 7 узели, ми једну, а сада ми кукамо..
                                Last edited by Победа; 10-08-17, 18:35.

                                Comment

                                Working...
                                X